Moby Dick

Moby Dick

Star Star Star Star Star
(
199
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

XIX wieczna powieść amerykańskiego pisarza Hermana Melville’a stała się inspiracją do powstania gry o tym samym tytule. Moby Dick to podróż której celem jest upolowanie wieloryba, w grze jest to też najwyżej punktujący symbol. Nasz żeglarz w ręku dzierży harpun, którym ciśnie gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Gra hazardowa została stworzona przez dewelopera Rabcat. Jest świetnie dopracowana i posiada bardzo szczegółowe detale, które intensyfikują doznania z gry. Moby Dick automat posiada ciekawą funkcję zatrzymującą bębny, która daje szansę na zdobycie wyższej wygranej. Szczegółowo ją opisujemy w kolejnych akapitach recenzji.

Na naszej stronie zagrasz w Moby Dick za darmo. Nie będziesz musiał się zarejestrować, ani logować. Nie wymagamy wpłaty depozytu. Jest to najlepsza wersja gry, która pozwala poznać jej wszystkie detale bez ponoszenia jakiejkolwiek konsekwencji. Po takim przygotowaniu będziesz mógł się zmierzyć z Moby Dick maszyny hazardowej online na prawdziwe pieniądze w dowolnym kasynie online. Grając w kasynie online fale stają się jeszcze wyższe i łódką jeszcze mocniej kołysze. Rekompensują to jeszcze większe wieloryby czyli większe trofea do zdobycia.

Cechy gry Moby Dick

Rabcat – twórca tego wideo slotu widać, że zaangażował duże środki, aby tak dobrze dopracować wszystkie szczegóły gry. Moby Dick kasyno automat posiada 5 bębnów i 25 linii wygrywających. Zakład wybierany jest z przedziału od 0,01 do 2 kredytów na każdą z linii, więc zakład całkowity wynosi od 0,25 do 50 kredytów.

Stopa zwrotu dla gracza, czyli RTP wynosi 96,15%. Jest to dobry wynik – wyższy niż średnia wartość dla podobnych slotów. W grze występują symbole Wild i Scatter. Ten drugi odpowiada za darmowe spiny. Tryb automatyczny istnieje, ale jest dość mocno ograniczony. Można tylko wybrać ilość obrotów którą chcemy rozegrać.

Moby Dick online i bezdepozytu nie ma trybu gry wieloosobowej. Przygotowana została bardzo dobra wersja mobilna gry. Ponieważ sam slot posiada dość dużo szczegółowych detali i animacji, mogłoby to wpłynąć na wydajność na słabszych urządzeniach. Deweloper przewidział to i w ustawieniach gry pozwala wyłączyć skomplikowane animacje. Dzięki nim gra zadziała płynnej na słabszych urządzeniach.

Jak grać na automacie Moby Dick?

Automat posiada zwartą budowę. Na głównym tle znajduje się 5 bębnów. Tuż obok nich nasz żeglarz wymachuje harpunem w poszukiwaniu wielorybów. Cały slot znajduje się na wzburzonym morzu.

Po kliknięciu na konkretne symbole pojawia się mini tabela wypłat zgodna z aktualną stawką w grze. Na dolnym pasku w dwóch rzędach umieszczone zostało całe sterowanie grą. W polu Credits znajduje się aktualne saldo gracza. Obok żetonu w polu Total Bet wyświetla się wysokość zakładu całkowitego. Na środku znajduje się strzałką, którą wprawia się bębnych w ruch. Po prawej stronie w polu Win pokazana jest ostatnia wygrana.

Poniżej w polu STAKE zmieniamy wartość zakładu. Zostanie on pomnożony przez 25 i wyświetlony w polu Total Bet. Zawinięta litera “A” uruchamia tryb gry automatycznej. Przyciskiem MAX BET podbijamy zakład do maksimum. W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk z literą “i”, która otwiera zasady gry. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać. Zawierają wszystkie szczegółowe informacje o grze. W prostych ustawieniach pod trzema kreskami możemy ograniczyć ilość dostępnych animacji.

Linie wygrywające można podejrzeć poprzez zmianę zakładu. W ten sposób wyświetlają się wszystkie razem, co może być trochę nieczytelne. Innym sposobem jest udanie się do zasad gry, gdzie również zostały zaprezentowane. Podczas gry słychać cały czas odgłosy morza. Gdzieniegnie będą to mewy a w innym miejscu dźwięk naciąganych lin ze statku. Ścieżka dźwiękowa oddaje różne delete towarzyszące przebywaniu na statku.

Opcje bonusowe w Moby Dick

Slot posiada kilka ciekawych opcji bonusowych. Kołem sternika jest symbol Wild. Dodatkowo jest podpisany, więc nie sposób go z innym pomylić. Zastępuje inne za wyjątkiem scattera. Wild jeśli wystąpi 5 razy podczas jednej rundy, dodatkowo zapunktuje. Scatterem jest paszcza wieloryba, która portafi rozpocząć darmowe spiny bez depozytu:

Podczas rozgrywania darmowych spinów symbol wild występuje tylko na trzecim bębnie. W trakcie ich trwania mogą wystąpić respiny w takim sam sposób.

Moby Dick posiada funkcjonalność zatrzymywania konkretnych symboli. Jeśli te utworzą linie wygrywającą zostają wstrzymane. Obracać się będą pozostałe, niezależnie na jakim miejscu się znajdują. Gdy po zatrzymaniu kolejnych powstaną nowe linie, to pozostałe wolne symbole dalej się obracają. Trwa to tak długo aż żadne dodatkowe linie nie zostaną utworzone. Na końcu wynik jest sumowany i dopisywany do konta gracza. W Moby Dick demo wejście do trybu gamble czyli gry ryzyka jest nieaktywne. Poniższa tabela prezentuje wygrane dla maksymalnej stawki 50 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
10 4 10 20
J 6 16 50
Q 8 20 60
K 10 40 150
A 20 60 200
kubek 30 80 300
kotwica 40 100 400
żeglarz 100 200 2,000
wieloryb 400 2,000 10,000
WILD ster 10,000

Moby Dick – słowo końcowe

O grze Moby Dick można wypowiadać się samych superlatywach. Na pierwszy rzut oka, tuż po uruchomieniu wyłaniają się wspaniałe animacje m.in. fal i statku. Fale od dołu zalewają same bębny. Szczegóły graficzne to nie jedyna niepodważalna zaleta gry. Bardzo dobrą opcją jest wstrzymywanie bębnów, w celu zwiększenia wygranych. Po jednokrotnym zakręceniu bębnów te mogą się jeszcze obracać kilka razy, za każdym razem zwiększając wygraną.

Gra posiada wysoki RTP, ciekawe bonusy, piękną szatę graficzną oraz wiele tematycznych symboli. Polowanie na wieloryba można okrzyknąć sukcesem. Gra zapada na tyle w pamięci, że na pewno gracz, który raz spróbował tej rozgrywki, szybko jej nie zapomni.

FAQ

Czy da się zagrać w Moby Dick za darmo?

W Moby Dick bez rejestracji zagrasz za darmo na naszej stronie internetowej.

Czy Moby Dick automat do gry ma funkcję darmowe spiny?

Tak, slot posiada funkcję darmowych spinów. Ich ilość jest zmienna i będzie zależała od ilości zdobytych scatterów. Ilość wynosi od 10 do 20 obrotów.

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze w Moby Dick?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w kasynie online. Warto wybierać tylko te licencjonowane miejsca do gry.

Czy trzeba pobrać grę Moby Dick, żeby móc zagrać?

Gra działa w przeglądarce, nie trzeba nic pobierać. Dodatkowo posiada opcję wyłączenia animacji dzięki czemu zadziała także na słabszych urządzeniach.