King of Slots

King of Slots

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

King of slots online

Przenieś się do baśniowego królestwa, w którym stajesz się rycerzem chcącym podbić wszystkie automaty do gier. Wesoły król zwiastuje Ci ogromne bogactwa i życzy wielu sukcesów podczas tej przygody. King of slots automat do gry to bardzo ciekawa propozycja od producenta NetEnt. W tym slocie postawił on na 2 dominujące cechy: bajkowy klimat i prostotę rozgrywki. To połączenie może przyciągnąć wielu śmiałków chcących spróbować podbić jak dotąd niezdobyte królestwo.

King of slots gra hazardowa za darmo dostępny na naszej stronie pozwoli Ci spróbować swoich sił w tej walce. Próba jest ważna, zanim rozpoczniesz grać w King of Slots na prawdziwe pieniądze. Wielu odważnych już poległo. Nie mieli oni możliwości weryfikacji swoich umiejętności przed przystąpieniem do właściwego boju. Ale teraz nadchodzisz Ty, zwiastowany przez niebiosa, w ręku trzymający złoty drążek jednorękiego bandyty – symbol zwycięstwa. Czy okażesz się tym wybranym?

Technika King of Slots

NetEnt – producent slotu stworzył grę podobną do innych znanych automatów, ale równocześnie posiadającą zdecydowane, indywidualne cechy, nadające jej unikatowość. Rozgrywka odbywa się na trzech rzędach. 15 niewielkich bębnów ustawionych w siatce 3 x 5 obraca się niezależnie od siebie. Każdy z nich przedstawia tylko jeden symbol.

Aby symbole przyniosły wygraną, muszą ułożyć się w co najmniej jedną z 25 linii wygrywających. Linie są prezentowane po lewej i prawej stronie bębnów. W tym automacie są one wyjątkowo “połamane” i ciężko jest zapamiętać, który konkretny układ symboli zwiększy saldo. King of Slots gra oferuje bardzo precyzyjny dobór odpowiedniego zakładu zakładu. 44 możliwe stawki mieszczą się w przedziale od 0.25 żetonu do 250 żetonów.

Wygrane zaczynają się od 3 symboli ułożonych na linii wygrywającej od lewej strony. Wraz z większą ich liczbą wzrastają także wygrane. Pomóc w tym mogą także klejnot topaz – symbol Wild. Zamienia on symbol na dowolny inny z wyłączeniem Scatter. Świetnym urozmaiceniem King of Slots jest Sticky Win o którym mowa w dalszej części.

Te wszystkie cechy składają się na współczynnik RTP równy aż 96.96%. Jest to naprawdę wysoki współczynnik. Niewiele automatów jest tak korzystnych dla gracza. Automat nie posiada trybu “gamble” znanego z innych, podobnych slotów. Brak w nim również Jackpota z bonusem bez depozytu.

King of Slots automat owoce ma bardzo dobry, intuicyjny tryb autogry. Najpierw wybieramy ilość rund. Następnie po rozwinięciu ustawień zaawansowanych wybieramy szczegółowe warunki zatrzymania. Spełnienie dowolnego z poniższych pięciu zatrzyma grę:

 • przy dowolnej wygranej;
 • przy przekroczeniu wygranej o; 
 • jeśli saldo zwiększy się o;
 • jeśli saldo zmniejszy się o;
 • przy rozpoczęciu darmowych spinów.

Automat King of Slots demo dzięki technologii HTML5 w której jest stworzony, pozwala na grę na różnych urządzeniach. Każdy współczesny telefon, tablet czy komputer poradzą sobie z jego odtworzeniem. Przed przystąpieniem do rozgrywki na prawdziwe pieniądze, zagraj w King of Slots bez rejestracji, który jest dostępny za darmo na naszej stronie. Jeżeli wirtualna rozgrywka to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z kasyn online. Pamiętaj, aby korzystać tylko z tych kasyn, które posiadają licencje.

Informacje o King of Slots

Rozpoczynając naszą przygodę jesteśmy witani przez króla, który prezentuje podstawowe bonusy w grze. Wspomina o darmowych spinach, symbolu Wild i Sticky Win. Po zaakceptowaniu tych reguł zostajemy przeniesieni na właściwy ekran z grą. Dominujące kolory to niebieski, fioletowy i oczywiście złoty – symbol królestwa. Wszystkie bębny otoczone są fioletowym neonem.

Ścieżka dźwiękowa umila rozgrywkę, nie powoduje niepotrzebnego rozproszenia. Dobrze komponuje się z oprawą wizualną. Na plus należy zapisać efekty specjalne podczas dodatkowego kręcenia bębnami oraz jingle towarzyszące wygranej. Nadają one dynamizmu całej rozgrywce, nie nudzą, motywują do grania.

Interfejs podzielony jest na dwie części. Górna część zawiera nazwę automatu, 15 bębnów, prezentację linii wygrywających po lewej i prawej stronie od bębnów. Dolny interfejs zawiera przyciski do obsługi gry.

Trzy poziome kreski ukrywają pod sobą dodatkowe menu. Wybrać w nim możemy podstawowe ustawienia gry. Poniżej znajduje się symbol kartki gdzie zapoznać się możemy ze szczegółowo opisanymi zasadami gry. Przed rozpoczęciem rozgrywki zawsze warto dobrze zapoznać się z zasadami gry.

Następujące po sobie symbole przedstawiają:

 • Symbol “i” – tabelę wypłat dla aktualnego zakładu oraz wszystkie linie wygrywające.
 • Aktualną stawkę.
 • Symbol żetonów – wybór stawki.
 • Mała zawinięta strzałka – autogra.
 • Duża zawinięta strzałka – uruchomienie gry. W czasie jej trwania ponowne kliknięcie. zatrzymuje bębny
 • Podwójna strzałka – wybór prędkości rozgrywki.
 • Ostatnia wygrana.
 • Stan konta.

Bonusy i premie w King of Slots

Wydawać by się mogło, że trafienie dobrego, wysoko punktowanego układu graniczy z cudem. Tak dużo symboli, 25 linii wygrywających przy aż 15 polach to wcale nie tak dużo. Na ratunek przychodzi funkcja nazwana Sticky Win. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się jedna z największych zalet tego automatu. Trafienie nawet skromnego układu tak naprawdę dopiero rozpoczyna grę o duże wygrane.

Symbole, które tworzą linię wygrywająca, są podświetlane na różowo i zatrzymywane. Dalej obracają się tylko pozostałe. Obrotom nie towarzyszy pobieranie gotówki z naszego salda. Jest to kontynuacja aktualnej rundy. Każde dodatkowe trafienie symbolu wstrzymuje ten bęben na którym się on pojawił. Bębny rozkręcają się tak długo, jak długo pojawiają się nowe wygrane. Dopiero później wszystkie są sumowane i razem tworzą już pokaźną sumkę.

Pomiędzy punktowanymi symbolami trafić możemy na różowe klejnoty – Scattery. Nic dziwnego, że producenci automatu wybrali akurat ten kolor klejnotów. Są one jednymi z najrzadziej występujących klejnotów na ziemi. Ilość trafionych Scatterów determinuje ilość darmowych spinów. I tak:

 • 5 Scatterów – 10 darmowych spinów;
 • 6 Scatterów – 15 darmowych spinów;
 • 7 Scatterów – 20 darmowych spinów;
 • 8 Scatterów – 25 darmowych spinów;
 • 9 lub więcej Scatterów – 30 darmowych spinów.

Wygrana podczas darmowych spinów mnożona jest razy 3. Należy również zaznaczyć, że trafienie już 3 Scatterów na dowolnych pozycjach uruchamia funkcję Sticky Win. Poniższa tabela prezentuje wygrane przy zakładzie 10 EUR

Symbol x3 x4 x5
10 2 4 16
J 2 4 20
Q 2 6 30
K 4 10 40
A 6 12 50
wiśnie 6 20 80
cytryna 10 20 100
arbuz 20 40 120
korona 20 60 400

King of slots – opinia

Automat King of Slots od grupy NetEnt posiada to “coś”. To nieokreślone i niezdefiniowane “coś”, które przyciąga na długie godziny. Prosta rozgrywka zamknięta w pięknym, baśniowym królestwie wydaje się być kluczem do sukcesu. Przekonaj się o tym grając w King of Slots na naszej stronie. Osiodłaj konia rycerzu, mamy królestwo do zdobycia.