Hot Twenty

Hot Twenty

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Hot Twenty – darmowy automat do gry

Król automatów powraca w wydaniu wirtualnym! Jeśli znane Ci są tradycyjne automaty slotowe zachęcające do spróbowania szczęścia w obstawianiu kombinacji owoców, to Hot Twenty w wersji przeglądarkowej jest dokładnie tym, co przyszło Ci do głowy na myśl o tego typu grze hazardowej.

Cała zabawa wkracza jednak na zupełnie nowy poziom za sprawą Amatic Industries, czyli spółki, która umożliwiła cieszenie się tym klasykiem z dowolnego miejsca dzięki przeniesieniu rozgrywki do internetu. Dzięki temu możesz już teraz zagrać w Hot Twenty za darmo.

Hot Twenty slot online – ogólna charakterystyka

Reguły gry są nadzwyczaj proste. Rozgrywka toczy się na pięciu bębnach, które mogą tworzyć łącznie dwadzieścia linii. Jak widać, możliwości wygranej będziesz mieć niemało, co dodatkowo podkręci towarzyszące grze emocje. Te możesz sobie natomiast dawkować poprzez dostosowanie wielkości zakładu.

Minimalna stawka wynosi 1 monetę, a maksymalna 55. Wszystko to możesz zrobić pozostając w jednym głównym oknie gry. Apetyt na grę zwiększa ponad 90-procentowy wskaźnik RTP, co wyraźnie sugeruje, że wygrana jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Oprócz znanych Ci dobrze symboli owocowych, natrafisz na siódemkę, czyli Wild, a także złotą gwiazdę szeryfa, czyli Scatter. Szczegółowe objaśnienie tych symboli i ich wpływu na rozgrywkę znajdziesz w dalszej części tego artykułu poświęconej zasadom gry w Hot Twenty, albo w wewnętrznym samouczku gry(w języku angielskim).

Zanim jednak postawisz prawdziwe pieniądze, polecamy Ci spróbować swoich sił w Hot Twenty demo, dzięki któremu możesz poćwiczyć na wirtualnych, darmowych monetach, nie ponosząc tym samym żadnego realnego ryzyka.

Trzeba przyznać, że twórcy gry postarali się o ułatwienie graczom zabawy. Po pierwsze, możesz zagrać w Hot Twenty bez rejestracji. Po drugie, dla nadania dynamiki rozgrywce, możesz za pomocą guzika “Auto Start” sprawić, by bębny kręciły się samoistnie, bez Twojego udziału. Oczywiście funkcję tę możesz wyłączyć w dowolnym momencie.

Na czym polega internetowe Hot Twenty?

Nawiązująca stylistycznie do oldschoolowych maszyn grafika i system dźwiękowy, przenoszą atmosferę automatowego szaleństwa do przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu fani tej rozrywki będą mogli poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Jeśli jesteś miłośnikiem jednorękich bandytów, będzie to dla Ciebie z pewnością ekscytujące doświadczenie pełne hazardowych uniesień, których poszukujesz.

Chociaż gra Hot Twenty jest jedną z nietrudnych gier owocowych, powinieneś poznać garść informacji niezbędnych do świadomej i efektywnej rozgrywki. Zacznijmy więc od interfejsu.

Rozgrywkę kontrolujemy poprzez kilka guzików, z których najważniejszy to Start. Znajduje się w prawym dolnym rogu, a jego naciśnięcie rozpoczyna losowanie symboli. Po kilku sekundach bębny zatrzymają się samoistnie, natomiast w trakcie ich ruchu, Start zostaje zastąpiony guzikiem Stop, dzięki któremu możesz ręcznie zatrzymać kręcące się bębny.

Po przeciwnej stronie znajduje się tej samej wielkości przycisk włączający tryb automatycznej rozgrywki. W jej trakcie kolejne losowania będą odbywały się automatycznie, jedno po drugim.

Pośrodku znajdziesz cztery pozostałe przyciski. Pierwszy od lewej (Help) otwiera ilustrowaną instrukcję, w której znajdziesz informacje dotyczące punktacji, wygrywających układów linii oraz symboli specjalnych.

Kolejny przycisk od lewej – Gamble – aktywuje uruchamiającą się po każdej kolejnej wygranej mini grę, polegającą na odgadnięciu koloru zakrytej karty. Jeśli nie naciśniesz tego guzika, to przy każdym zwycięstwie będzie on migać, sygnalizując możliwość manualnego wejścia do panelu z obstawianiem losowanej karty.

Jeśli wylosujesz wygrywający układ, możesz też pominąć ten krok, wciskając guzik Collect, który pojawi się wówczas w miejscu przycisku Start.

Przyciskiem Lines możesz wybrać, ile linii będzie branych pod uwagę przy kolejnym zakręceniu się bębnów – dostępne możliwości wyboru to 1 lub 11 linii.

Ostatni przycisk to Bet, czyli dostosowujący wysokość stawki za każdą z linii.Tutaj masz możliwość wyboru liczby ze skali od 1 do 5, a całkowita obstawiania kwota wyświetla się na bieżąco w białej ramce na czarnym tle z napisem Bet. Okienko to znajduje się nad przyciskiem Start, po prawej stronie ekranu.

Uwaga! Kliknięcie w dowolne miejsce po prawej lub lewej stronie widoku głównego spowoduje otwarcie się  panelu, w którym możesz ustawić liczbę linii i wysokość stawki.

Pamiętaj, że zanim spróbujesz swojego szczęścia w Hot Twenty, powinieneś zapoznać się z zasadami gry, aby jak najlepiej ją zrozumieć i  by móc w pełni cieszyć się jej funkcjonalnością. Informacje te znajdziesz poniżej. Zanim spróbujesz szczęścia w Hot Twenty na prawdziwe pieniądze, warto rozpocząć od konta demo.

Hot Twenty – punktacja i bonusy

Jak już wiesz, w Hot Twenty online rozmaite układy zwycięskich linii dają wiele możliwości zdobycia zakładu. Czas więc przyjrzeć się wartości poszczególnych symboli. Informacje te znajdziesz w poniższej tabeli:

Symbol x3 x4 x5
Scatter 100 400 10,000
Wild 7 40 400 1,000
Arbuz 20 80 400
Winogrono / śliwka 20 40 200
Cytryna / pomarańcza / wiśnia 10 20 100

Ponadto symbol Wild 7 zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem gwiazdy szeryfa, a jeśli wszystkie wylosowane symbole okażą się siódemką, to wówczas wygrywasz 20,000 monet. Nagroda za Scatter z kolei jest wypłacana w zależności od liczby wylosowanych gwiazd bez względu na miejsca, w których się znajdują.

Ciekawym dodatkiem jest też gra w obstawianie losowanej karty, która staje się dostępna po każdym zwycięskim zakręceniu bębnami. Na ekranie możesz znaleźć stawkę, za którą wchodzisz do zakładu, a także nagrodę za odgadnięcie barwy (czerwona – czarna) i koloru (pik, trefl, karo, kier) karty. Masz możliwość wielokrotnego obstawienia aż do pierwszej pomyłki. Zabawę podkręca fakt, że obstawienie koloru karty, o ile dużo bardziej ryzykowne niż samej barwy, to gwarantuje wygraną czterokrotnie większą od kwoty, z którą wchodzisz do gry.

Analogicznie, za poprawne odgadnięcie samej barwy, nagroda jest “tylko” dwukrotnością Twojego zakładu, jednak większa jest szansa na trafienie, a ryzyko proporcjonalnie maleje. Jest więc też miejsce na wypracowanie swojej strategii zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, co z pewnością nie pozwoli Ci przejść obok Hot Twenty obojętnie. Możliwe jest również uzyskanie dodatkowych darmowych spinów w byłych kasynach online i granie online bez depozytu.

Hot Twenty gra online – co warto zapamiętać

Jak na tak łatwą do opanowania grę, Hot Twenty automat do gry potrafi urzec swoją prostotą, połączoną z dość szerokim wachlarzem możliwości decyzyjnych i wyzwań, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć w trakcie Twojej przygody z tym slotem. Dzięki dużej ilości linii i wbudowanej mini grze karcianej, każdy maniak jednorękich bandytów znajdzie tu znacznie więcej, niż mógłby oczekiwać od większości automatów slotowych tego rodzaju.

Twórcy Hot Twenty postarali się też o warstwę estetyczną automatu. Grafika, dźwięki, wykorzystana symbolika, wszystkie te elementy przywołują wspomnienia z czasów maszyn stacjonarnych, co dla wielu pasjonatów tego typu rozrywki może być istotnym elementem całej zabawy.

Jeśli już wiesz, że jednoręki bandyta jest tym, czego szukasz, to z pewnością dużą stratą byłoby, gdyby Twojej uwadze umknął Hot Twenty automat. Dlatego zachęcamy Cię do przetestowania go już teraz na naszej stronie! Życzymy owocnej gry i satysfakcjonujących wygranych!