Joker 27

Joker 27

Star Star Star Star Star
(
12
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Joker 27 za darmo

Obecnie mało który gracz pamięta lub zdaje sobie sprawę z tego, jak prezentowały się pierwsze kasyno automaty do gier. Owszem, nadal pojawiają się klasyczne sloty, ale twórcy wprowadzają do nich tak dużo modyfikacji, że rzadko kiedy przypominają te niezwykle proste, czasem wręcz archaiczne zabawy na maszynach. Studio Kajot postanowiło wrócić do korzeni. W 2019 roku wydano Joker 27 online – grę, która w pewnym sensie nie pasuje do dzisiejszych czasów. Już od pierwszych chwil wyczuwa się, że ma się do czynienia z typowym klasykiem, a twórcy nie silili się na to, żeby zaprezentować coś wyjątkowego pod względem wizualnym. Mieli swój własny pomysł na grę i trzeba przyznać, że udało im się spełnić swoje założenia. Ta maszyna może odrzucać swoją prostotą, ale zdecydowanie bardziej przyciąga szybką, dynamiczną rozgrywką, sprawiając, że zdecydowanie warto ją poznać.

Gra jest także dostępna na naszej stronie. Jeśli potencjalny gracz chce sprawdzić Joker 27 bez rejestracji, to może to zrobić na naszej stronie internetowej. Wystarczy uruchomić grę z poziomu przeglądarki i można bawić się do woli. W ten sposób można przetestować wszystkie opcje gry oraz szanse na trafienie wygranych i zdecydować o przejściu do gry o pieniądze w kasynie internetowym.

Prezentacja automatu Joker 27

Slot ma standardowy klasyczny format – trzy bębny losują po trzy symbole. Nazwa slotu nawiązuje do jego liczby aktywnych linii wygrywających. Jest ich 27, czyli w tym przypadku tworzą się na zasadzie każdy z każdym od lewej do prawej. Dzięki temu gracz nie musi się zastanawiać, czy uda mu się wygrać – wystarczy, że na trzech bębnach pojawi się ten sam symbol i wie, że wygrał. Zakład ustawia się na dwa sposoby (BET, COIN VALUE) i minimalna oraz maksymalna wartość wynoszą kolejno: 0,1 i 100. RTP automatu to standardowe 95%, które przy tym typie rozgrywki, jaki prezentuje Joker 27 automat do gry, daje wystarczająco dynamiczną rozgrywkę.

Pomimo tego, że mowa o klasycznym automacie do gier, twórcy nie byliby sobą, gdyby nie zastosowali kilku nowoczesnych możliwości, które nieco urozmaicą losowanie. Jeśli chodzi o mechanikę slotu, to można liczyć na automatyczną grę oraz przycisk MAX (maksymalny zakład). Ponadto w grze występują popularne symbole o funkcjach specjalnych. Dzięki temu zawsze można liczyć na to, że Joker 27 gra wyświetli Wild, Scatter, czy bonus darmowych spinów.

Maszyna została także dostosowana do rozgrywki mobilnej. Nie należy zapominać, że swoją premierę miała w 2019 roku, dzięki czemu programiści z Kajot mogli bez najmniejszego problemu dostosować maszynę, żeby automatycznie dopasowywała się do wszelkich urządzeń przenośnych.

Grafika i rozgrywka na slocie Joker 27

Joker 27 automat do gryJedną z najciekawszych cech tej produkcji jest jej oprawa graficzna. Twórcy nie zdecydowali się na nowoczesne rozwiązania, które z pewnością mieli pod ręką. Zamiast tego Joker 27 automat został stworzony z wykorzystaniem prostych grafik, pozbawionych jakichkolwiek efektów specjalnych. W efekcie tego otrzymuje się bardzo standardowo wyglądającą grę. Porównując ją do dzisiejszych możliwości niektórych slotów, można by nawet stwierdzić, że Joker 27 jest po prostu brzydki. To jednak byłoby spore nadużycie. W tle widać prostą grafikę płomieni, a symbole to bardzo proste owoce i inne często pojawiające się w grach tego typu obrazki.

Jedyną wizualnie nowoczesną rzeczą wprowadzoną do tej gry hazardowej jest jej interfejs, który prezentuje bardzo wysoką jakość. Można na nim sprawdzić saldo konta, czy wartość ostatnio trafienia. Dodatkowo użytkownik ustawia zakład, losuje symbole na bębnach i korzysta z dwóch opcji ułatwiających rozgrywkę: MAX (szybkie ustawienie maksymalnej wartości zakładu), automatyczna gra.

Kluczową opcją jest tabela wypłat, która została umieszczona w ikonach ustawień (lewy górny róg). Po kliknięciu niewielkiej ikony „i” otwiera się dodatkowe okno, w którym opisano wszystkie możliwe wygrane oraz sposób działania wszystkich funkcji specjalnych. Jeśli ktoś chce zmaksymalizować swoje możliwości w grze, to powinien uruchomić Joker 27 demo, zajrzeć do tabeli wypłat, wypróbować, jak wszystko prezentuje się w praktyce i kiedy będzie już odpowiednio przygotowany – dołączyć do zabawy.

Funkcje specjalne i możliwości wygranych Joker 27

Joker 27 wbrew temu, co można sądzić po wyglądzie slotu, ma kilka interesujących funkcji specjalnych, które z pewnością znacząco urozmaicą rozgrywkę. Nie należy spodziewać się oryginalności, ale połączenie gry o formacie 3×3 z kilkoma standardowymi bonusami daje wybuchową mieszankę i w tym przypadku ma to znaczenie pozytywne dla gracza. Oto wszystkie bonusy, na które można trafić podczas rozgrywki:

  • Wild (symbol Joker) – ikona z napisem Joker zamienia się ze wszystkimi innymi obrazkami w grze. Pozwala to na łatwe tworzenie kombinacji wygrywających. Wild ma szczególnie ważne znaczenie, ze względu na niewielki format gry.
  • Podwójna wygrana – jeśli uda się zgromadzić na ekranie wszystkie takie same symbole, to ogólna wygrana zostaje podwojona.
  • Bonus darmowych spinów – bezpłatne spiny można otrzymać na dwa różne sposoby. Kiedy na środkowej linii pojawią się wiśnie – maszyna przyzna 1 obrót, w przypadku, kiedy na środkowej linii znajdą się gwiazdki, można liczyć na 10 bezpłatnych spinów.

Pomimo tego, że sposób działania bonusów jest dość oczywisty, zaleca się sprawdzić Joker 27 za darmo – to zawsze zwiększa szanse podczas późniejszej zabawy na poważnie. Na bębnach gry pojawia się 9 różnych symboli, które wypłacają nagrody wyłącznie za 3 obrazki na jednej linii. Potencjalne wygrane dla zakładu wynoszącego 10 prezentują się następująco.

Symbol Wygrana
Wiśnie 20
Dolar
Pomarańcze
Śliwki
Dzwonki 160
Arbuz
Gwiazdka 200
Bar 400
Joker 600

Joker 27 – ogólna opinia o grze

Automat do gier Joker 27 to trudny orzech do zgryzienia. Twórcy z Kajot z jednej strony starali się, jak mogli, żeby ich gra na wskroś nawiązywała do klasyki gatunku, ale z drugiej strony zaprezentowali coś, co nieco od niej odbiega. Rezultatem tego połączenia jest niezwykle interesująca mieszanka klasyki i nowoczesności. Maszyna nie straciła swej dynamiki i prezentuje wszystkie najpopularniejsze obecnie funkcje, sprawiając, że doskonale będzie się przy niej bawił się zarówno starszy doświadczeniem gracz, jak i ten, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z grami losowymi.

Ze względu na prostotę rozgrywki, Joker 27 na prawdziwe pieniądze można polecić każdemu. Gra owocowa nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na naukę. Wystarczy ją włączyć w wersji demo, zagrać przez chwilę i można przechodzić do zabawy na poważnie, która z pewnością będzie na tyle satysfakcjonująca, że każdy chętnie do niej wróci.