Joker Plus

Joker Plus

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
Szczegóły gry

Joker Plus – darmowy slot online

Dziś testujemy i omówimy prosty lecz zaskakujący automat do gry Joker Plus. To bardzo ciekawa produkcja programistów firmy Kajot. Postawili oni na klasykę prosto z Las Vegas, proponując graczom jednorękiego bandytę rodem ze stolicy hazardu. Gra jest bardzo prosta i klimatyczna, a symbole to znane i lubiane owoce z dodatkowymi popularnymi wzorami. Nie zabraknie tam jakże popularnej szczęśliwej siódemki, dzwonków czy chociażby sztabek BAR. Sprawdź grę Joker Plus online osobiście i zupełnie za darmo na naszej stronie. Przetestuj wszystkie funkcje przed rozpoczęciem gry z Joker Plus na prawdziwe pieniądze w kasynach online.

Podstawowe informacje o automacie Joker Plus

Wideo slot producentów Kajot rozliczany jest na zasadzie 27 dostępnych linii. Do dyspozycji gracza jest 9 pól na 3 bębnach i 3 rzędach. Co ciekawe maksymalna stawka dla pojedynczego zakręcenia to aż 8000 żetonów! Minimalnie gracz postawić może już zaledwie 10 żetonów. W grze dostępny jest symbol Wild, funkcja autoplay oraz dla graczy oferowana jest wersja na telefon.

Producenci nie wprowadzili do automatu symboli Scatter, darmowych spinów czy chociażby gry wieloosobowej. Braki te rekompensuje wysoki wskaźnik zwrotu RTP równy 95,0%. Gra bardzo często oferuje wygrane różnego stopnia. Funkcja Gamble jest dosyć przewidywalna.

Instrukcja gry na maszynie Joker Plus

Jakość wykonania maszyny stoi na bardzo wysokim poziomie. Efekty dźwiękowe oraz oprawa graficzna w stylu kasyn z LV naprawdę robi wrażenie. Animacje obrotu bębnów oraz samej wygranej są przyjemne i naprawdę zasługują na pochwałę.

Obsługa Joker Plus automat do gry jest banalnie prosta. Na samym początku warto zapoznać się z regulaminem i tabelą wypłat pod przyciskiem “Paytable” w dolnej części ekranu. Tuż obok niego dostępne jest pole “Bet” – w tym miejscu należy ustawić stawkę (za pomocą przycisków “-” i “+”). W centrum ekranu dostępny jest największy przycisk rozpoczynający rozgrywkę “Start”.

Ponadto w lewej dolnej części interfejsu, Joker Plus gra udostępnia pola “Credit” oraz “Win”, wskazujące najnowsze informacje o saldzie gracza oraz poprzedniej wygranej. Przedstawiamy pełną tabelę wygranych dla każdego symbolu i najwyższej możliwej stawki w grze (8000 żetonów):

Symbol x3 x3 z symbolem Wild
Szczęśliwa siódemka 320,000 480,000
Dzwonki 160,000 240,000
Winogrona i BAR 128,000 192,000
Śliwki, Pomarańcze, Symbol dolara , Wiśnie 16,000 24,000

Dodatkowo pełna wygrana na wszystkich liniach mnożona jest x2 w momencie trafienia 9 takich samych symboli  Śliwki, Pomarańczy, Symbolu dolara lub Wiśni. Zagraj w Joker Plus za darmo i sprawdź osobiście, ile zdołasz wygrać. Spróbuj swoich sił w grze dostępnej na naszej stronie internetowej. Udostępniamy Joker Plus bez rejestracji dla każdego czytelnika!

Oferta specjalna w Joker Plus

Sposób na największe wygrane w Joker Plus automat to polowanie na pełne rzędy symboli. Jeśli Wild pomoże Ci uzupełnić którąkolwiek linię, to wygrywasz znacznie więcej. Gra oferuje popularną możliwość podwajania swojej wygranej w mini grze, polegającej na wylosowaniu odpowiedniego koloru karty. Opcja ta pojawia się po każdej, nawet najmniejszej wygranej. Symbol Wild to Joker BAR, który zastępuje brakujące symbole dla dowolnej ilości przypadków w brakującej linii. Jeśli trafisz na 3 symbole Wild w jednej linii, to spotka cię niemała niespodzianka – otrzymasz wygraną dla każdego możliwego symbolu z gry.

Nasza opinia o Joker Plus

Kończąc analize tej gry jestesmy pod niemałym wrażeniem. Twórcom udało się wprowadzić gracza w stary klimat jednorękich bandytów. Przekonaliśmy się dziś, że klasyczny automat 3×3 nadal może zaskakiwać i zachęcać wysokimi wygranymi. Polecamy każdemu spróbowac swoich sił, a przynajmniej poznać mechanikę i efekty wizualne gry Joker Plus. Zagraj w wersję Joker Plus demo na naszej stronie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Sprawdź wszystkie opcje gry i przetestuj bonusy. Życzymy wysokich wygranych!