Gemmed

Gemmed

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Gemmed – darmowy automat do gry

W sierpniu 2019 roku na rynku automatów hazardowych pojawiła się niezwykle interesująca maszyna slotowa firmy Betsoft. Jest to Gemmed gra z kategorii Hot Spot, której tematem przewodnim są kamienie szlachetne i klejnoty. Można mieć od razu skojarzenie z grą Starburst, które będzie w pełni uzasadnione, bo są to dosyć podobne tytuły. Jednak Gemmed automat do gry dość mocno różni się od Starbursta mechaniką.

Możesz się o tym przekonać już za kilka sekund, jeśli zdecydujesz się uruchomić tę grę. Co więcej – nie musisz za to płacić! Mamy dla Ciebie specjalną wersję Gemmed za darmo, która pozwala Ci grać na wirtualną walutę i bez żadnych ograniczeń dotyczących czasu, czy innych warunków. Gemmed demo to świetny trening przed rozpoczęciem grania na prawdziwe pieniądze!

Ogólne informacje o grze Gemmed

Gemmed automat kasyno to slot wideo, który ma jednak cechy typowe dla gier typu Hot Spot. Czyli dynamiczną rozgrywkę, w trakcie której dzieje się naprawdę mnóstwo akcji, a wygrane sypią się co chwilę! Producentem gry jest firma Betsoft. Mamy tutaj bardzo nietypowy układ w postaci mechaniki 9×9. Dziewięć bębnów? Tak, to nie pomyłka. Okno gry mieści łącznie 81 symboli.

Do tworzenia wygrywających kombinacji mamy tutaj aż 40 503 aktywnych linii wygranych. Minimalny zakład wynosi tutaj 0,10 euro, a maksymalna stawka to 100 euro. Jest to więc gra, która przypadnie do gustu zarówno tym graczom, którzy preferują granie na niskie stawki dla zabawy oraz dla poważnych hazardzistów grających na wysokie kwoty.

Wskaźnik RTP (czyli zwrot dla gracza) w przypadku gry Gemmed online to 96,46%, czyli standardowa dla gier tej klasy wartość. Oczywiście mamy tutaj także:

 • wildy i scattery,
 • darmowe spiny,
 • tryb turbo,
 • grę automatyczną i wiele innych atrakcji.

Jako że mamy do czynienia z nowoczesnym produktem, to nie trzeba chyba podkreślać, że gra jest w stu procentach kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, laptopami i wieloma systemami operacyjnymi. Oparta jest o  technologię HTML5.

Granie w Gemmed

Gry firmy Betsoft zawsze znane były z tego, że ich oprawa graficzna stała na najwyższym poziomie. Także i w tym wypadku reguła ta się sprawdziła w stu procentach. Grafika w Gemmed bez rejestracji jest naprawdę znakomita. Jako tło mamy sielski obrazek łąki i drzew. Symbole na bębnach to wspaniale zaprojektowane kamienie szlachetne i klejnoty oraz kilka różnych rodzajów biżuterii.

Poniżej pola gry mamy także elegancki i przejrzysty panel sterowania. Zawiera on standardowy zestaw ikon, takich jak na przykład:

 • regulowanie wysokości zakładu,
 • tryb gry automatycznej,
 • saldo gracza,
 • wartość aktualnej wygranej,
 • główny przycisk PLAY.

Koniecznie zwróć uwagę na drugą ikonę od lewej, tę z ikoną „i”. Gdy ją klikniesz, na ekranie ujrzysz dodatkowe okno samouczka dla użytkowników. Na górze zawiera ono kilka zakładek – są to kolejno

 • OPTIONS,
 • AUTOPLAY,
 • PAYTABLE,
 • RULES.

Zawsze powinieneś przeczytać dokładnie wszystkie informacje, ponieważ dzięki nim będziesz wiedzieć wszystko, co musisz na ten temat przed rozpoczęciem gry.

Zauważ także, że tworzenie wygrywających kombinacji nie polega na układaniu symboli od lewej do prawej. Zamiast tego ważne są układy stykających się ze sobą symboli w różnych miejscach okna gry. Mogą się one stykać bokami z lewej lub prawej, albo z góry i z dołu na wiele sposobów.

Funkcje i atrakcje Gemmed

Oczywiście oprócz standardowych symboli na bębnach gry znajdziesz także wiele takich o specjalnym znaczeniu. Diament z kamieniami szlachetnymi pełni rolę scattera. Co najmniej cztery takie symbole w dowolnym miejscu na bębnach (nie muszą się ze sobą stykać) zapewniają wygrane.

Za pięć scatterów gracz otrzyma dodatkowo 15 darmowych spinów. Każdy kolejny scatter w oknie gry to wyższa wygrana i dodatkowe darmowe spiny. Maksymalnym nagradzanym układem może być 10 lub więcej scatterów w oknie gry. Nagrodą jest wtedy mnożnik x100 dla zakładu oraz 50 darmowych spinów. Tęczowy symbol pełni rolę wilda, czyli zastępuje wszystkie inne symbole poza scatterami.

Tabela wygranych w Gemmed na prawdziwe pieniądze jest bardzo rozbudowana, więc nie będziemy jej tutaj dokładnie przytaczać. Poniżej zaprezentujemy Ci kilka najważniejszych danych, przy założeniu grania na maksymalną stawkę. Symbole dzielą się na trzy grupy.

Wysokopłatne Trzy duże klejnoty. Złoty punktowany jest już od trzech, pozostałe od czterech. Maksymalna wygrana w tym przypadku wynosi 100 euro za 9 symboli.
Średniopłatne Wszystkie symbole. Za 9 symboli otrzymasz wtedy 30 lub 35 euro.
Niskopłatne Czyli symbole karciane. Nagroda wynosi 20 lub 25 euro za 9 symboli.

Ogólnie rzecz biorąc maksymalna wygrana w Gemmed wynosi 21 667 razy zakład na grę, czyli prawie 2,2 miliona euro!