Mad Mechanic

Mad Mechanic

Star Star Star Star Star
(
27
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Mad Mechanic – darmowy automat do gry

Mniej znane studio i Gamingowe Apollo Games to twórca równie ciekawych slotów do gry online. Programiści tej firmy odpowiedzialni są za wydanie popularnego slota pod tytułem Mad Mechanic. Gra okazała się niemałym sukcesem, doczekując się drugiej poprawionej wersji Deluxe.

Klimat gry to dopasowany do tytułu świat mechanicznych zabawek i wynalazków. Ekran gry oraz wszystkie symbole zostały odpowiednio dopasowane do tematu rozgrywki, a jakość wykonania poszczególnych animacji i grafik naprawdę potrafi zaskoczyć. Mimo swojego wieku slot nadal prezentuje się fenomenalnie i pozytywnie przemawia do graczy z całego świata.

Przeczytaj naszą recenzję gry Mad Mechanic online i wejdź do gry jednym kliknięciem. Dołącz do naszej recenzji i testuj wszystkie funkcje recenzowanego automatu. Nasi czytelnicy mają niepowtarzalną okazję na rozgrywkę w Mad Mechanic za darmo i bez rejestracji. Skorzystaj z okazji i trenuj bez ryzyka i bonusem za rejestrację bez depozytu. Opracuj swoją indywidualną taktykę na grę w kasynach internetowych.

Nasza strona gromadzi najlepsze recenzje gier slotowych na rynku. Wszystkie najpopularniejsze sloty znajdziesz na naszej stronie do pełnej dyspozycji graczy zupełnie za darmo i bez depozytu. Sprawdź propozycje specjalnie dla Ciebie i bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami kasynowymi w sieci. Śledź nasz portal już teraz!

Cechy gry w Mad Mechanic

Maszyna Mad Mechanic automat do gry to klasyczny automat stworzony przez firmę Apollo Games z myślą o wymagających graczach hazardowych. Tuż po uruchomieniu gry zauważalny jest obszerny ekran główny z masą ciekawych animacji i podręcznym interfejsem gracza. Sam ekran główny zbudowany został z 5 bębnów i 3 rzędów symboli. Wygrane rozliczane są spośród 5 linii wygrywających. Zakłady na grę to kwoty z przedziału do 1,0 żetonu do 100 żetonów za spiny.

Do dyspozycji graczy są tutaj wszystkie podstawowe funkcje specjalne Wild i Scatter. W grze funkcjonuje masa klimatycznych ikon klasycznych odpowiedzialnych za wysokie wygrane w kombinacjach od 2 takich samych elementów w linii. RTP dla tej gry nie zostało obliczone. Dodatkiem w grze jest bez wątpienia wersja mobilna na wszystkie urządzenia przenośne bez konieczności instalacji i pobierania gry. Tryb automatyczny również jest dostępny.

Regulamin i obsługa gry Mad Mechanic

Przed pierwszym zakręceniem w grze hazardowej online zawsze należy zapoznać się z regulaminem producentów gier hazardowych. Informacje o wygranych i zasadach gry mogą różnić się ze względu na częste aktualizacje i zmiany w mechanice, bonusach lub wygranych. Zawsze przed rozpoczęciem zabawy w jakąkolwiek grę hazardową zapoznaj się z zasadami producentów pod odpowiednim przyciskiem w grze. W przypadku Mad Mechanic automat, regulamin gry i wszystkie najważniejsze informacje zawarte są pod buttonem MENU z lewym dolnym rogu widoku.

Ekran gry w Mad Mechanic gra zbudowany został na wzór najlepszych współczesnych slotów online. Gra rewelacyjnie wprowadza graczy w klimat, a to zasługa doskonale dopracowanej grafiki i klimatycznych animacji. Dodatkowo rozgrywce towarzyszą przyjemne dźwięki, efekty specjalne i podkład audio.

Obsługa i nawigacja na ekranie głównym to wyłącznie podstawowe funkcje automatu. Gracze do dyspozycji mają tutaj kilka podstawowych przycisków:

  1. START uruchamia bębny dla ustawionej wcześniej stawki,
  2. AUTO START automatyczna gra poprzez przytrzymanie przycisku START,
  3. “+” lub “-”regulacja stawki na spin 

Ponadto ekran główny gromadzi informacje o stanie konta, ostatniej wygranej i stawce na spin w specjalnych wyświetlaczach u dołu ekranu.

Bonusy i promocje w automacie Mad Mechanic

Oferta bonusa Mad Mechanic jest nadzwyczaj bogata i zawiera kilka ciekawych funkcji specjalnych. W ich skład wchodzą między innymi podstawowe symbole Wild – odpowiedzialny za zastępowanie nietrafionych kombinacji w dowolnej linii wygrywającej oraz Scatter – ikona odpowiedzialna za aktywację free spinów w ilości od 10 do 30 w zależności od ilości trafionych ikon bonusowych.

Po każdej zwycięskiej rundzie na graczy czeka tryb ryzyka Gamble z możliwością dodatkowego pomnażania wygranych dla każdego szczęśliwego zakręcenia. Tryb Gamble w grze Mad Mechanic demo to maksymalnie 5 losowań pod rząd z opcją wyboru losowanej karty lub wycofania się z gry za ½ stawki.

Dodatkowe funkcjonalności standardowych symboli obejmują niżej wymienione funkcje specjalne :

  • SHIFTING WILDten tryb pozwala na darmowe re spiny w momencie wylosowania symboli WILD w jednym z bębnów po prawej stronie ekranu gry. Z każdym kolejnym re spinem symbol przesuwa się w lewą stronę aż do pierwszego bębna, aktywując kolejne darmowe zakręcenia. Wygrane z tego trybu sumują się i zasilają konto gracza natychmiast po zakończeniu obrotów. 
  • REEl REPLACEMENT w dowolnym nietrafionym spinie na ekranie gry może pojawić się robot, który podmieni symbole zestawy ikon na 3 bębnach w grze.
  • RANDOM APPEAR WILD przypadkowy deszcz symboli WILD z dodatkowymi szansami na osiągnięcie cennych kombinacji w grze.
  • EXPANDING WILDw losowym momencie gry może zostać ujawniony symbol Wild z funkcją rozszerzania się. Ikona zostanie rozszerzona o losową liczbę pól w przypadkowym kierunku.
  • REEL RESPIN w losowym momencie na ekranie pojawia się ręka robota, która ponownie rozkręci dowolny bęben i doprowadzi do zwycięskiej kombinacji.

Poza bonusami gra honoruje trafienia zwykłych ikon zgodnie z tabelą wypłat z regulaminu gry. Ostateczna suma wypłaty zależna jest ilości trafionych linii i rozgrywanej stawki. Poniżej zamieszczamy listę ikon wraz z propozycją wypłąt dla najwyższej stawki:

Symbol x2 x3 x4 x5
Bonus Scatter 200 500 2,000 10,000
Wild 1,400 10,000 40,000
Czaszka 200 600 4,000 20,000
Lampka 300 1,500 5,000
Kobieta 100 400 2,000 10,000
Narzędzia 200 1,000 2,500
Symbol A i K 100 500 2,000
Symbol Q i J 100 200 600
Symbol 10 i 9 40 100 500

Podsumowanie recenzji – Mad Mechanic

Jak widać w powyższych akapitach, Mad Mechanic bez rejestracji to mocno rozbudowany slot z masą ciekawych funkcji bonusowych. Automat wprowadza graczy w oryginalny klimat, a przy tym stwarza niewiarygodnie wiele okazji na zdobywanie nagród specjalnych i dodatkowych szans na grę. Przetestuj swoje szczęście i graj bez ryzyka wprost na naszej stronie.

Dołącz do stale rozwijającego się grona graczy Mad Mechanic demo i testuj grę bez ryzyka i bez rejestracji. Graj w każdym miejscu z dostępem do sieci i przygotuj się do rozgrywki w Mad Mechanic na prawdziwe pieniądze! Życzymy szczęśliwych zakręceń!