House of Fun

House of Fun

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

House of Fun online

House of Fun online to gra od Betsoft, która może was zmylić swoim tytułem. Tematyka nie jest wcale taka zabawna, ponieważ nawiązuje ona do nawiedzonego domu. Na całe szczęście, gra nie przeraża małą ilością bonusów. Bonusy w House of Fun demo to między innymi gry bonusowe, darmowe spiny oraz oczywiście Wild, który działa podczas darmowych spinów.

Możecie bez żadnych problemów zagrać w House of Fun bez rejestracji na naszej stronie. Dokładnie tak, u nas macie możliwość gry w House of Fun bez logowania i ponoszenia żadnych kosztów! Warto skorzystać z możliwości darmowej gry, ponieważ z każdym losowaniem poznajecie grę coraz lepiej. Po co grać od razu w House of Fun na prawdziwe pieniądze, skoro u nas nic nie musicie płacić i gracie ile chcecie?

Cechy automatu do gry House of Fun

House of Fun automat do gry od Betsoft jest video slotem. Gra toczy się na 5 bębnach, 3 rzędach oraz aż 30 zwycięskich liniach. Minimalny zakład w House of Fun wynosi 0,01 a maksymalny 1 kredyt. RTP to dokładnie 94,96%.

Betsoft co prawda nie daje nam możliwości gry z naszymi znajomymi w formie rozrywki wieloosobowej, ale za to otrzymujemy możliwość prowadzenia automatycznej rozgrywki (autoplay) oraz bez problemu zagramy na naszym urządzeniu mobilnym.

Zasady gry na automacie House of Fun

House of Fun gra ma nietuzinkową grafikę. Od razu rzuca nam się w oczy przerażona para głównych bohaterów z równie przerażonym czworonogiem. Są oni świetnie animowani i można bez problemu zauważyć ich niespokojne ruchy. Ciemne barwy i mroczne tło świetnie połączenie, które doskonale oddaje klimat tej gry.

Nawigacja w House of Fun bez depozytu może sprawiać małe problemy tym, którzy grają na małych monitorach.

Nasza stawka opisana słowem „bet” znajduje się pod ostatnim rzędem symboli. Pod napisem bet mamy możliwość regulowania ilości linii oraz kwoty postawionej na pojedynczą linię. Po prawej stronie widzimy natomiast przyciski „Spin” oraz „Max bet spin”. Spin jest po prostu przyciskiem rozpoczynającym zwykłe losowanie, natomiast Max bet spin to przycisk, po którego kliknięciu wykonujemy jeden obrót z obstawieniem maksymalnej stawki.

Najważniejszy przycisk w panelu nawigacji ukrywa się w prawym górnym rogu w postaci napisu „View pays”. Po jego kliknięciu gra ukazuje nam tabelę wypłat, rodzaje bonusów oraz przebieg zwycięskich linii. Pamiętajcie, żeby zawsze zapoznać się z zasadami rozgrywki przed rozpoczęciem gry!

No dobrze, wiemy już prawie wszystko o House of Fun za darmo, czas przyjrzeć się z bliska tabeli wypłat. Ile możemy wygrać, obstawiając minimalny zakład?

  • 5 symboli uśmiechniętych postaci w garniturach = mnożnik 150.
  • 5 symboli kapelusznika = mnożnik 120.
  • 5 symboli postaci z długim wąsem = mnożnik 90.
  • 5 symboli kota = mnożnik 60.
  • 5 symboli posągu psa ze skrzydłami lub świecznika = mnożnik 50.
  • 5 symboli lustra lub portretu = mnożnik 30.

Bonusy za grę w House of Fun

W kwestii bonusów House of Fun automat do gry ma nam naprawdę dużo do zaoferowania:

  • Symbol Wild – występuje tylko i wyłącznie podczas darmowych spinów, wówczas cały środkowy bęben pokrywa się skrzynkami ze znakami zapytania, które zastępują wszelkie brakujące symbole.
  • Gra bonusowa – po wylosowaniu 3 postaci kapelusznika na liniach 1,2 lub 3 gra uruchamia dodatkowy element rozgrywki, który wymaga od nas ciągłego klikania do momentu wyświetlenia się przycisku „collect”. To szalone klikanie wyjaśnia sama nazwa tego bonusu, czyli „mad click me”.
  • Wybór drzwi – bonus ten uruchamiany jest po wylosowaniu 3 gargulców na zwycięskiej linii. Podczas tego bonusu pomagamy naszym głównym bohaterom w ucieczce z przeklętego domu.