Magic Target

Magic Target

Star Star Star Star Star
(
185
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Magic Target slot online

Magic Target gra owocówka od Wazdan. Mimo owocowej tematyki ma ona w sobie kilka wybuchowych elementów.
Jednym z tych elementów jest symbol Scatter, który przybiera w tej grze postać bomby. Nie jest to jedyny wybuchowy symbol, oprócz bomby mamy oczywiście armatę, która wystrzeli naszą potencjalną wygraną w kosmos. Może to lekka przesada, ale na pewno dwukrotnie zwiększy wygraną przez nas w losowaniu kwotę kredytów.
Mamy dla was dobrą nowinę, możecie zagrać w Magic Target bez rejestracji na naszej stronie! Ponadto u nas macie możliwość zagrania w najpopularniejsze automaty slotowe, z którymi na pewno kiedyś zetknięcie się w prawdziwym kasynie online. Dzięki grze w Magic Target bez logowania możecie nabyć doświadczenie, które w przyszłości może pozwolić wam na lepsze szacowanie ryzyka.

Najważniejsze cechy Magic Target

Magic Target automat hazardowy to owocówka od Wazdan w klasycznej odsłonie. Losowanie odbywa się na 5 bębnach i 3 rzędach. Mamy 20 zwycięskich linii, których ilości niestety nie możemy zmieniać. Minimalny zakład wynosi 20, a maksymalny 100. RTP, na jakie możemy liczyć to dokładnie 96,63% według producenta.
W Magic Target automat do gry mamy zarówno symbol Wild, jak i Scatter. Opcja automatycznej rozgrywki dostępna jest po przytrzymaniu przycisku rozpoczęcia rozgrywki.
Niestety nie zagramy w Magic Target ze znajomymi, możliwość gry wieloosobowej jest niedostępna. Bez problemu zagramy za to na naszych urządzeniach mobilnych.

Jak grać w Magic Target

Co więcej można powiedzieć o Magic Target za darmo? Zobaczmy, co przygotował dla nas Wazdan od strony wizualnej.
Grafika jak na klasyczną owocówkę przystało, nie zwala z nóg. Symbole są wyraźne, nie ma graficznego szału świateł i wybuchów. Wszystko jest stonowane, może to i dobrze. Klasyczna gra powinna być opozycją dla wideo slotów, których efekty graficzne i dźwiękowe czasami potrafią gracza zmęczyć po kilku losowaniach. Jedno jest pewne, początkujący gracz na pewno będzie mógł skupić się na rozgrywce bez rozpraszających go elementów.
Co z nawigacją i interfejsem? Wazdan jak zwykle zadbał o to, żeby stworzyć tak intuicyjny panel sterowania, jak to tylko możliwe.
Na samym dole mamy wszystkie przyciski, które powinny nas zainteresować.
Z prawej strony widzimy ikonkę żółwią, charakteryzuje on prędkość rozgrywki, a sam żółw jest zawsze domyślnym trybem. Zaraz obok widzimy pole „Win”, w którym wyświetlana jest wygrana z ostatniego losowania. Zaraz obok widoczny jest również „Balance”, czyli nasze saldo.
Na samym środku znajduje się oczywiście przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie rozgrywki. Po przytrzymaniu rozpoczyna on dla nas automatyczną rozgrywkę. Obok tego przycisku znajduje się opcja „Max Bet”, która pozwala na obstawienie maksymalnego zakładu w kasynie online.
Po lewej stronie mamy możliwość zmiany wysokości naszego zakładu. Odpowiada za to pole „Coin Value”.
Warto również wspomnieć o tym, co znajduje się w lewym dolnym rogu. Mamy tam 4 przyciski:

 • Pierwszy z nich symbolizowany jest przez „i” w kółku. Po jego wciśnięciu zostaniemy przeniesieni do tabeli wypłat.
 • Drugim przyciskiem jest znak zapytania, ten przycisk z kolei prowadzi nas do szczegółowych informacji na temat gry. Pamiętajcie, żeby zawsze zapoznać się z zasadami gry przed rozpoczęciem rozgrywki. Dzięki temu unikniecie rozczarowania i frustracji.
 • Trzeci przycisk pozwala nam na regulowanie głośności efektów dźwiękowych
 • Ostatni przycisk, symbolizowany przez koło zębate prowadzi nas do ustawień gry. Możemy za jego pomocą na przykład przejść w tryb pełnego ekranu.

Skoro już wiemy wszystko o technicznych i graficznych aspektach, czas dowiedzieć się, jakie symbole czekają na nas w Magic Target demo i ile możemy wygrać, obstawiając minimalny zakład:

 • 5 błaznów = 5000 kredytów
 • 5 bomb lub koron = 1000 kredytów
 • 5 dzwonków = 500 kredytów
 • 5 szczęśliwych siódemek = 250 kredytów
 • 5 arbuzów lub winogron = 200 kredytów
 • 5 gruszek, śliwek lub truskawek = 100 kredytów

Pamiętaj, że dzięki naszej stronie nie musisz grać za prawdziwe pieniądze. U nas zagrasz w Magic Target bez depozytu i bez zbędnych kosztów!

Bonusy w grze Magic Target

Na jakie bonus możemy liczyć, grając w Magic Target na prawdziwe pieniądze?

 • Symbol Wild – błazen, który zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter i Multiplier.
 • Symbol Scatter – w Magic Target online symbol ten występuje pod postacią bomby. Po wylosowaniu minimum 3 tych symboli otrzymujemy pakiet 10 darmowych spinów.
 • Symbol Multiplier – jeżeli uda nam się wylosować symbol armaty podczas losowań z wykorzystaniem darmowych spinów, możemy liczyć na podwojenie naszej wygranej. Trzeba jednak zaznaczyć, że symbol ten musi znaleźć się na środkowym bębnie.