Magic Fruits

Magic Fruits

Star Star Star Star Star
(
111
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Magic Fruits online

Istnieje błędne przekonanie, że gry retro nie mają nic nowego do zaoferowania swoim graczom, ale tak nie jest. W rzeczywistości istnieje wiele miejsca na innowacje, które wciąż są zgodne z całą sceną starej szkoły kasyno online automatów, która obecnie przeżywa odrodzenie.

Magic Fruits online to jedna z takich gier na matrycy 3×3, która zwiastuje progresywnego jackpota i uproszczony design, dzięki czemu Magic Fruits na prawdziwe pieniądze idealnie nadaje się do swobodnej gry, szczególnie na urządzeniach mobilnych.

Magic Fruits – Podstawowa informacja

W Magic Fruits za darmo czeka na ciebie dziewięć symboli, przy czym prawie każdy z nich to inna odmiana owoców, ale żeby być dokładnym, wszystkie są w zdrowej chwale:

  • gruszki
  • maliny
  • jagoda
  • winogrona
  • arbuzy
  • pomarańcza.

Następnie wrzucono czerwonego dowcipnisia, dzwonek i numer 7, aby naprawdę utrwalić domową atmosferę retro. Jedną z rzeczy, które nie są retro, jest muzyka, człowiek jest żywy i karnawałowy, co wydaje się całkowicie przypadkowe, ale pomaga zmienić to, czego oczekujesz od takiego automatu owoce.

Chociaż owoc ma być magiczny (jak dotąd nie widzieliśmy żadnych jego oznak), to joker przynosi najwięcej pieniędzy, a przez większość odnosimy się tylko do niewielkich 4,00 kredytów, co jest… minutą. Jeśli zastanawiasz się, czy wypłata może być niższa niż ta, nie zastanawiaj się więcej, ponieważ kilka ikon daje tylko 0,80, gdy zostaną znalezione trzy pasujące kafelki. Zasadniczo nie zamierzasz tutaj zarabiać dużo pieniędzy.

Automat do gry Magic Fruits – Jak zagrać?

Sześć symboli owoców, dzwonów i czerwonych 7 w tabeli wypłat są podzielone na kategorie:

  • Połowa symboli zapewnia 800 monet przy zakładzie z wysokim limitem.
  • Połowa oferuje zwiększenie wypłaty o wartości 1600 monet.

Jest jednak jeszcze jeden dodatek, który może zwiększyć saldo gracza o imponujące 4000 monet. Jokery to zabawna inkluzja i świetny sposób na osiągnięcie dużych wygranych. Zamiast mieć swój własny symbol, jokery zaczepiają się losowo o inne symbole, pozwalając owocowi wykonać całą pracę, gdy siadają i relaksują się. Z tego powodu do utworzenia linii wygranej można użyć dowolnej kombinacji symboli z dodanym symbolem jokera.

Każda wygrana w grze może być wykorzystana dla dostępu do funkcji Gamble, niezależnie od uzyskanej wartości, stając się stawką, która zostanie wykorzystana. W tę grę można grać 7 razy z rzędu, przy czym gracze muszą wybrać 1 z 2 owoców, które pojawiają się w mini-grze. Tylko 1 owoc podwoi stawkę gracza, a drugi owoc zatrzyma stawkę dla siebie, zanim nagle wybuchnie.

Nie ma łatwiejszego sposobu na zdobycie piątki dziennie niż szybki obrót jednym z wielu automatów do owoców dostępnych do gry w jednym z najnowszych automatów online. Żywe owoce, jazzujące gwiazdy i złote dzwonki znajdziesz w kasynie EGT Ultimate Hot online. Na neonowym automacie znajduje się imponująca gama poziomów jackpotów, których gracze nie mogą wylądować na 5 liniach wypłaty, ale nadal używa tego samego układu 3 bębnów, który jest dostępny w Magic Fruits gra. Średnia wariancja i 95,51% zwrotu do gracza w trybie Ultimate Hot zapewnia graczom całkiem regularny strumień wygranych.

W automacie wideo Magic Fruits automat nie można się nudzić, motyw owoców to klasyka gatunku, a grafika jest świetnej jakości. Oba style gry ładnie się ze sobą łączą i chociaż automacie może być nieco więcej uwagi na symbol jokera lub symbole owoców, ogólna rozgrywka jest zdecydowanym sukcesem.

Automat z pewnością zaspokoi potrzeby fanów klasycznych automatów i współczesnych graczy, bez względu na to, czy szukasz automatów do gry, czy też prawdziwego spinnera, Magic Fruits automat do gry to świetny wybór. Dostępny do gry bez konieczności pobierania, jeśli wielokrotnie szukasz idealnego automatu do gry, nie musisz szukać dalej niż Magic Fruits bez rejestracji.

Niestety w Magic Fruits demo nie możemy liczyć na żadne bonusy i dodatki. Jednak fani klasycznych rozwiązań, powinni być zadowoleni z podstawowej wersji gry.