Magic Fruits 27

Magic Fruits 27

Star Star Star Star Star
(
23
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Magic Fruits 27 gra online

“Cudze chwalicie, swego nie znacie” – to słowa polskiego XIX-wiecznego poety Stanisława Jachowicza. Magic Fruits 27 automat do gry online powstał spod pióra największego polskiego producenta gier – firmy Wazdan. Pomimo tego, że Wazdan zarejestrowany jest teraz na Malcie, powstał w Opolu i trzonem tej firmy są Polacy.

Magic Fruits 27 automat to klasyczna “owocówka” w pełnym tego słowa znaczeniu. Wydaje się, że to automat wprost idealny dla graczy rozpoczynających swoją przygodę z automatami do gier hazardowych owoce. Główne symbole to tytułowe owoce, dzwonki, gwiazdki i siódemki. Czy może być coś bardziej oldschoolowego ? W zasadzie to tylko brakuje tylko sztabki BAR i byłby komplet. Jest to idealna maszyna dla młodych adeptów kasyn, ponieważ zasady gry są wyjątkowo proste i przejrzyste. Na prawdę każdy, poradzi sobie z nimi bez problemu, nawet przy pierwszym podejściu do maszyny. Nie ma w nim skomplikowanych bonusów, jest tylko 3 bębny a linie wygrywającą tworzy każdy możliwy układ 3 takich symboli na wszystkich bębnach. Stąd liczba 27 w nazwie automatu, ponieważ wszystkich możliwych układów jest właśnie 27.

Na naszej stronie dostępny jest Magic Fruits 27 bez rejestracji. To dobre miejsce, aby zagrać w Magic Fruits 27 za darmo, bez depozytu. Granie w darmowe wersje gier pozwala na zapoznanie się z maszyną, poznanie jej cech charakterystycznych i przygotowanie strategii do gry w Magic Fruits 27 na prawdziwe pieniądze. Jeśli chcesz grać na realną gotówkę musisz skorzystać z usług jednego z wielu polskich, kasyn online. Pamiętaj, żeby korzystać z usług tylko tych licencjonowanych, ponieważ tylko takie dają gwarancję uczciwej gry i wypłatę wygranych środków.

Cechy charakterystyczne Magic Fruits 27

Jak zostało wspomniane twórcą tego klasycznego automatu za darmo jest firma Wazdan. Bębnów jest 3 a liczba linii wygrywających to tytułowe 27 układów. Zakład jest wybierany z zakresu 0.1 do 100 kredytów, co przy saldzie początkowym w Magic Fruits 27 demo wynoszącym 100,000 kredytów, pozwala na długą rozgrywkę nawet przy agresywnym stylu gry.

Stopa zwrotu dla gracza to 96,37% co jest dobrym wynikiem, trochę wyższym niż średnia wartość RTP dla podobnych automatów. Z symboli specjalnych gra hazardowa 777 została wyposażona tylko w symbol Wild. Nie ma scattera ani mnożnika. Znając inne gry tego producenta można być pewnym, że została przygotowana bardzo dobrze dopieszczona gra automatyczna z wieloma sposobami na zatrzymanie gry. Gracz moża zatrzymać autogrę po spełnieniu dowolnego z poniższych warunków:

  • Wykorzystane zostaną wszystkie wskazane obroty, 
  • Przy każdej wygranej,
  • Jeśli wygrana przekroczy wskazaną wartość,
  • Jeśli gotówka wzrośnie o wskazaną ilość,
  • Jeśli gotówka zmaleje o wskazaną ilość.

Dzięki temu gracz może wejść np. do trybu gamble po każdej wygranej. Automat nie został wyposażony w grę wieloosobową. Dzięki temu, że gra została stworzona w technologii HTML5, bardzo dobrze adaptuje się na dowolne urządzenia mobilne. Gra uruchamia się w przeglądarce i nie trzeba nic więcej pobierać.

Zasady automatu Magic Fruits 27 online

Automat Magic Fruits 27 posiada bardzo duże, ładnie wyglądające, kolorowe symbole. Zajmują one przeważającą część ekranu. Tuż ponad nimi jest informacja o 27 liniach, tytule i mnożniku x3 przy trafieniu całej ściany symboli. Pod symbolami znajduje się całe sterowanie automatem. Samo sterowanie jest dobrze znane z wielu innych automatów tego producenta. Nie dziwne, ponieważ sprawdza się znakomicie i gracze już go znają. Dla tych, którzy siadają pierwszy raz do automatu krótka instrukcja obsługi.

Na dole od lewej strony przy symbolu z sakiewką widoczne jest saldo gracza. Poniżej salda jest przycisk z literą “i” która przesuwa ekran do góry i prezentuje tabelę wypłat. Tabela jest na bieżąco aktualizowane zgodnie z aktualnym saldem gry. Następne 3 poziome kreski to proste ustawienia gry. Można w nich włączyć tryb pełnoekranowy, aktywować klawisz spacja do rozkręcania bębnów, zmienić ustawienia animacji w grze ryzyka i inne drobne detale graficzne. Przycisk z głośniczkiem zawiera ustawienia dźwięków, a znak zapytania to zasady gry.

Zasady gry są istotną kwestią i każdy gracz powinien się z nimi bardzo dobrze zapoznać. Opisane w nich zostały wszystkie istotne cechy charakterystyczne automatu. Zaprezentowane tam są także linie wygrywające, chociaż w przypadku tego slotu nie ma to wielkiego znaczenia, ponieważ linie tworzy każdy możliwy układ 3 symboli.

Następny poziomy pasek służy do wyboru stawki w grze. Plusem i minusem przesuwamy go w prawo i lewo i jeśli ktoś często zmienia stawki nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ trzeba się trochę naklikać. Maksymalna stawka jest zawsze widoczna po prawej stronie. Nad wyborem stawki jest pasek z komunikatami z gry. Przy trafieniu premiowanego układu dodatkowo wyświetlają się na nim dwa czerwone przyciski służące do wejścia do gry ryzyka.

Duży okrągły przycisk ze strzałkami odpowiada za rozkręcenie bębnów. Jeśli ta opcja nie została wyłączona to można opcjonalnie używać spacji. Ostatnie dwa przyciski służą do wybrania tempa rozgrywki i uruchomienia gry automatycznej. Tempo rozgrywki wpływa na ilość wyświetlanych animacji.

Nagrody w Magic Fruits 27

Bonusy jakie gracz może uzyskać w tej grze dostępne są dzięki trybowi gamble oraz symbolowi Wild. Tryb gamble polega na prostym odgadywaniu kolorów szybko zmieniających się kart. Jeżeli gracz poprawnie odgadnie kolor to wygrana zostaje pomnożona x2. Po pomyłce gracz odchodzi z niczym. Jest też możliwość zaryzykowania tylko połowę środków. Druga połowa jest bezpieczna i nie bierze udziału w grze. Gra toczy się maksymalnie przez 7 rund. Zatrzymana zostanie także po pierwszej pomyłce gracza lub wycofaniu się i zachowaniu aktualnej wygranej. Ilość animacji w grze ryzyka zależy od wybranego tempa głównej rozgrywki.

Drugim bonusem jest klasyczny symbol Wild, który zastępuje inne symbole. Należy również wspomnieć, że trafienie ściany jednego symbolu, czyli jeśli pojawi się na wszystkich 9 polach, to wygrana zostanie dodatkowo pomnożona x3. Poniższa tabela prezentuje wysokość wygranych dla zakładu 1 kredyt.

Symbol x3
Wiśnie, cytryny, pomarańcze 1
Jabłka, śliwki, gruszki 2
Winogrona, truskawki, maliny 4
Arbuzy, dzwonki 8
siódemki 40
Gwiazdy 80
Joker – wild 160

Magic Fruits 27 – opinia

Wazdan tworzy bardzo dobre gry. Nie inaczej jest w tym przypadku. Magic Fruits 27 to po prostu dobra maszyna. Nawiązuje do znanej i lubianej tematyki owoców. Posiada proste zasady więc nikt nie będzie miał problemów graniem w tę grę. Dynamiczna ścieżka dźwiękowa dobrze komponuje się z tempem gry i zachęca do wykonywania kolejnych obrotów.