Fruitinator

Fruitinator

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Fruitinator za darmo

Nie jest żadną tajemnicą, że sloty owocowe stały u podstaw budowy kasyn online. I nikt nie ma też wątpliwości, że wciąż cieszą się wręcz gigantyczną popularnością. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu Fruitinator automat online. Automat został wyprodukowany przez znaczące europejskie studio, EGB Merkur Gaming z siedzibą w Niemczech.

Już teraz możesz zagrać we Fruitinator za darmo na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nie tylko przeczytasz recenzję, ale naocznie sprawdzisz, jak wygląda ten automat. Będziesz wiedział, czy przypadnie Ci do gustu, a dodatkowo, potrenujesz grę przed rejestracją w prawdziwym kasynie online.

Podstawowe cechy automatu Fruitinator

Fruitinator automat do gry owoce został zbudowany w dość często spotykanym dla owocówek układzie 5 bębnów w 3 rzędach. Taki układ został przeniesiony do kasyn online z lokali naziemnych, gdzie owocowe bębny były tym, do czego gracze walili i drzwiami i oknami. Fruitinator posiada 5 stałych linii wypłaty. Cechuje go także średnia zmienność i RTP o wartości 96%.

To, co szczególnie przypadnie graczom do gustu, a pewnie także i Tobie, jest szeroki zakres stawek. Możesz ustawić zakład od 500.00 do nawet 100000.00. Nie bez powodu Fruitinator na prawdziwe pieniądze jest wybierany przez wielu początkujących graczy w kasynach online. Dzieje się tak z powodu dość intuicyjnego sposobu gry (o tym za moment), a przede wszystkim bardzo prostych zasad. W Fruitinator gra nie posiada żadnych symboli bonusowych. Wszystkie emblematy są symbolami podstawowymi, jasno i przejrzyście wymienionymi w tabeli wypłat, którą też opiszemy w dalszej części tekstu.

Równie w prosty sposób, co zrozumienie zasad gry, możesz także uruchomić automatyczne odtwarzania. Auto gra startuje po jednym kliknięciu stosownego przycisku. Nie musisz się więc głowić, ile automatycznych rund ustawić, jakie limity stawki, tylko sam kontrolujesz, kiedy wystartować, a kiedy zatrzymać automatyczne obracanie bębnów.

Pomimo swojej prostoty, która w tym przypadku jest olbrzymią zaletą automatu Fruitinator, został on perfekcyjnie dopasowany do urządzeń mobilnych. Dzięki technologii HTML5 możesz zagrać w Fruitinator na telefonie czy na tablecie. I to bez instalowania dodatkowych sterowników czy oprogramowania. Przechodzisz do okienka z grą, czekasz chwilę aż się załaduje i zaczynasz przygodę w wersji mobilnej.

Zasady gry w Fruitinator

Żeby nie być gołosłownymi, że gra hazardowa automat Fruitinator należy do wyjątkowo prostych, postanowiliśmy opisać wszystkie kroki, które powinieneś poznać przed pierwszym zakręceniem bębnami we Fruitinator demo, a następnie na prawdziwe pieniądze.

  • Na samym początku po załadowaniu się okna z grą, kliknij na przycisk “i” w górnym prawym narożniku ekranu. Znajdziesz tam podstawowe informacje o slocie oraz zasady gry.
  • Kliknij w obok na ikonę z symbolem dolara, aby otworzyć tabelę wypłat, gdzie dokładnie opisane zostały wszystkie symbole, dostępne na automacie oraz wysokość wypłat.
  • U dołu po środku ekranu widoczne są stale takie dane, jak stan Twojego konta oraz aktualna wysokość zakładu.
  • Do zmiany stawki służą dwa zielone kwadraty po lewej stronie. Pierwszy z kwotą służy do zmiany stawki na konkretną wartość, a drugi, z symbolem MAX, jak pewnie się domyślasz, do ustawienia maksymalnego zakładu.
  • Grę rozpoczynasz zielonym przyciskiem Play po prawej stronie.
  • Tuż przed nim znajduje się przycisk z zaokrągloną strzałką, dzięki któremu możesz aktywować automatyczną grę. Po aktywacji przycisk zmieni kolor na czerwony i to właśnie nim, będziesz mógł zatrzymać automatyczne obracanie się bębnów.

Możesz kręcić bębnami także za pomocą spacji, a jej dłuższe przytrzymanie spowoduje, że zobaczysz okienko z możliwością aktywacji szybkiego obrotu. Jeżeli kiedykolwiek miałeś styczność z automatami online czy naziemnymi jednorękimi bandytami, to bez trudu odnajdziesz się w tej grze.

Wszystkie bonusy na Fruitinator

Jak już zauważyliśmy, gra jest wyjątkowo prosta, co traktujemy jako jej zaletę, zwłaszcza w kontekście początkujących graczy. Nie oznacza to jednak, że nie możesz urozmaicić swojej przygody, a wszystko sprowadza się na tym automacie wyłącznie do obracania bębnami i czyhania na zwycięski układ. Producent Fruitinatora bardzo sprytnie rozwiązał tutaj opcję Gamble. Po każdorazowym trafieniu zwycięskiego zakładu, możesz zebrać swoją wygraną lub uruchomić jedną z dostępnych gier Gamble. Co lepsze, sam decydujesz, z której z nich skorzystać.

  1. Pierwsza, to tradycyjne zgadywanie koloru następnej karty: czarna czy czerwona.
  2. Druga, to równie popularna w kasynach internetowych drabinka, gdzie musisz trafić przyciskiem, kiedy podświetlona będzie kwota wyższa od Twojej wygranej.

Która opcja Gamble naszym zdaniem jest lepsza? Cóż. Jedna i druga ma swoje zalety. W pierwszej sporo zależy od intuicji, a w drugiej od zręczności. Zalecamy rotowanie nimi, ale też nie do przesady. Nie każda trafiona kombinacja musi kończyć się grą Gamble i darmowych spinow bez depozytu za rejestrację.

Tabela wygranych

Zostając już przy wygranych i opisie gry, warto też dokładnie przytoczyć, jak prezentuje się na Fruitinator automat tabela wypłat. Najcenniejsze symbole to kultowe w kasynach siódemki, ale nieźle wypłacają także dzwoneczki, które co ciekawe, nie mają standardowego złotego, a niebieski kolor.

Symbole Fruitinator Maksymalna wygrana
Siódemki 100 000 000
Dzwonki 50 000 000
Arbuzy 15 000 000
Śliwki 15 000 000
Pomarańcza 5 000 000
Cytryny 5 000 000
Wiśnie 4 000 000

Automat posiada tylko siedem symboli podstawowych i żadnych symboli bonusowych. Kolejny raz uznajemy to jako zaletę i ukłon w stronę początkujących graczy. Minimalna liczba symboli do stworzenia wygrywającego układu, to trzy w jednej linii. Za wyjątkiem najsłabiej wypłacanych wisienek, przy których nawet dwa symbole w linii dają pewną wypłatę.

Fruitinator – konkluzja

Naszym zdaniem, automat Fruitinator to ciekawa propozycja dla początkujących graczy. Dzięki prostemu mechanizmowi gry, niewielkiej liczbie symboli, z łatwością poradzisz sobie na tym slocie. Przy tym nie tracisz nic z wrażeń gry, bo automat posiada ciekawą grafikę i efekty dźwiękowe, a do tego aż dwie opcje Gamble. Sprawdź sam Fruitinator bez rejestracji, poćwicz, a jeśli Ci się spodoba, zarejestruj się w kasynie na prawdziwe pieniądze i poszukaj szczęścia na owocowych bębnach. Życzymy powodzenia!