Mega Jack

Mega Jack

Star Star Star Star Star
(
212
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Mega Jack – darmowy slot online

Mega Jack automat do gry istnieje na rynku automatów hazardowych już od lipca 2013 roku i od tego momentu na stałe zagościł w kasynach internetowych. Między innymi dzięki wysokiej jakości zagwarantowanej przez producenta – firmę Wazdan. Wazdan stanowi koncert kilku przedsiębiorców, których połączenie się ma na celu stopniowe rozszerzanie wpływów na rynku hazardu.

Gry Wazdana cechuje innowacyjność oraz przywiązanie do drobiazgu, dlatego jego produkty słyną z najbardziej jakości połączonej ze świetnymi zasadami. Taki jest także automat Mega Jack, który poniekąd może wydać się zwykłą owocówką, to drzemie w nim możliwości, który zostały doceniony przez wielu graczy.

W Mega Jack automat można zagrać zarówno poprzez przeglądarki, jak i jest on dostępny w wersji na urządzenia mobilne, dzięki czemu gracze mogą zagrać w swoją ulubioną grę praktycznie wszędzie.

W Mega Jack za darmo każdy gracz może pograć na naszej witrynie internetowej, zanim wypróbuje Mega Jack na prawdziwe pieniądze. Ponadto, na naszym portalu internetowym możesz zagrać w Mega Jack bez rejestracji.

Główne cechy Mega Jack

Mega Jack gra to 3-bębnowy klasyczny slot wideo z 27 liniami płatnymi. Minimalny zakład tutaj wynosi 0,10 kredytów, maksymalny natomiast 100. Mega Jack to tradycyjna gra z owockami, więc gracze zobaczą na bębnach ulubione symbole:

  • wisienki,
  • symbole bar oraz siódemki,
  • arbuzy,
  • winogronka,
  • truskawki,
  • pomarańczki,
  • śliwki,
  • dzwonki,
  • cytrynki.

Tytułowy Jack to z kolei kowboj w kapeluszu. Ponadto zobaczymy także symbol przedstawiający byka (Red Bull). Tytułowy Jack pełni także funkcję symbolu wild (symbolu, którym może zastąpić każdy symbol, dzięki czemu łatwiej mamy wygrywającą kombinację).

Współczynnik RTP (wskaźnik zwrotu) dla Mega Jack wynosi 96,25%. Na dużą pochwałę zasługuje szczegółowo wykonana szata graficzna oraz drobiazgowość elementów. W slot Mega Jack od Wazdan zagramy w wielu kasynach online.

Mega Jack – obsługa automatu

Obsługa Mega Jack online jest banalnie prosta. Przed rozpoczęciem warto zapoznać się z podstawowymi zasadami tego automaty. Gracz odnajdzie się w lewym, dolnym rogu pod ikonką “?”. Gdy gracz ustawi wysokość stawki może uruchomić bębny.

Cel gry to ułożenie zwycięskiej kombinacji na jednej z 27 linii wygrywających. Gdy zadanie się powiedzie gracz może spróbować podwoić swoją wygraną poprzez grę w ryzyko. Polega ona na tym, że gry gracz odgadnie prawidłowo kolor ukrytej karty to podwaja wygraną. Niestety jeżeli mu się nie powiedzie, to odchodzi z niczym. Gra nie obfituje w wiele funkcji specjalnych, lecz przewiduje możliwość ułożenia kombinacji przy wykorzystaniu symbolu wild, który zastąpi każdy dowolny symbol.

Finalnie należy wskazać, że zaletą gry jest możliwość automatycznego odtwarzania, dzięki czemu gracze nie muszą za każdym razem klikać, jeśli chcą rozegrać kolejną rundę. Automatyczne odtwarzanie można ustawić na ilość rund (od 10 do 1000).

Mega Jack – dostępne bonusy

Gdy klikniemy w ikonkę “?” możemy zobaczyć tabelą wygranych. Przedstawia one wygrane dla minimalnego zakładu, czyli wynoszącego 0,10. Wygrane w Mega Jack przy zakładzie 1 wyglądają następująco.

Symbol Wygrane za 3 symbole na linii
Wiśnia 10
Cytryna 10
Pomarańcza 10
Śliwka 20
Truskawka 20
Malina 20
Arbuz 40
Winogrona 40
Dzwonek 40
Wild 80
Siódemki 80
BAR 400
Jack 1600
Red Bull 800

Z powyższego wynika, że jeżeli gracz, który obstawił 1$ trafi przykładowo 3 symbole Red Bull to wygra 800$.

Z powyższej recenzji wynika wprost, że warto zagrać w Mega Jack demo na naszej stronie internetowej. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu Wazdan gra cechuje się grywalnością i jest popularnym wyborem wśród graczy początkujących, którzy wybierają ją ze względu na przejrzystość zasad. Szata graficzna wygląda ładnie i jest bardzo dopracowana. W grę możemy zagrać w wielu kasynach w sieci, które dają nam zarówno możliwość zagrania na pieniądze, jak i możliwość zabawy za darmo.