Hot Gems Xtreme

Hot Gems Xtreme

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Hot Gems Xtreme – darmowy automat do gry

Firma Playtech jest niewątpliwie dobrze znana większości fanów gier hazardowych online z wielu doskonałych produkcji. W 2020 roku do jej portfolio dołączyła niezwykle wręcz ciekawa maszyna slotowa wideo, jaką jest Hot Gems Xtreme online. Jeśli zdecydujesz się poświęcić chwilę na przeczytanie naszej dzisiejszej recenzji, to będziesz mógł ją lepiej poznać – a zaręczamy, że naprawdę warto!

Oczywiście udostępniamy Ci także Hot Gems Xtreme gra hazardowa demo, które pozwoli Ci zagrać w ten tytuł zupełnie bez płacenia. Dzięki temu możesz poznać wszystkie funkcje tej gry i zasady sterujące rozgrywką. Co ważne, nie oczekujemy od Ciebie niczego w zamian – nie musisz klikać w nasze reklamy, podawać nam danych osobowych, wpłacać pieniędzy, subskrybować naszego biuletynu reklamowego, czy też robić czegokolwiek innego. Po prostu kliknij ikonę gry, która Cię interesuje i graj w nią tyle ile zechcesz oraz na takim urządzeniu, na jakim będziesz chcieć. To świetny sposób na nabranie doświadczenia.

Właściwości slotu Hot Gems Xtreme

Jak już wiesz z naszego wstępu, producentem tej gry jest firma Playtech, a tytuł ten pojawił się na rynku w 2020 roku. Hot Gems Xtreme automat ma bardzo ciekawą mechanikę, która początkowo składa się z 6 bębnów i 4 rzędów symboli. Jednak w trakcie rozgrywki okno gry może rozciągnąć się nawet do 8 rzędów symboli. To przekłada się także na zmienną liczbę aktywnych linii wygranych, z zakresu od 4096 do 262 144 linii.

Współczynnik opłacalności dla tej gry wynosi 95,81%, a sam tytuł dysponuje wysoką zmiennością – czyli wygrane padają niezbyt często, za to są dosyć wysokie. Mamy tutaj także rozbudowaną funkcjonalność dodatkową, bo na bębnach spotkamy Wildy i Scattery, symbole o rozmiarach do 3×3, a także darmowe spiny i inne ciekawe rozwiązania. W tej grze masz do dyspozycji naprawdę szeroki zakres stawek na grę, bo minimalna kwota wynosi tutaj 0,20 monety, a maksymalna to aż 240 monet.

Zasady grania w maszynę slotową Hot Gems Xtreme

Firma Playtech od dawna znana jest z tego, że przykłada ogromną wagę do oprawy graficznej swoich gier i nie inaczej jest w przypadku gry Hot Gems Xtreme automat na prawdziwe pieniądze. Tłem jest ładnie zaprojektowany i wykonany widoczek z kopalni kamieni szlachetnych, samo okno gry wygląda jak dawna winda kopalniana, a n bębnach mamy standardowe symbole w postaci klejnotów oraz kilka symboli specjalnych, jak górnicza lampa, podpory, kilof, czy też sam górnik. Całość wygląda naprawdę atrakcyjnie i zaprasza do kręcenia bębnami w celu polowania na wygrane.

Panel sterowania składa się z czterech niezależnych od siebie ikon rozmieszczonych w różnych miejscach ekranu. Po prawej stronie mamy ustawianie wysokości stawki na kolejny spin, poniżej duży przycisk z dwiema strzałkami, który wprawia bębny w ruch, a trzecią ikoną jest TURBO, która aktywuje tryb dynamicznej rozgrywki bez zbędnych opóźnień.

Jednak początkujących graczy powinien najbardziej zainteresować przycisk INFO widniejący w lewym górnym rogu. Jeśli go klikniesz, to ujrzysz na ekranie rozbudowaną instrukcję obsługi tego tytułu z drobiazgowym opisem wszystkich funkcji, znaczenia symboli specjalnych, tabelą wygranych i innymi istotnymi informacjami. To cenna pomoc dla każdego, kto chciałby sobie trochę odświeżyć wiedzę na temat tego tytułu!

Opcje dodatkowe i bonusowe w grze Hot Gems Xtreme

Hot Gems Xtreme gra zawiera także wiele atrakcyjnych opcji specjalnych. Duży diament opisany jako WILD zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach pozwalając łatwiej tworzyć wygrywające kombinacje.

Drugim istotnym dla przebiegu rozgrywki symboli jest Bonus za rejestrację, mający postać skrzyżowanych podpór w kopalni. Pełni on także rolę Scattera. Za co najmniej trzy takie symbole w oknie gry gracz otrzyma darmowe spiny. Za 3 Scattery nagrodą jest 10 darmowych spinów, za 4 – 12, za 5 – 18 i za 6 lub więcej Scatterów będzie to 25 darmowych spinów.

Ponadto powinieneś także zwrócić uwagę na inne symbole specjalne, jak na przykład płomień oraz dynamit. Dynamit opisany jako TNT ma ciekawą funkcję. Otóż jeśli pojawi się w oknie gry, to wszystkie stykające się z nim symbole wybuchają i znikają. Przy czym sam TNT zmienia się w Wilda, a wysoko punktowane symbole oraz specjalne nie zostają zniszczone, tylko opadają na dół. Na wolne miejsca spadają symbole z góry. Ponadto na górze okna gry pojawia się wtedy nowy rząd z losowo wybranymi symbolami.

Jeśli w trakcie tego procesu na ekranie pojawi się kolejny symbol TNT, to proces się powtarza, wraz z rozszerzaniem się okna gry aż do maksymalnej liczby 8 rzędów symboli. A jak prezentują się wygrane w Hot Gems Xtreme? Oto zostawienie.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli 6 symboli
Górnik 8 20 30 75
Wagonik 5 10 20 40
Kilof 4 8 15 20
Lampa 2 4 8 12
Biały klejnot 2 4 8 12
Niebieski klejnot 1 2 4 6
Zielony klejnot 1 2 4 6
Pomarańczowy klejnot 1 2 4 5
Czerwony klejnot 1 2 4 5
Żółty klejnot 1 2 4 5
Fioletowy klejnot 1 2 4 5
Różowy klejnot 1 2 4 5

Hot Gems Xtreme – tytułem podsumowania

Jesteśmy przekonani, że Hot Gems Xtreme automat do gry spodoba się wszystkim użytkownikom z racji oryginalnych rozwiązań i bardzo ładnej oprawy graficznej. Uważamy więc, że każdy fan maszyn slotowych wideo powinien zagrać w ten tytuł!

FAQ

Co zrobić, by zagrać Hot Gems Xtreme za darmo?

Rozejrzyj się po naszej stronie internetowej. Znajdziesz na niej Hot Gems Xtreme za darmo, w wersji demonstracyjnej. Możesz grać w tę grę na dowolnym urządzeniu i poznawać ją do woli, co na pewno Ci się przyda podczas grania na prawdziwe pieniądze.

Czy w grze Hot Gems Xtreme da się zdobyć darmowe spiny?

Tak, za darmowe spiny w grze Hot Gems Xtreme bez rejestracji odpowiadają Scattery. Trafienie odpowiedniej liczby Scatterów w oknie gry oznacza nagrodę w postaci właśnie darmowych spinów.

Czy można zgarnąć prawdziwe pieniądze w grze Hot Gems Xtreme?

Tak, podobnie jak w większości produktów firmy Playtech, tak i w grze Hot Gems Xtreme można zgarniać naprawdę atrakcyjne sumy wygranych. Wystarczy do tego trochę szczęścia!

Czy trzeba coś robić, żeby pograć w Hot Gems Xtreme na smartfonie?

Musisz jedynie otworzyć na swoim smartfonie przeglądarkę z naszą stroną i możesz grać!