Inferno Star

Inferno Star

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Inferno Star gra online

Piekielna gra owocówka Inferno Star to produkcja firmy Play’N GO. Slot ten jest klasyczną grą owocową z dodatkowym symbolem specjalnym, symbolizującym płonące słońce, oznaczone w tytule gry jako piekielnie gorącą gwiazdę. Automat slotowy w ramach naszego dzisiejszego wpisu zostanie dokładnie przeanalizowany i poddany dokładnym testom, dzięki którym będziemy w stanie sprawdzić jego możliwości i przybliżyć czytelnikom, czy warto poświęcać mu czas.

W ramach wpisu przyjrzymy się dokładniej opcjom gry w Inferno Star, sprawdzimy jego całą paletę bonusów za rejestrację bez depozytu, dowiemy się, na co warto zwrócić uwagę przy grze oraz ocenimy mechanikę wi wygrywalność gry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze lub po prostu uruchomić oprogramowanie na swoim komputerze lub telefonie, koniecznie kliknij w przycisk i rozpocznij grę za darmo już teraz. Dołącz do rywalizacji o wirtualne kredyty i graj w Inferno Star demo tutaj!

Specyfikacja i najważniejsze cechy gry Inferno Star

W tym akapicie omówimy mechanikę i możliwości gry hazardowej Inferno Star. Każdy gracz zainteresowany tym tytułem z pewnością zastanawia się, jak rozpocząć karierę w tej grze oraz na co zwrócić uwagę i czego tak naprawdę się spodziewać.

Automat Inferno Star gra online to zwykła gra owocowa losująca ikony na pięciu bębnach i działająca według pięciu linii wygrywających. Wśród symboli w grze spotkać można omawiane owoce w różnych formach oraz symbol bonusowy – płonącą gwiazdę. Każda z tych ikon w regulaminie maszyny ma przypisane konkretne wartości wygranych dla poszczególnych stawek, a symbole specjalne mogą aktywować ciekawe dodatki, na przykład respiny i atrakcyjne mnożniki.

Inferno Star online na tle konkurencji wyróżnia się zaawansowaną grafiką. Nowoczesne animacje, ikony i niesamowita płynność rozgrywki porównywalna jest z najlepszymi grami komputerowymi. Automat cechuje się wyśmienita jakością ekranu i emocjami, niespotykanymi w praktycznie żadnej grze owocowej. Slot Inferno Star automat to wysokie szanse na wygrywanie, oznaczone w specyfikacji gry jako RTP 96%. Maszyna jest zmienna i intuicyjna. Jej czytelne menu pozwala na obstawianie zakręceń ręcznie i automatycznie za stawki od 0,5 do 100 kredytów. Wszystkie opcje, począwszy od klasycznej gry z bonusami bez depozytu, po aktywację trybów automatycznej rozgrywki dostępne są zupełnie za darmo i bez pobierania aplikacji na telefonach i tabletach z przeglądarkami Chrome, Safari i Opera.

Regulamin gry w Inferno Star

Wszystkie istotne informacje w temacie gry i obsługi maszyny opiszemy pod tym akapitem. Już od chwili uruchomienia gra rozważnie podchodzi do tematu zabawy i prezentuje graczom krótką instrukcję w formie przewijanych sliderów. Na obrazkach prezentowane są najlepsze funkcje gry z wytłumaczeniem działania trybów dodatkowych. Po zapoznaniu się z tymi informacjami można zamknąć okno przyciskiem Continue i przejść do właściwego okna losowania ikon. W grze wita nas elegancka animacja, po czym widok ekranu zmienia się w bębny ustawione w pełnej gotowości. Tutaj pozostaje kwestia wyboru stawki z propozycji usytuowanych u dołu widoku i rozkręcenie bębnów zielonym przyciskiem.

Resztą zajmuje się mechanika gry Inferno Star, a wszystkie wykręcone kombinacje zliczane są przez specjalny system. Nagrody za losowanie i dodatki z bonusów automatycznie zaliczają konto użytkownika, oznaczone w polu Balance. Automat Inferno Star w wielu rankingach hazardowych doceniany jest za płynność i zaawansowaną szatę graficzną. Naszym zdaniem gra naprawdę doskonale się prezentuje. Inferno Star posiada nowoczesne animacje i grafiki. Wszystko działa bez problemu. Gracze mogą oczekiwać płynnej zabawy. Zagraj w Inferno Star bez rejestracji już teraz i przekonaj się sam. Skorzystaj z naszego oprogramowania demo, by trenować lub grać dla przyjemności bez żadnego depozytu!

Bonusy w Inferno Star

Wśród bonusów i nagród w Inferno Star należy wyróżnić dwa podstawowe sposoby wypłacania nagród w automacie. Pierwszym z nich są tradycyjne kombinacje ikon, które rozliczane są na wzór innych gier owocowych. Tak naprawdę nia ma co rozwodzić się nad dokładnym tłumaczeniem sposobu wypłacania nagród za losowanie identycznych ikon linii. Po prostu slot w zależności od wybranej stawki nagradza graczy kredytami dopasowanymi do wykręconych elementów. Poniżej załączamy tabelę nagród w Inferno Star dla stawki 100 kredytów i wszystkich proponowanych kombinacji wypłacalnych:

Ikony x3 x4 x5
Inferno Star 12,500 37,500 250,000
Gwiazda 2,500 7,500 50,000
Arbuz i Wiśnia 900 2,500 7,500
Pozostałe owoce 300 900 2,500

Drugi sposób na zwiększenie potencjalnej nagrody lub łatwiejszą wygraną jest związany bezpośrednio z oferta bonusów w grze. Tutaj mamy na myśli dostęp gracza do losowania ikony specjalnej Scatter, występującej pod postacią Inferno Star. Wykręcenie ikony scatter to zliczenie wygranych bez warunku linii wygrywających, a dodatkowo przyznanie dodatkowego mnożnika wygranej stacked. W grze dostępne są również Respiny, aktywowane przez tę samą ikonę. Wylosowanie ikony Inferno Star na bębnie pozwala na jego podobne zakręcenie w sytuacji, gdy nie napotkano na żadną wygrywającą kombinację.

Inferno Star – wnioski o grze

Inferno Star według opinii graczy i oczywiście naszych ekspertów uzyskało bardzo dobre noty. Slot spełnia wszystkie wymagania dobrej gry hazardowej, choć niektórym może przeszkadzać brak legendarnego trybu specjalnego – darmowych spinów. Mimo to gra często wypłaca nagrody, które wcale nie są małe. Obecność ikony specjalnej Scatter i respinów również potrafi odmienić przebieg rozgrywki.

Gra w oryginalnej wersji Inferno Star slot na prawdziwe pieniądze dostępna jest w wielu kasynach współpracujących z deweloperem Play’n Go. My na naszej stronie udostępniamy tylko testowe gry, oparte o losowanie kredytów, dzięki którym internauci mogą trenować taktyki lub po prostu bawić się w grach wideo dla przyjemności. Zachęcamy do sprawdzenia swojego szczęścia w Inferno Star bez rejestracji już teraz!

FAQ

Jak dołączyć do gry w Inferno Star za darmo?

Korzystanie z naszych recenzji to nie tylko duża dawka informacji, ale również okazja na testowanie gier w trybie demonstracyjnym zupełnie bez ryzyka.

Czy slot online Inferno Star ma darmowe zakręcenia?

Niestety w ofercie tej gry nie przewidziano darmowych spinów w klasycznej wersji, lecz udostępniono funkcję spinów za wykręcenie ikony Scatter.

Czy slot Inferno Star działa na realne pieniądze?

Nasza strona nie udostępnia takiej opcji. Prawdziwa gra możliwa jest w realnych kasynach dostępnych w sieci.

Jak zainstalować oprogramowanie Inferno Star?

Gra Inferno Star automat do gry wydana jest w nowoczesnej technologii HTML5, dzięki czemu nie wymaga pobierania i instalacji. W slot można grać z przeglądarek internetowych.