Golden Sevens

Golden Sevens

Star Star Star Star Star
(
4
glosow)
Szczegóły gry

Golden Sevens za darmo

Golden Sevens online to slot progresywny od Novomatic, który kusi swoimi owocami i wielkim jackpotem. Poza możliwością zgarnięcia wielkiej wygranej, w Golden Sevens kasyno online automat możemy wylosować punkty sg, które w grze na serio przekładają się na prawdziwe wygrane!

Nie musicie się obawiać, że Novomatic wpuści was w maliny. Ten producent znany jest na rynku od bardzo dawna i gry, które dostarcza, są zawsze na wysokim poziomie.

Rodzi się więc zasadnicze pytanie, gdzie mogę sprawdzić, czy faktycznie ten produkt jest taki dobry? Nie musicie się niczego obawiać, ponieważ przybywamy wam z pomocą. Na naszej stronie możecie zagrać w Golden Sevens bez rejestracji i ponoszenia kosztów.

Grając w Golden Sevens bez logowania, możecie zdobyć doświadczenie i całkowicie za darmo przetestować tę grę. Może się okazać, że całkowicie nie przypadnie wam do gustu, a grając za darmo, uda wam się zaoszczędzić sporo pieniędzy

Najważniejsze cechy automatu Golden Sevens

Golden Sevens automat do gry to progresywny slot, w którym gra toczy się na 5 bębnach, 3 rzędach oraz 20 zwycięskich liniach. Minimalnie na jedną linię możemy postawić 0.01 kredytu, a maksymalnie 50 kredytów. RTP w Golden Sevens wynosi 95,1%.

Golden Sevens gra to slot przeznaczony tylko do gry jednoosobowej, zwolennicy rozgrywek ze znajomymi niestety muszą obejść się ze smakiem. Na otarcie łez producent pozwala nam na automatyczną rozgrywkę oraz granie na urządzeniach mobilnych.

Zasady gry obowiązujące w Golden Sevens

Golden Sevens bez depozytu jest grą w kasynach online, która jak na owocówkę przystało, posiada bardzo stonowaną i klasyczną grafikę. Jeżeli oczekujecie od Golden Sevens wybuchów, laserów i innych efektów specjalnych, to mocno się zawiedziecie. Jest to slot utrzymany w klasycznej konwencji, więc naturalne jest to, że jedynym efektem specjalnym w tej grze będzie podświetlenie zwycięskiej linii. Nie można odebrać tego jako minus, ponieważ taki właśnie był zamysł producentów, minimalizm ponad wszystko.

Nawigowanie po Golden Sevens bez depozytu jest niebywale łatwe i przyjemne. Wszystko, co powinno nas interesować, znajduje się na samym dole ekranu. Po prawej stronie dwa zielone przyciski, czyli autoplay i start pomogą nam w rozpoczęciu wielu losowań lub jednego losowania. Po lewej stronie natomiast możemy zmniejszać lub zwiększać ilość zwycięskich linii oraz ilość kredytów postawionych na pojedynczą linię.

Nie możemy oczywiście zapomnieć o niebieskim przycisku „Paytable”, który to prowadzi nas do informacji o tabeli wypłat. Pamiętajcie, żeby zawsze przed podjęciem rozgrywki zajrzeć do tabeli wypłat i zasad gry. Dzięki temu nic was nie będzie w stanie zaskoczyć.

Najwyższy czas wspomnieć o tym, co dla wielu graczy jest najważniejsze. Zobaczmy, ile możemy wygrać w Golden Sevens demo po obstawieniu najmniejszej stawki na 20 liniach:

  • 5 szczęśliwych siódemek = 10 kredytów i 4 punkty sg.
  • 5 dzwonków = 10 kredytów.
  • 5 arbuzów lub jabłek = 5 kredytów.
  • 5 wiśni, śliwek, pomarańczy lub cytryn = 1,8 kredytu.

Przed rozpoczęciem rozgrywki w prawdziwym kasynie online zalecamy skorzystanie z wersji demonstracyjnej. Na naszej stronie znajdziecie Golden Sevens za darmo i na pewno nie poniesiecie u nas żadnych kosztów.

Bonusy w slocie Golden Sevens

W Golden Sevens na prawdziwe pieniądze mamy 2 bonusy. Pierwszym z nich jest opcja gamble, która pojawia się dopiero po wylosowaniu zwycięskiej linii i pozwala nam na znaczne zwiększenie naszej wygranej (po zaledwie jednym udanym losowaniu w tej specyficznej mini grze, możemy podwoić naszą wygraną ze zwycięskiej linii!).

Drugim bonusem jest możliwość zgarnięcia progresywnego jackpota. Żeby zdobyć tak wielką nagrodę, musimy zapełnić wszystkie rzędy i bębny szczęśliwymi siódemkami.