Magic Hot

Magic Hot

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Magic Hot slot od Wazdan

Wazdan ponownie oddaje w nasze ręce owocówkę, która zapewni dziesiątki godzin rozrywki. Magic Hot przyciąga aż pięcioma zwycięskimi liniami i trzema bębnami. Można więc powiedzieć, że mamy do czynienia z klasykiem swojego gatunku. Wśród symboli dominują oczywiście owoce, ale to nie one dają największą wygraną. Pierwsze skrzypce w tej grze gra szczęśliwa siódemka.

Na naszej stronie możesz zagrać całkowicie za darmo w tę porywającą grę owocówkę! Wystarczy, że wejdziesz w nasze menu z grami slotowymi i znajdziesz Magic Hot od Wazdan. Nie musisz się nawet rejestrować. Wszystko odbywa się bez logowania i całkowicie bezpłatnie. W momencie, kiedy twoje saldo zostanie wyczerpane, wystarczy odświeżyć naszą stronę. Po rozegraniu kilkudziesięciu partii na pewno zdobędziesz sporo doświadczenia, które może przydać Ci się w przyszłości.

Funkcje oraz inne specyfikacje techniczne Magic Hot

Magic Hot daje możliwość automatycznej rozgrywki, jedyne co trzeba zrobić to przytrzymać przycisk rozpoczęcia gry i puścić go w momencie, kiedy nie chcemy już korzystać z opcji autoplay.

Niestety nie możemy liczyć na rundy bonusowe, darmowe spiny czy grę multiplayer. Niedostępny jest również duży jackpot. Jest jednak pewien duży plus, w Magic Hot możemy grać bez problemu na urządzeniach mobilnych. Producent najwidoczniej zauważył wzrastającą popularność gier mobilnych.

Za tą owocówką stoi oczywiście znany producent Wazdan. Możemy grać na pięciu zwycięskich liniach, niestety nie możemy regulować ilości tych linii. Trzy bębny pozwalają nam na wylosowanie wielu kolorowych symboli.

Minimalny zakład wynosi 10, maksymalny zakład to aż 10000 kredytów.

RTP wynosi dokładnie 96,35% według strony producenta. Niestety nie mamy tutaj symboli Wild czy Scatter.

Zasady automatu Magic Hot

Wazdan wprost słynie z owocówek, które nadają się w sam raz dla początkujących graczy. Tak jest również w przypadku Magic Hot. Brak symboli Wild czy Scatter sprawiają, że gra jest bardzo zbliżona do swoich starych fizycznych odpowiedników. Początkujący gracz nie musi się więc zastanawiać nad tym, czy symbol Wild zastępuje brakujące symbole na linii. Wystarczy, że zapozna się z tabelą wypłat i może od razu przystąpić do akcji.

Przystąpienie do tej akcji jest bardzo łatwe, ze względu na bardzo intuicyjny panel sterowania, którym Wazdan może się pochwalić. Na samym środku panelu mamy przycisk rozpoczęcia rozgrywki, bardzo łatwo go zidentyfikować, ponieważ jest on największym przyciskiem. Po prawej stronie znajduje się przycisk odpowiedzialny za zmianę prędkości rozgrywki, który w zależności od ustawienia może być symbolizowany przez żółwia, zająca lub galopującego konia. Z tej samej strony mamy pole, w którym wyświetlana jest nasza wygrana z ostatniego losowania. Zaraz obok znajduje się informacja o naszym saldzie.

Po lewej stronie panelu widzimy ilość zwycięskich linii oraz wartość naszego zakładu. Wartość możemy oczywiście zmieniać za pomocą plusa lub minusa.

Najważniejszym elementem jest to, co znajdziemy w lewym dolnym rogu gry w kasynie. Znajdują się tam bowiem nie tylko ustawienia gry, ale również zakładki informacyjne, z których można się dowiedzieć wiele o samej grze oraz o wartości poszczególnych symboli.

Żeby wygrać, musimy jedynie uzbierać odpowiednie symbole na zwycięskich liniach, które są dokładnie opisane w zakładce informacyjnej.

Niestety w Magic Hot nie mamy żadnych bonusów.

Wiemy już naprawdę dużo na temat tej gry, czas dowiedzieć się jak duże nagrody możemy wygrać za wylosowanie trzech symboli w zwycięskiej linii. Załóżmy, że obstawiamy minimalny zakład:

  • trzy siódemki = 2000
  • trzy gwiazdy =  1000
  • trzy arbuzy = 400
  • trzy dzwonki lub gruszki = 200
  • trzy śliwki, truskawki, maliny lub wiśnie = 60

Wazdan zdecydował się na tego typu symbolikę głównie ze względu na swoisty powrót do przeszłości. Pierwsze fizyczne sloty znajdujące się w barach oraz naziemnych kasynach korzystały właśnie głównie z owocowych symboli, oraz dzwonków.

Co prawda nie slot ten nie oferuje bogatego pakietu bonusów, ale na pewno warto zakręcić kilka razy bębnami tej automata do gry. U nas zrobisz to za darmo i bez rejestracji!