Lil Devil

Lil Devil

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Lil Devil online

Gdyby utworzyć zestawienie producentów gier sektora iGamingu, którzy zrobili najwięcej z zakresu innowacji dla automatów do gier kasynowych, to na czołowej pozycji z pewnością znalazłaby się firma Big Time Gaming, która regularnie eksperymentuje, wprowadzając do swoich produkcji oryginalne, nigdy wcześniej niestosowane rozwiązania. W ten sposób wokół tego producenta krąży opinia, która utwierdza graczy w przekonaniu, że Lil Devil online po prostu musi zapewnić wysokiej jakości, oryginalną rozgrywkę. Czy to się udało? W niniejszym artykule ujawnione zostaną wszystkie smaczki związane z tą produkcją. Już na samym początku możemy wspomnieć, że zdecydowanie warto przyjrzeć się tej zabawie.

Tematyka gry opiera się na popularnym motywie anioła i diabła, które szepczą bohaterowi do ucha, co powinien zrobić. Twórcy oczywiście nie byliby sobą, gdyby nie wykorzystali tego do zaprezentowania interesujących rozwiązań dodatkowych. Dlatego można się spodziewać specjalnych bonusów oraz symboli do tego nawiązujących.

Ze względu na zaawansowanie automatu do gier zachęcamy najpierw do przetestowania Lil Devil slot za darmo w wersji zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Gra jest dostępna bezwarunkowo i pozwala na praktycznie nieograniczoną rozgrywkę. Dzięki sporej puli fikcyjnych pieniędzy można sprawdzić wiele różnych strategii, poznać wszystkie bonusy i przygotować się do zabawy na poważnie w kasynie online.

Specyfikacja gry Lil Devil

Lil Devil automat już od pierwszych chwil z nim spędzonych pokazuje, że zapewnia swoim odbiorcom oryginalną rozgrywkę. Ekran został podzielony na trzy części z dwoma bębnami, wyświetlającymi po cztery ikony. Jak przystało na studio BTG, wygrane formują się na zasadzie każdy symbol z każdym z sąsiedniego bębna. W ten sposób wszystkich opcji jest aż 4096, a więc na ekranie naprawdę sporo się dzieje – tym bardziej że RTP ma imponujący poziom 96,43%. Zakład za pojedynczy obrót wynosi od 0,1 do 20.

W grze można liczyć również na popularne rozwiązanie pozwalające na automatyczną rozgrywkę z ustalonymi kryteriami dotyczącymi warunków zatrzymania opcji. Gra mobilna jest dostępna na każdym urządzeniu, które tylko spełni podstawowe techniczne kryteria uruchomienia takiej produkcji. Wystarczy wybrać ją z poziomu przeglądarki i wszystko automatycznie się dostosuje.

Podczas losowania można natrafić na takie bonusy jak: Wild, mnożnik, Scatter, runda bonusowa, darmowe spiny i inne. Żeby w pełni poznać możliwości tej gry, zaleca się sprawdzenie Lil Devil bez rejestracji.

Grafika oraz rozgrywka na automacie Lil Devil

Big Time Gaming wyrobiło sobie markę studia od wszystkiego. Dzięki temu gracze wiedzą, że twórcy zawsze mogą ich czymś zaskoczyć. Co ciekawe, ta produkcja z 2019 roku nie wyróżnia się szczególnie pod względem oprawy graficznej. Lil Devil automat do gry ma ładną, oprawę z określoną stylistyką, ale nie zachwyca. Symbole wydają się płaskie a tło to po prostu domek skąpany w świetle zachodzącego słońca. Trzeba jednak grafikom oddać, że zastosowali kilka prostych animacji, które nadają grze głębi. Gdyby nie to, można by uznać, że oprawa wizualna jest wyraźnie słabszą stroną tej produkcji – pomimo tego, że nie jest brzydka.

Ogromną zaletą zabawy jest minimalistyczny, bardzo prosty interfejs, który idealnie nadaje się do zabawy z poziomu komputera oraz urządzeń przenośnych. Twórcy postawili na prostotę. Wykorzystując kilka dostępnych przycisków można:

  • ustawić wartość zakładu,
  • przejść do tabeli wypłat,
  • włączyć automatyczną grę,
  • uruchomić losowanie symboli na ekranie.

Na początku największe znaczenie będzie miała ikona z trzema poziomymi liniami. Po jej kliknięciu gra przechodzi na kartę informacyjną, gdzie dokładnie wytłumaczono zasady działania wszystkich bonusów, symboli oraz innych innowacyjnych rozwiązań, na które BTG się zdecydowało. Dlatego tak bardzo istotne jest poznanie rozgrywki w wersji Lil Devil demo. W ten sposób można się odpowiednio do wszystkiego przygotować.

Promocje oraz tabela wypłat Lil Devil

Wygrane na bębnach tej produkcji są liczone w standardowy sposób. Symbole formują się w linie od lewej do prawej i wypłacają nagrody za trafienie 3, 4, 5 i 6 ikon i zapewniają następujący mnożnik wygranych do zakładu nominalnego.

Symbol X3 X4 X5 X6
9 0,1 0,2 0,3 0,4
10 0,1 0,4 0,5
J, Q 0,1 0,3 0,5 0,6
K, A 0,2 0,6 1
Krokodyl, Kameleon 0,4 0,8 1,5
Skorpion 0,4 0,6 1,4 5
Serce 1 2 5 10
Domek 6 20 50 100
  • Wild (diabeł/anioł)zamieniają się ze wszystkimi innymi ikonami z wyjątkiem Scattera. Dodatkowo anioł zapewnia mnożnik wygranych, wynoszący od x4 do x12.
  • Scatter (domek)zapewnia wygraną bez względu na linie wypłacające. Dodatkowo 3 ikony uruchamiają bonus.
  • Funkcje bonusowegracz może sobie wybrać bonus z aniołem lub diabłem. Obydwa się znacząco od siebie różnią, więc warto się dogłębnie zastanowić nad wyborem.
  • Heart enchant trafienia wygranych przyznają serduszka. Po zapełnieniu wskaźników 40 sercami włącza się usprawnienie działania wybranych symboli, zapewniając lepsze wygrane.

Rundy bonusowe mają rozbudowane możliwości. Dlatego, jeżeli ktoś chce je sprawdzić, to kluczowe będzie poznanie ich od strony praktycznej – w wersji demonstracyjnej, którą zapewniamy na naszej witrynie. Wtedy zabawa w Lil Devil na prawdziwe pieniądze niczym nie zaskoczy.

Lil Devil – wniosek o grze

Jeżeli ktoś lubi innowacyjne automaty do gier, to bezwzględnie powinien spróbować tego, co oferuje Lil Devil gra. BTG to prawdziwi mistrzowie innowacji, którzy zawsze znajdują złoty środek pomiędzy mnogością możliwości a satysfakcjonującą rozgrywką. Dzięki temu zawsze można mieć pewność, że ten slot po prostu spełni swoje oczekiwania, bo z wyjątkiem przeciętnej oprawy wizualnej wszystko działa tutaj po prostu doskonale, a to jest najważniejsze, jeśli chodzi o grę na poważnie.

FAQ

Czy jest dostępne demo gry Lil Devil?

Tak, twórcy powszechnie udostępniają swoją grę w wersji demonstracyjnej. Można ją uruchamiać na niniejszej stronie lub w kasynie online, gdzie w bibliotece są gry BTG.

Czy kręcąc bębnami Lil Devil, mogę natrafić na premię bezpłatnych spinów?

Twórcy zdecydowali się na dodanie aż dwóch różnych bonusów z darmowymi spinami. Gracz może sobie wybrać, która z nich będzie dla niego atrakcyjniejsza.

Czy gra Lil Devil spełnia standardy rozgrywki na poważnie?

Gry Big Time Gaming mają odpowiednie licencje i są dopuszczone do rozgrywki na prawdziwe pieniądze.

Czy żeby móc grać w Lil Devil muszę do tego przygotować moje urządzenie?

Automat działa zgodnie z technologią HTML5, co oznacza, że wszystkie niezbędne narzędzia znajdują się na stronie internetowej oraz w każdej przeglądarce. Dzięki temu gracz nie musi myśleć o żadnym oprogramowaniu – wszystko włącza się automatycznie.