Mega Jack 81

Mega Jack 81

Star Star Star Star Star
(
5
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Mega Jack 81 za darmo

Dla wszystkich miłośników gier owocowych mamy dziś świetną wiadomość. Teraz nie musisz już grać w kiepskie owocówki sprzed lat. Firma Wazdan Gaming wyprodukowała nowoczesną, efektowną grę zatytułowaną Mega Jack 81 automat, która jest typową grą owocową z trzema bębnami, ale wykonaną według współczesnych standardów.

Przekonaj się o tym samodzielnie grając w Mega Jack 81 demo dostępną na naszej stronie internetowej. Dzięki temu będziesz mógł poznać tę grę od podszewki. Zrozumiesz jej zasady i warunki, poznasz znaczenie symboli i funkcji dodatkowych, dowiesz się „jak to działa”… słowem, nabierzesz tak niezbędnego doświadczenia grając w Mega Jack 81 za darmo.

A potem, gdy już będziesz wszystko na jej temat wiedział, będziesz mógł zasiąść w swoim ulubionym kasynie online jako naprawdę już gracz o dużym doświadczeniu i znakomitej znajomości tematu, by zagrać na poważnie w Mega Jack 81 na prawdziwe pieniądze. Naprawdę warto!

Podstawowe właściwości Mega Jack 81

Mega Jack 81 to gra owocowa przypominająca stare, dobre czasy. Już pierwszy rzut oka na ekran gry mieszczący 12 elementów Ci o tym powie. Ta maszyna slotowa ma bowiem tylko cztery bębny oraz trzy rzędy symboli, jak najbardziej klasyczne gry owocowe. Za to mamy tu 7 aktywnych linii wygranych (z wildem liczba ta zmienia się do 81!), co powinno zachęcić wszystkich graczy.

Oczywiście bycie grą owocową nie oznacza, że nie ma tu żadnych innych dodatków. Znajdziemy tutaj na przykład symbol wild, grę automatyczną i tryb turbo. Jednak prostota samej gry oznacza, że Wazdan Gaming nie dodała do swojej produkcji scatterów, darmowych spinów, czy też gier bonusowych i skomplikowanych opcji typu stacked wild.

Na plus należy jednak zapisać to, że Mega Jack 81 automat do gry jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi rodzajami urządzeń, jakie spotkamy na rynku. A to oznacza, że możesz w niego grać na przykład na swoim tablecie, telefonie komórkowym, laptopie, netbooku, czy też dowolnym innym sprzęcie. To świetna nowina dla fanów owocówek, którzy nie mieli do tej pory zbyt wielu tytułów do wyboru.

Minimalna stawka na jeden spin wynosi tylko 10 euro centów. Z kolei najwyższa kwota do postawienia wynosi aż 100 euro. Jeśli do tego dodamy wskaźnik Return to Player wynoszący 96,73% oraz wspomniane powyżej 81 aktywnych linii wygranych, to widać od razu, że to gra kryjąca w sobie naprawdę spory potencjał.

Mega Jack 81 – podstawowe zasady

Sam Mega Jack 81 kasyno automat jest estetycznie wykonana w sposób typowy dla produktów Wazdan Gaming. Utrzymana jest w stylu Dzikiego Zachodu (o ile przy grach owocowych można mówić w ogóle o jakimś temacie).

W dolnej części ekranu mamy wygodny w użyciu panel sterujący grą. Za jego pomocą:

  • ustawimy sobie żądaną kwotę na jeden spin,
  • poznamy nasze obecne saldo,
  • poznamy wysokości właśnie „ustrzelonych” wygranych,
  • możemy włączyć tutaj tryb turbo oraz grę automatyczną.

Nie zapominajmy oczywiście także o tym, że mamy tutaj także ikonę pozwalającą na otwarcie specjalnego samouczka dla początkujących użytkowników. Dzięki niemu możesz poznać wszystkie najważniejsze cechy Mega Jack 81 bez rejestracji oraz znaczenie funkcji dodatkowych.

Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z opisanym powyżej samouczkiem przed rozpoczęciem rozgrywki, by uniknąć potencjalnych niejasności i błędów typowych dla początkujących.

Warto także zwrócić uwagę na w zasadzie jedyny symbol o specjalnym znaczeniu. Jest nim kowboj, który pełni rolę wilda zastępującego wszystkie inne symbole.

Tabele wypłat w Mega Jack 81

Skoro już wiesz wszystko, co potrzeba na temat gry Mega Jack 81 online, to zapewne interesują cię wygrane w tej grze. Oto podstawowe informacje na ten temat.

Wild (kowboj) x12
Byk x6
BAR x1,2
Czerwona siódemka x1
Gwiazda szeryfa x0,8
Dzwonek, arbuz x0,2
Winogrona, maliny x0,1

Premiowane są tylko kombinacje 4 symboli. Zestawy trzech elementów nie dają wygranej.