Magic Fruits 4

Magic Fruits 4

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Magic Fruits 4 slot od Wazdan

Wazdan tym razem stawia nas przed naprawdę wyjątkową gra owocówką. Na co dzień spotykamy się raczej ze slotami, które dają nam do dyspozycji 3 lub 5 bębnów, na których losujemy symbole. W przypadku omawianej przez nas gry, ilość bębnów wynosi dokładnie 4.

Co ciekawe, 4 bębny w tej grze wcale nie zmuszają nas do wylosowania 4 tych samych symboli na zwycięskiej linii. Jedynie symbol błazna musimy wylosować 4 razy, żeby otrzymać najwyższą możliwą nagrodę za ten symbol. Warto również zaznaczyć, że symbol ten wymaga od nas również wylosowania 3 tych symboli na horyzontalnych liniach.

Na naszej stronie możesz zagrać całkowicie za darmo w Magic Fruits 4. Nie musisz się nawet rejestrować! Rozpoczęcie rozgrywki jest banalnie proste. Wystarczy, że znajdziesz Magic Fruits 4 w naszym menu w kategorii gry slotowe.

Po co miałbyś wydawać prawdziwe pieniądze, skoro możesz zagrać całkowicie bezpłatnie i bez komplikacji w postaci rejestrowania konta?

Funkcje oraz inne specyfikacje techniczne Magic Fruits 4

Wazdan pomyślał o graczach, którzy chcą przyśpieszyć tempo swojej rozgrywki. Mamy bowiem do dyspozycji nie tylko zmianę szybkości gry, ale również opcje automatycznej rozgrywki. Żeby skorzystać z tej opcji, musimy jedynie przytrzymać przycisk rozpoczęcia kasyno gry online. Przerwanie automatycznej rozgrywki jest bardzo łatwe, wystarczy puścić przycisk.

Niestety Magic Fruits 4 nie pozwala nam na grę wieloosobową. Nie mamy również możliwości zgarnięcia dużego jackpota. Gracze mogą także zapomnieć o rundach bonusowych oraz darmowych spinach. Na całe szczęście na osłodę Wazdan daje nam możliwość gry na urządzeniach mobilnych. W związku z tym gracze korzystający z tabletów oraz smartfonów mogą cieszyć się rozgrywką w dowolnym miejscu na świecie. Oczywiście pod warunkiem, że dostępny jest w tym miejscu internet.

Wazdan oddał nam do dyspozycji klasyczny slot owocowy. Ilość zwycięskich linii wynosi dokładnie 10, niestety nie mamy możliwości dodawania ani odejmowania ilości tych linii.

Jak już wcześniej zostało wspomniane, slot ten ma dokładnie 4 bębny, na których losujemy symbole. Minimalny zakład w Magic Fruits 4 wynosi 10, a największy 100 kredytów.

RTP podane przez producenta to dokładnie 96,10%. Niestety nie mamy tutaj ani symbolu Wild, ani Scatter.

Zasady automatu Magic Fruits 4

Magic Fruits 4 nie jest co prawda rewolucyjną owocówką, ale 4 bębny na pewno wyróżniają ten tytuł na tle konkurencji. Ponadto większość symboli daje nam maksymalną wygraną za zebranie zaledwie 3 z nich.

Pozostaje tylko pytanie, jak odnaleźć się w tej niestandardowej owocówce? Uwierzcie nam, nie ma nic prostszego.

Wazdan zadbał o to, żeby każdy gracz, zarówno ten początkujący, jak i zaawansowany, był w stanie odnaleźć odpowiednie opcje w interfejsie.

Po prawej stronie znajduje się symbol zwierzęcia, który to pozwala nam na regulowanie prędkości rozgrywki. Domyślnie jest to zawsze żółw, czyli najwolniejszy tryb gry. Następnym symbolem jest zając, a ostatnim galopujący koń. Nawet jeśli ktoś zignoruje czytanie opisu interfejsu, na pewno będzie w stanie wywnioskować, który spośród tych trybów rozgrywki jest najszybszy, a który najwolniejszy. Po tej samej stronie znajduje się również miejsce, w którym wyświetlana jest wygrana z naszego ostatniego losowania oraz nasze saldo.

Na samym środku znajduje się oczywiście przycisk rozpoczęcia rozgrywki. Nie sposób go przeoczyć, ponieważ jest to największy symbol w całym interfejsie. Przypomina on ikonkę opcji „odśwież” w przeglądarkach internetowych. Zaraz obok tego symbolu mamy opcje max bet, czyli obstawienie maksymalnego zakładu.

Po lewej stronie mamy wszystkie opcje związane z naszym zakładem. Znajdziemy tutaj ilość zwycięskich linii, czyli domyślną wartość wynoszącą 10. Zaraz obok mamy plus i minusy do regulacji wysokości naszego zakładu.

Wiemy już naprawdę wiele o całej grze Magic Fruits 4, przeoczyliśmy jednak pewien bardzo ważny szczegół. Nie wspomnieliśmy jeszcze nic o tabeli wypłat! Zobaczmy jakie nagrody czekają na nas podczas gry za najmniejszą stawkę:

  • 4 symbole błazna = 2000 kredytów
  • 3 szczęśliwe siódemki, winogrona, arbuzy lub wiśnie = 80 kredytów
  • 3 dzwonki, śliwki, gruszki lub pomarańcze = 40 kredytów

Wazdan zdecydował się na tę konkretną symbolikę głównie ze względu na popularność owocówek. Jeśli coś doskonale działa, to po co to zmieniać? Zagraj w Magic Fruits 4 na naszej stronie i sprawdź, jak wygląda gra na 4 bębnach!