Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Star Star Star Star Star
(
778
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Gonzo’s Quest – darmowy automat do gry

Gonzo’s Quest automat do gry jest obecnie uważany za jedną z kultowych maszyn kasynowych w kasynach internetowych. Ta gra to prawdziwy symbol, po który sięgają wszyscy najwięksi operatorzy w Internecie. Jeśli ktoś regularnie zagląda do świata iGamingu, z pewnością wielokrotnie natrafiał na grafiki z sympatycznym głównym bohaterem, który odgrywa główną rolę w tej produkcji.

Za wyprodukowanie gry odpowiada jedno z najbardziej poważanych studiów w całym sektorze kasyn online. NetEnt ma na swoim koncie dziesiątki światowych hitów, a Gonzo’s Quest gra jest jednym z największych. Pomimo tego, że gra powstała w 2013 roku, to do dzisiaj prezentuje wyjątkową jakość wykonania, co przekłada się z kolei na grywalność. Gracze bardzo chętnie sięgają po ten tytuł, pomimo tego, że na rynku można znaleźć setki nowocześniejszych maszyn. To tylko dowodzi temu, jak dużym jest sukcesem.

Historia automatu jest bardzo prosta. Tytułowy Gonzo wyrusza na misję odszukania zaginionego miasta Eldorado. Zadaniem gracza jest pomóc zdobyć bogactwo zaginionego miasta i przy okazji samemu obłowić się na kombinacjach pojawiających się na ekranie. Dość prosta forma i zasady rozgrywki sprawiają, że fani gier losowych nie mają najmniejszego problemu z jego opanowaniem. Wystarczy, że przejdą do biblioteki gier na naszej stronie, uruchomią Gonzo’s Quest bez rejestracji i mogą bawić się do woli. Po przetestowaniu wszystkich funkcji można już bezpiecznie przejść do rozgrywki na poważnie, bez ryzyka utraty pieniędzy ze względu na brak znajomości zabawy.

Możliwości slotu Gonzo’s Quest

Jak wspomniano na początku: za grę odpowiada renomowane studio NetEnt, co samo w sobie jest dowodem na najwyższą jakość zabawy. Firma zawsze przykłada się do każdego aspekt rozgrywki, żeby ich odbiorcy otrzymali produkcję kompletną i tak też było w przypadku Gonzo’s Quest automat.

To standardowy wideo automat, który prezentuje klasyczną formę wykonania. Śmiało można powiedzieć, że Gonzo’s Quest jest jednym z propagatorów rozgrywki o takim formacie, który dzisiaj jest najpopularniejszy we wszystkich kasynach online. Gra ma 5 bębnów, trzy rzędy z symbolami, oraz klasyczny układ 20 linii wygrywających.

Rozgrywką steruje się z użyciem dolnego panelu interfejsu, gdzie zakład można ustawić na poziomie od 0,2 do 50. To sprawia, że każdy może się tutaj bardzo dobrze bawić – bez względu na wysokość budżetu na grę. Warto zwrócić uwagę na wysokość zwrotu pieniędzy do gracza, ponieważ gra ma już swoje lata, ale nadal prezentuje bardzo wysokie możliwości wygrywania pieniędzy. RTP wynosi aż 96%.

W grze zastosowano większość najpopularniejszych funkcji. To odpowiedź na potrzeby graczy i jak widać (biorąc pod uwagę popularność gry) – wszystkie okazały się strzałem w dziesiątkę. Na ekranie może pojawić się symbol Wild oraz obrazek odpowiadający za uruchomienie rundy bonusowe z darmowymi spinami. Istnieje także możliwość uruchomienia mnożnika wygranych, który w najlepszym możliwym momencie wynosi aż 5x.

Gracz może w dowolnej chwili włączyć automatyczną rozgrywkę, a dostosowanie programu do technologii HTML5, sprawia, że grę uruchamia się praktycznie na wszystkim, co ma przeglądarkę internetową.

Wygląd i przebieg rozgrywki w Gonzo’s Quest

Firma NetEnt słynie z tworzenia produkcji o ponadprzeciętnej grafice. Gonzo’s Quest online jest idealnym przykładem na to, jak tworzyć produkcje ponadczasowe. W sektorze gier wideo kilka lat to epoka. Ta gra pomimo tego, że została wydana w 2013 roku, dzisiaj praktycznie w ogóle się nie zestarzała. Wszystko prezentuje bardzo wysoką jakość, a animacje są naturalne i bardzo dopracowane. Dzięki temu maszyna może stawać w szranki z nowościami i w wielu przypadkach nadal przebija je pod względem graficznym.

W dolnej części ekranu znajduje się pasek interfejsu, który przedstawia podstawowe możliwości sterowania rozgrywką. Twórcy chcieli udostępnić swoim graczom wszystkie najważniejsze funkcje i nic, co mogłoby zakłócić przebieg zabawy. Zakład ustawia się na dwa sposoby – poziom zakładu oraz wartość monety. Na środku umieszczono 3 przyciski związane z uruchomieniem losowania obrazków na ekranie:

  • Autoplay to standardowa możliwość uruchomienia automatycznej zabawy z możliwością wybrania liczby obrotów oraz kryteriów jej zatrzymania.
  • Max Bet losuje symbole z najwyższymi możliwymi ustawieniami zakładu.
  • Z kolei obracające się strzałki to klasyczne, manualne losowanie symboli.

Dla każdej osoby dopiero poznającej przygodę nawet z Gonzo’s Quest demo, najważniejszym miejscem będzie przejście do tak zwanej tabeli wypłat. Kartę uruchamia się poprzez kliknięcie niewielkiego przycisku „i”, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Użytkownik może dowiedzieć się tam wszystkich najważniejszych informacji o grze. Począwszy od symboli i wygranych z nim związanych, poprzez układ linii wygrywających, po wszystkie funkcje bonusowe.

Funkcje bonusowe Gonzo’s Quest

Podczas rozgrywki w Gonzo’s Quest za darmo lub na pieniądze, pojawiają się wszystkie te same możliwości oraz bonusy jak darmowe spiny. Symboli jest 9, wśród nich znajduje się 7 standardowych oraz 2 o funkcjach specjalnych.

Symbol Wygrana (przy zakładzie 10)
5x 4x 3x
Jasnoniebieska maska 50 10 3
Jasnoczerwona maska 75 15 4
Jasnożółta maska 100 20 5
Różowa maska 200 25 10
Żółta maska 500 50 15
Zielona maska 1000 100 20
Niebieska maska 2500 250 50

Gonzo’s Quest jest dowodem na to, że standardowe bonusy bez depozytu są najpopularniejsze. Lata się zmieniają, a twórcy nadal korzystają z tych samych pomysłów, ponieważ to właśnie one zapewniają popularność automatów.

Wild

Każde pojawienie się na ekranie symbolu ze znakiem zapytania to zwiastun interesujących wydarzeń. Ikona zamienia się ze wszystkimi standardowymi maskami, sprawiając, że prawdopodobieństwo trafienia wygranej drastycznie wzrasta.

Free Fall

Trafienie kombinacji z trzech symboli złotych masek uruchamia rundę bonusową z 10 darmowymi spinami. Podczas bonusu, można ponownie trafić na kolejne złote maski, które dodadzą następne spiny.

Mnożnik wygranych

To opcja, która przykuwa uwagę gracza już od pierwszej chwili. W prawym górnym rogu widnieje informacja o aktywnym mnożniku, który zwiększa się z każdą trafioną kombinacją. W standardowej wersji gry może osiągać X1, X2, X3, X5. Podczas rundy bonusowej wartości te są trzykrotnie zwiększone. Należy pamiętać o tym, że za każdym razem, kiedy nie uda się trafić wygraną, mnożnik wraca do początkowej wartości, tj. X1 podczas standardowej rozgrywki i X3 podczas rundy bonusowej.

Gonzo’s Quest – werdykt

Produkcja NetEnt jest światowym fenomenem i żyjącą legendą, z którą powinien zapoznać się każdy fan gier losowych. Pomimo wielu lat na karku, wydaje się, że gra nie zejdzie z piedestału i jeszcze przez długi czas będzie jedną z najchętniej wybieranych na automatach do gier. Pozornie prosta rozgrywka w tym przypadku jest kluczem do doskonałej zabawy. Na ekranie dzieje się bardzo dużo, a gracz po prostu obserwuje i raduje się z kolejnych kombinacji i mnożników, jakie udaje mu się osiągać.

Jeśli ktoś chce zapoznać się z tą wybitną produkcją, powinien zawsze najpierw spróbować wersję demonstracyjną, żeby później przejść do Gonzo’s Quest na prawdziwe pieniądze. Tylko wtedy poczuje pełną radość płynącą z tej zabawy.