Jackpot Giant

Jackpot Giant

Star Star Star Star Star
(
13
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Jackpot Giant online

Jackpot Giant to gra o wesołych gigantach. W świecie gdzie gdzie wszystko jest dla nich malutkie rozkręcamy swoje bębny. Slot umiejscowiony został w dolinie otoczony pięknymi górami i wulkanami. To wulkany pełnią niebagatelną rolę w tym slocie, zapoznamy się z nimi bliżej w rundzie bonusowej. Motywem przewodnim całego automatu są giganci. Wśród tych ogromnych, ale jakże przyjaznych istot będziemy odbywać swoją przygodę. Jackpot Giant został wyprodukowany przez jedną z największych firm branży hazardowej – Playtech. Aby zagrać w Jackpot Giant za darmo wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Udostępniamy tam Jackpot Giant bez rejestracji i bez wymogu wpłacania depozytów. W naszej grze walutą są żetony. Bardzo dobrze przygotowuje do rozgrywki na prawdziwe pieniądze w kasynie online. Na pieniądze można grać tylko w licencjonowanym kasynie, ponieważ tylko takie kasyn daje gwarancję uczciwości i wypłaty wygranej.

Szczegóły techniczne automatu do gry Jackpot Giant

Twórcą gry Jackpot Giant jest firma Playtech. Jest to kolorowy wideo slot o bardzo ładnej oprawie graficznej. Rozgrywka odbywa się na 5 bębnach przy stałej ilości 50 linii wygrywających. Zakład wybierany jest w dość wąskim przedziale. Minimalnie jest to 0,5 kredytu, maksymalnie tylko 4. Przy początkowym 1,000 kredytów można długo cieszyć się grą. Warto odnotować to, że granie maksymalnym zakładem bierze udział w walce o jackpota. Sama nazwa slotu mówi o tym, że jakiś jackpot powinien być. Oczywiście w Jackpot Giant demo na wirtualne żetony nie wygramy pieniędzy. Dotyczy to tylko wersji na pieniądze w kasynie online.

Stopa zwrotu dla gracza, czyli współczynnik RTP wynosi 94,22%. Nie jest to bardzo wysoka wartość. Znajduje się poniżej średniej stopy zwrotu dla gracza. Automat Jackpot został wyposażony w klasyczne symbole wild i scatter. Wild zamienia się w inny symbol znajdujący się na linii wygrywającej. Dodatkowo sam punktuje. Scatter wypłaca na dowolnych pozycjach. Automatyczny tryb rozgrywki jest dość okrojony. Można wskazać tylko ilość obrotów. Nie można wskazać żadnych warunków zatrzymania. Jackpot Giant gra nie posiada trybu wieloosobowego oraz funkcji darmowych spinów. Jest za to bardzo dobrze przygotowana wersja mobilna. Automat powstał w technologii HTML5, która pozwala na grę na różnych urządzeniach przenośnych.

Informacje o slocie Jackpot Giant

Grafiki są ładne, kolorowe, animacje dobrze wykonane. Wygląd jest oparty na motywie różnych kamieni. Przyciski wyglądają jak ociosane kamienie. Całość bardzo dobrze koresponduje ze sobą. Giganci kojarzeni są z pewną niezdarnością, a kamienie wyglądają jak ich narzędzia dnia codziennego. Cześć symboli również wykonana jest z kamienia. Sterowanie grą hazardową jest proste i intuicyjne. Cały panel sterujący znajduje się pod bębnami. Oczywiście wszystko jest z kamienia. Od lewej kolejne kamienie odpowiadają za:

  • Info – wejście do skróconych zasad gry,
  • Minus i plus – odpowiadają za wybór wysokości zakładu. Ponad przyciskami jest wartość aktualnie wybrana dla jednej linii.
  • Win – ostatnia wygrana,
  • Total bet –  zakład całkowity, czyli wartość zakładu dla jednej linii pomnożona razy 50 linii wygrywających,
  • Auto play – uruchomienie gry automatycznej,
  • Spin – przycisk najbardziej wysunięty na prawo. Odpowiada za rozkręcanie bębnów.

Przebieg linii wygrywających można znaleźć w skróconych zasadach gry pod przyciskiem info. Pełne zasady gry znajdują się w prawym górnym rogu pod symbolem koła zębatego. Zostały tam opisane szczegółowo wszystkie cechy tego automatu. Każdy gracz powinien się z nimi zapoznać w możliwe najlepszy sposób. Pod tym samym kołem zębatym odnajdziemy proste opcje w których możemy wprowadzić zmiany dotyczące dźwięków i wyświetlania. Jest tam także przedstawiona tabela wypłat. Saldo gracza znajduje się w samym lewym dolnym rogu ekranu. Na pierwszy rzut oka wcale go nie widać. Nie wiadomo dlaczego nie zostało umieszczone na głównym interfejsie sterującym gry.

Premie i bonusy Jackpot Giant

Jackpot Giant posiada kilka typowych i jeden dość nietypowy bonus. Zacznijmy od tych pierwszych. Slot posiada symbole specjalne Wild i Scatter. Wild zastępuje inne, scatter punktuje na dowolnych pozycjach. Wild jest podpisany. Funkcję scattera pełni wyciągnięta ręka z monetami. Kolejny symbol specjalny to Bonus, który jeśli pojawi się na pierwszym i ostatnim bębnie podczas jednej gry, przeniesie gracza do innej mini gry. Przed graczem stoi 6 wysokich wulkanów. Gracz musi wskazać 3, które posiadają różne nagrody, zwykle pieniężne. Może się tak trafić, że gracz będzie mógł wskazać więcej wulkanów a nawet odebrać nagrody z wszystkich 6 wulkanów. Bardzo ciekawe urozmaicenie, którego próżno szukać w innych grach.

W grze na prawdziwe pieniądze jest także dostępny jackpot. Aby wziąć udział w grze o jackpota należy grać maksymalnym zakładem. Zdobycie go będzie możliwe po trafieniu 5 symboli wild podczas jednego zakręcenia na środkowych pozycjach wszystkich bębnów. Nie będzie to łatwe, ale na pewno nie awykonalne. Opis pozostałych symboli dla całkowitego zakładu 4 kredyty na 50 liniach zawiera poniższa tabela.

   x3 x4 x5
WILD 40 80 4,000
Scatter 0,4 4 40
Różowe kryształy 8 24 40
Niebieskie kryształy 6,4 16 24
Złote kryształy 4,8 8 16
Wulkaniczny gigant 4 6,4 8
Lesny gigant 2 4,8 6,4
A, K 2 2,8 4,8
Q, J 0,8 2,4 3,2

Jackpot Giant – nasza opinia

Jackpot Giant to bardzo dobra kasyno gra online. Szczególnie ciekawy wydaje się bonus bez depozytu, w którym wskazujemy wulkany z wygranymi. Współczynnik RTP mógłby być ciut wyższy, ale z nawiązką rekompensuje go jackpot. Co więcej wiadome jest, jaki układ należy ułożyć, aby rozbić bank. Dzięki dużej ilości linii wygrywających slot ten dosłownie co chwila nagradza gracza raz większymi, raz mniejszymi wygranymi. Warto grać na wysokim zakładzie, aby wygrywać więcej, a także mieć szansę trafienia jackpota. Jackpot Giant przypadnie do gustu wielu graczom. Posiada prawie wszystkie cechy dobrego automaty, potrafi wciągnąć gracza na długie godziny.

FAQ

Czy można zagrać w Jackpot Giant całkowicie za darmo?

Oczywiście w Jackpot Giant można grać zupełnie za darmo. Slot jest dostępny na naszej stronie w wersji demo.

Czy Jackpot Giant automat do gry ma darmowe spiny?

Jackpot Giant nie posiada darmowych spinów. Przewidziany został inny bonus tzw. Giant bonus w którym wybieramy wulkany z wygraną.

Czy mogę wygrać prawdziwą gotówkę w Jackpot Giant automat?

Jackpot Giant na prawdziwe pieniądze dostępny jest w kasynie online. Pamiętaj, żeby wybierać tylko te licencjonowane.

Czy trzeba pobierać Jackpot Giant, żeby móc zagrać?

Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki. Nie trzeba nic więcej pobierać.