Lotto Mania

Lotto Mania

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Lotto Mania – darmowy automat do gry

Gdyby zapytać Polaków o najpopularniejszą grę hazardową, to pierwszym skojarzeniem dla wielu z nich byłoby Lotto. Ba, wielu obywatelom od lat marzy się wylosowanie kilku szczęśliwych numerów i zostanie milionerem. Dla niektórych obstawianie numerów stało się niemal manią.

Loterie numeryczne są też popularne w wielu innych krajach. Stąd w 2014 roku studio Pragmatic Play wydało maszynę online bazujący właśnie na takiej tematyce. Lotto Mania automat do gry wygląda jak maszyna losująca żółte kulki z czarnymi numerami. Wygrywa się zaś wtedy, gdy trafi się odpowiednią kombinację. Samo Pragmatic Play trudno uznać za absolutny top na rynku dostawców gier hazardowych. Z drugiej strony to studio ma wielkie doświadczenie i słynie z solidności.

Zanim jednak zaczniesz przygodę z kasynem online i graniem w Lotto Mania na prawdziwe pieniądze, to sprawdź wersję na wirtualne środki. To pozwoli Ci nabrać wprawy i poznać wszystkie niuanse związane z mechaniką rozgrywki. W Lotto Mania bez rejestracji na wirtualne pieniądze zagrasz na naszym portalu internetowym!

Kluczowe informacje o Lotto Mania

W tym slocie gra toczy się na układzie złożonym z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Jak więc łatwo policzyć na ekranie jednocześnie wyświetla się 15 aktywnych symboli. Gracz może wybrać liczbę linii wygrywających, maksymalnie może ich być 25. Wartość zakładu można ustalić w przedziale od 0,25 do 125 jednostek walutowych.

Lotto Mania kasyno gra online to poza standardowymi symbolami również i znaki specjalne, czyli Scatter, Wild oraz Bonus. Każdy spin można uruchamiać samemu, albo też zarządzić serię obrotów w trybie autoplay. Rozgrywkę można toczyć zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Zmienność gry jest średnia, a wskaźnik RTP wynosi relatywnie niedużo, bo około 94%.

Sposób gry w automacie Lotto Mania

Ten video slot jest barwny i oferuje całkiem przyjemną dla oka otoczkę graficzną. Chcąc umiejętnie sterować rozgrywką, warto zapoznać się z informacjami zawartymi w tabeli poniżej.

Przycisk/Okienko Sposób działania
Pay Table To przycisk, który warto kliknąć na samym początku. W ten sposób można sprawdzić tabelę wypłat oraz poznać reguły rozgrywki.
Balance W tym miejscu wyświetla się aktualny stan środków dostępnych do dalszej gry. W przypadku Lotto Mania demo są to środki wirtualne.
Autoplay Po kliknięciu tego przycisku następuje określona liczba automatycznie uruchamianych spinów.
Lines W tym miejscu gracz określa liczbę aktywnych linii wypłat.
Bet Przycisk służący do określenia stawki na jedną linię wypłat.
Total Bet Całkowita wartość zakładu wyliczana jako: Bet x Lines
Max Bet Przycisk przeznaczony dla ryzykantów, którzy chcą zagrać po możliwie największej stawce w danym momencie.
Win Tu można sprawdzić wartość zdobytych nagród.
Spin Najczęściej używany przycisk, którym zarządza się dokonanie jednego obrotu.

Standardowe symbole w Lotto Mania za darmo to mieszanka żółtych kulek i telewizyjnych prezenterów. Najniżej punktowane są kulki z liczbami 17 i 25 – w ich przypadku wypłaty są naliczane od uzyskania co najmniej trzech znaków w kombinacji.

Wyżej wycenione zostały kulki z liczbami 42, 63 i 89 oraz cztery postacie prezenterów. W dodatku w ich przypadku Lotto Mania online przyznaje nagrodę już dla kombinacji złożonej z zaledwie dwóch symboli w linii wygrywającej.

Bonusy dostępne w slocie Lotto Mania

W Lotto Mania automat bonusy wiążą się z trzema specjalnymi symbolami:

  • Symbol Wild jest wizualizowany przez złotą świnię. Zasada jego działania jest standardowa, dziki znak zastępuje wszystkie standardowe symbole i często uzupełnia brakujące ogniwo w kombinacji.
  • Scatter przedstawiany jest jako szampan. Trafienie 3 takich symboli oznacza 5 gratisowych obrotów. Przy 4 symbolach Scatter zdobywa się 10 dodatkowych zakręceń. Przy 5 Scatterach liczba darmowych spinów wynosi 15.
  • Symbol bonusowy, który ukazuje kolorowe kulki. Jeśli wylosuje się trzy takie symbole, to rozpoczyna się gra bonusowa. Polega ona na wybraniu jednej z kulek, a maksymalna nagroda wynosi tu x1000 monet.

Wszystkie te bonusy można poznać w grze Lotto Mania za darmo na naszym portalu.