Laser Fruit

Laser Fruit

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Laser Fruit gra online

Laser Fruit to produkcja jednego z czołowych wydawców automatów slotowych online, czyli studia Red Tiger.  Biorąc pod uwagę motyw przewodni gry, jest to slot owocowy, jednakże bez cienia przesady można powiedzieć, że twórcy wykazali się niesamowitą kreatywnością oraz innowacyjnością, ponieważ mamy tu do czynienia z zupełnie nową jakością, zarówno pod względem graficznym, jak i samej mechaniki gry. Więcej szczegółów w poniższych akapitach naszej recenzji, gorąco zachęcamy do lektury.

Kiedy już dowiesz się, na czym polega fenomen tej fascynującej gry, zapraszamy Cię do przekonania się osobiście o jej wyjątkowości, grając w Laser Fruit za darmo na naszej stronie. Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć grę w przeglądarce i poczekać, aż załaduje się i będzie gotowa do użytku. Trwa to dosłownie chwilę i nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych czynności. Oznacza to m.in, że już teraz możesz zagrać w Laser Fruit bez rejestracji! A kiedy najdzie Cię taka ochota, będzie mógł z łatwością przejść do gry o prawdziwe pieniądze w jednym z kasyn online, w których ofercie znajduje się Laser Fruit.

Laser Fruit automat do gry – charakterystyka

Owocowy slot 3D Laser Fruit to całkowicie świeże podejście do tradycyjnych jednorękich bandytów. W przypadku tej gry 777 za darmo nie sposób jest określić liczbę bębnów czy wypłacających linii, ponieważ oba te parametry są zmienne! Brzmi abstrakcyjnie, jednak w praktyce stoi za tym prosty mechanizm, który opisujemy w dalszym akapicie, poświęconym funkcjom bonusowym. W grze znajdziemy również Scatter oraz dwa dodatkowe tryby – Turbo i Autoplay. Ten drugi możemy dostosować za pomocą parametrów: całkowitej liczby spinów za rejestracje, limitu straty i zatrzymania trybu powyżej określonej wygranej lub bonusu.

Całkowita stawka minimalna ma wartość 0,20 £, a maksymalna to 10 £. Jak podaje producent, RTP wynosi w przybliżeniu 95,7%. Jest to wynik dobry, aczkolwiek warto mieć na uwadze, że nie najwyższy z dostępnych na rynku gier. Rekompensują go także atrakcyjne bonusy oraz mnożniki wygranych, które wyjaśniamy w dalszej części artykułu dotyczącej bonusów. Wartości mnożników dla każdego z występujących w grze symboli także znajdziesz z kolei w znajdującej się następnej części naszej recenzji.

Laser Fruit automat – instrukcja do gry

Grafika jest zdecydowanie mocną stroną Laser Fruit gra hazardowa za darmo online. Wykorzystane w grze symbole i elementy wyglądają jak neonowe szyldy znane z klubów, barów czy lokali usługowych. Ich jaskrawe, świecące kolory kontrastują wyraziście z ciemnym, wieczorowym tłem. Użyta do ozdobienia głównego panelu szata graficzna tworzy atmosferę luksusu i elegancji, czym też odróżnia się od większości automatów slotowych.

Panel nawigacyjny jest minimalistyczny. Przycisków jest mało, znaczna część z nich jest podpisana, a pozostałe sa opatrzone jednoznacznymi symbolami, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy się w grze już od pierwszych spędzonych w niej chwil. Po prawej stronie na dole znajdziemy przycisk zakręcenia bębnami i trybu Turbo, a na górze menu, tryb pełnoekranowy i ustawienia głośności. W lewym dolnym rogu znajdują się guziki dostosowania stawki i trybu Auto. W górnym prawym rogu z kolei wyświetlana jest wartość naszej puli całkowitej.

Tabela wypłat i instrukcja znajdują się w dwóch różnych miejscach w grze. Informację o nagrodach za wygrane linie znajdziemy w menu w prawym górnym rogu ekranu głównego, pod nazwą “Pays”. pełna instrukcja gry znajduje się w lewym dolnym rogu, pod guzikami stawki i trybu Auto i podpisana jest w języku angielskim “Help”. Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z oficjalną instrukcją gry oraz tabelą wypłat najlepiej, zanim przystąpisz do rozgrywki. Dzięki temu łatwiej Ci będzie później przejść do gry w Laser Fruit na prawdziwe pieniądze.

Bonusy i nagrody w Laser Fruit online

W Laser Fruit symbol Scatter, którym jest neonowy (jak zresztą wszystkie pozostałe symbole) napis “Free Spins”. Jak sugeruje to hasło, nagrodą za co najmniej 3 tego typu symbole na bębnach są darmowe zakręcenia. Jak na kady porzadny Scatter przystało, tak i w Laser Fruit nie ma znaczenia, w którym miejscu na bębnach pojawią się te symbole. Najważniejsze jest tylko to, aby pojawiły się w liczbie trzech.

Innym ciekawym dodatkiem są rozszerzające się bębny. Jest to coś, czego raczej nie spotkamy w innych slotach, więc dla koneserów automatowej rozrywki z całą pewnością będzie to dodatkowa atrakcja, która urozmaici ich doświadczenie z Laser Fruit. Zasada działania tego mechanizmu jest dosyć prosta – kiedy losowo pojawiają się świecące rozblyskującym światłem neony w kształcie strzałek, to wówczas bębny powiększa się we wskazywanym przez nie kierunku. Dla gracza, oprócz nadprogramowej rozgrywki, wiązać się to będzie oczywiście z dodatkowymi szansami na wygraną lub jej powiększenie.

Na koniec przejdźmy do analizy występujących w grze symboli.Tu także spotka nas mała niespodzianka, gdyż zakres długości wypłacających linii jest większa, niż w większości slotów online i mieści się w przedziale od 3 do 10. Wartości wygranych do zdobycia za poszczególne symbole wyrażają nie stawkę, ale mnożnik i podsumowaliśmy je specjalnie dla Ciebie w poniższej tabeli:

Symbol x10 x9 x8 x7 x6 x5 x4 x3
Siódemka 25 20 15 12 9 6 4 2
Dzwonek 20 15 12 9 7 5 3 1,5
BAR (złoty) 18 12 9 7 5 3 1,5 1
BAR (różowy) 16 10 7 5 3,5 2 1 0,5
Arbuz 14 9 6 4 3 1,8 0,6 0,3
Winogrono 12 7 5 3 2,5 1,5 0,5 0,2
Pomarańcza 10 6 4 2,5 2 1,2 0,4 0,2
Cytryna 8 5 3 2 1,5 0,8 0,3 0,1
WIśnia 6 4 2,5 1,5 1 0,5 0,2 0,1

Laser Fruit recenzja i podsumowanie

Jest jeden główny powód, dla którego warto spróbować swoich sił w Laser Fruit. jest nim innowacja. Studio Red Tiger bardzo wysoko postawiło poprzeczkę dla segmentu automatów owocowych online, udowadniając, że zawsze znajdzie się miejsce na kreatywność i ulepszenie. Efekty ich pracy można streścić w następujących punktach:

  • nowoczesna i elegancka grafika wykraczająca daleko poza zwykłe owocówki
  • bonusy za rejestracje bez depozytu – rozszerzające się dzięki laserom bębny
  • brak standardowych, z góry ustalonych linii

Przekonaj się zresztą sam, jak niezwykłym doświadczeniem jest rozgrywka na tym nadzwyczaj interesującym slocie, grając w Laser Fruit demo na naszej stronie!