Hidden Valley

Hidden Valley

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Hidden Valley za darmo

Hidden Valley online to naprawdę nietypowy kasyno automat od Quickspin. Zaraz po uruchomieniu gry widzimy niecodzienne rozłożenie rzędów i bębnów losujących. Pierwszy i ostatni bęben dysponuje 3 rzędami symboli. Środkowe bębny natomiast mają 4 rzędy wypełnione symbolami.

Quickspin słynie z wyjątkowych i unikalnych wideo slotów. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Hidden Valley automat zalicza się do tego grona.

Na naszej stronie macie możliwość zagrania w Hidden Valley bez rejestracji. Udostępniamy graczom wiele darmowych wideo slotów, nie oczekując w zamian pieniędzy ani waszych danych. Pamiętajcie, że grając w Hidden Valley bez logowania, zyskujecie cenne doświadczenie, które może zaowocować w dalszych etapach waszych przygód.

Co trzeba wiedzieć o Hidden Valley?

Hidden Valley automat do gry oddaje w ręce gracza 5 bębnów oraz 3 i 4 rzędy symboli. 3 rzędy na 1 i 5 bębnie, natomiast 4 rzędy symboli pojawiają się na bębnach 2, 3 oraz 4. W grze mamy do czynienia z 40 zwycięskimi liniami w online kasynach.

Minimalna stawka w tym video slocie wynosi 0,4 kredytu, maksymalna to aż 90 kredytów. Współczynnik RTP w Hidden Valley demo to dokładnie 96,47%.

Poza wysokim RTP producent daje nam w Hidden Valley symbole Scatter oraz Wild. Ten wyjątkowy slot dostępny jest na urządzenia mobilne. Niestety, nie mamy możliwości prowadzenia rozgrywek wieloosobowych w Hidden Valley za darmo.

Interfejs i zasady gry  w Hidden Valley

Hidden Valley gra ma naprawdę świetną grafikę i interfejs. Efekty graficzne po wylosowaniu zwycięskiej linii naprawdę robią wrażenie, a symbole są niesamowicie wyraźne. Co prawda nie ma w Hidden Valley malowniczego animowanego tła, ale na pewno nie przeszkodzi wam to w delektowaniu się oprawą graficzną.

Nawigowanie po interfejsie Hidden Valley bez depozytu to również czysta przyjemność. Wszystko, co powinno nas interesować, znajduje się na samym dole ekranu gry. Po prawej stronie panelu sterowania rozgrywką widzimy duży przycisk rozpoczęcia rozgrywki, którego nie sposób przeoczyć.

Po lewej stronie natomiast widzimy wysokość naszego zakładu, ilość zwycięskich linii oraz nasze saldo. Wysokość naszego salda regulujemy za pomocą strzałek skierowanych w górę i w dół.

Najbardziej powinna was zainteresować ikonka 3 równoległych poziomych kresek, znajdująca się również po lewej stronie panelu. Po kliknięciu tego symbolu ukaże się wam cała garść informacji o tabeli wypłat, bonusach i zasadach rozgrywki. Pamiętajcie, żeby zajrzeć do zakładki informacyjnej, szczególnie jeśli planujecie granie w Hidden Valley na prawdziwe pieniądze.

No dobrze, wiemy już naprawdę wiele o tej grze. Czas przyjrzeć się z bliska tabeli wypłat. Załóżmy, że obstawiamy 0,4 kredytu:

  • 5 symboli mężczyzny z zarostem = 37,5 kredytu.
  • 5 symboli kobiety z opaską lub zakapturzonego mężczyzny = 30 kredytów.
  • 5 symboli orła lub byka = 22,5 kredytu.
  • 5 symboli „A” lub „K” = 11,25 kredytu.
  • 5 symboli „Q”, „J” lub „10” = 7,5 kredytu.

Bonusy występujące w Hidden Valley

Fani dużej ilości bonusów na pewno nie będą zawiedzeni. Przyjrzyjmy się z bliska tej bogatej ofercie:

  • Mnożnik i Wild w jednym – podczas gry możemy po prawej stronie określić, w jakich zakresach ma występować symbol Wild z mnożnikiem. Może to być mnożnik x1-x2 lub nawet x4-x10. Po wybraniu na przykład zakresu x4-x10 podczas losowania po lewej stronie ukaże się nam wylosowany przez nas mnożnik w tym zakresie. W najlepszym przypadku mnożnik naszej wygranej po wylosowaniu Wild wyniesie 10, w najgorszym 4.
  • Darmowe spiny – po wylosowaniu 3 symboli Scatter, wygrana z naszej zwycięskiej linii nie tylko jest podwajana, ale również uruchamiana zostaje mini gra, podczas której losujemy ilość dodatkowych spinów oraz extra symboli Wild. Ponadto 2 lub więcej symboli Scatter wylosowanych podczas darmowych spinów pozwala nam na uzyskanie jeszcze większej ilości darmowych obrotów i symboli Wild.