Money Train 2

Money Train 2

Star Star Star Star Star
(
188
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Money Train 2 za darmo

Money Train 2 automat to kontynuacja popularnej gry od Relax Gaming. Automat okazał się tak dużym hitem, że twórcy zdecydowali się na wyprodukowanie sequela, który miał swoją premierę w 2020 roku i rozwinął wszystkie najbardziej interesujące funkcje wersji pierwotnej. Firma Relax Gaming słynie z tworzenia oryginalnych produkcji, które zawsze zaskakują graczy oryginalnymi rozwiązaniami. Dzięki temu Money Train 2 jest idealną produkcją dla tych, którym znudziły się powtarzalne rozwiązania i poszukują czegoś nowego. Automat hazardowy jest dostępny na naszej stronie całkowicie za darmo. Dzięki temu wszyscy fani gier losowych mogą mu się dokładnie przyjrzeć i sprawdzić, czy będzie odpowiadał ich standardom. Gry prezentujące nowatorskie rozwiązania mają to do siebie, że albo się bardzo podobają, albo się od nich odbija. Dlatego Money Train 2 bez rejestracji jest doskonałym pomysłem przed przejściem do zabawy na poważnie. Nie dość, że można wszystko przetestować i opracować odpowiednią strategię, to jeszcze gracz nie musi przejmować się ryzykiem, które w tej wersji gry nie występuje. W razie przegranej wystarczy po prostu uruchomić grę ponownie.

Specyfikacja techniczna Money Train 2

Maszyna wygląda niestandardowo, ale zachowuje wszelkie cechy automatu do gier. Symbole losują się na specyficznym wagonie tytułowego pociągu z pieniędzmi. Jednak im dalej gracz poznaje Money Train 2 online, tym więcej zauważa się modyfikacji. Maszyna ma pięć bębnów, na których pojawia się po pięć ikon. Wszystkich linii wypłacających jest 40 i są one zawsze aktywne – to zapewnienie, że wygrane trafiają się naprawdę często. Zwłaszcza że RTP gry to aż 96,4%. Ze względu na brak możliwości modyfikacji liczby aktywnych linii, wysokość zakładu ustawia się w klasyczny sposób, a jego wartość może wynieść od 0,1 do 1000. Trzeba przyznać, że twórcy z Relax Gaming zdecydowali się na bardzo szerokie ramy wartości zakładu, sprawiając, że Money Train 2 z pewnością zwróci na siebie uwagę osób, które preferują spokojną zabawę bez ryzyka, ale także tych, którzy lubią postawić wszystko na jedną kartę.

Maszyna jest dosłownie wypełniona zawartością dodatkową. Dlatego nikogo nie powinny dziwić takie opcje jak Wild, Respin, mnożnik wygranych, czy runda specjalna. W tej grze cały czas dzieje się coś interesującego. Dodatkowo postarano się o funkcje ułatwiające rozgrywkę. Gracz w każdej chwili może zaprogramować automatyczną grę z kilkoma kryteriami zastopowania. Ponadto można przyspieszyć losowanie. Wszystko działa w ten sam sposób na komputerach i urządzeniach mobilnych. Wystarczy uruchomić przeglądarkę i korzystać z pełni możliwości Money Train 2 automat do gry.

Prezentacja rozgrywki i oprawa graficzna Money Train 2

Money Train 2 to sztandarowa produkcja Relax Gaming, która aktualnie jest jej wizytówką. Gra kasyno online prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy wizualnej, a specyficzna stylistyka sprawia, że gracz czuje się, jakby grał w klasyczną grę wideo na komputerze lub konsoli. Wszystko zostało dopracowane pod każdym względem. Dlatego można obserwować spokojnie obracający się wiatrak oraz wiele innych animacji, które sprawiają, że Money Train 2 gra sprawia wrażenie przestrzennej, żywej produkcji. Maszyną steruje się z wykorzystaniem prostego i intuicyjnego paska z przyciskami w dolnej części ekranu. Znajdują się tam także wszystkie najważniejsze informacje związane z rozgrywką: stawka zakładu, wygrana, saldo konta. Przyciski (od lewej do prawej) odpowiadają za uruchamianie następujących funkcji:

  • ustawienia i tabela wypłat,
  • dźwięk,
  • ustawienie wysokości zakładu,
  • przyśpieszenie rozgrywki,
  • losowanie wyniku,
  • automatyczna gra.

Każdy nowy użytkownik, który uruchamia Money Train 2 demo lub w trybie na prawdziwe pieniądze, powinien zawsze najpierw zajrzeć do tabeli wypłat. Znajdzie tam wszystkie najważniejsze informacje o grze i dowie się o symbolach, potencjalnych wygranych oraz wszystkich funkcjach specjalnych z dokładnym opisem producenta.

Funkcje specjalne w Money Train 2

Jak już wcześniej zostało wspomniane, w grze zastosowano całkiem sporą liczbę funkcji specjalnych. Dlatego poszczególne funkcje i ich możliwości zostaną opisane w sposób ogólny, a dokładniejsze wyjaśnienie można sobie sprawdzić po uruchomieniu Money Train 2 za darmo.

Wild Symbol czaszki zamienia się ze wszystkimi innymi standardowymi ikonami, zwiększając możliwość trafienia wygranej.
Re-spin Ponowne, darmowe zakręcenie, kiedy na ekranie pojawią się przynajmniej 2 bonusowe symbole. Z każdym powtórzeniem wzrasta mnożnik wygranych.
Główna runda bonusowa (Money Cart) Uruchamia się po trafieniu przynajmniej trzech symboli bonusowych. Na ekranie pojawiają się specjalne symbole, które zapewniają konkretny mnożnik wygranych. Podczas trwania rundy bonusowej pojawia się wiele dodatkowych ikon o specjalnych właściwościach, które mogą zapewniać bardzo duże wygrane. Rundę bonusową można także wykupić za 100-krotność zakładu.

Na bębnach pojawia się 9 ikon, które wypłacają standardowe wygrane za uformowanie linii składającej się z od 3 do 5 symboli (od lewej do prawej). Przy zakładzie wynoszącym 1 można liczyć na następujące nagrody.

Symbol x3 x4 x5
Karo 0,2 0,7 3
Trefl 3,5
Kier 1 4
Pik 5
kobieta z rewolwerem 0,5 2 8
mężczyzna w masce 2,5 9
mężczyzna z irokezem 0,6 3 10
mężczyzna z pałkami 0,8 4 20

Money Train 2 – ogólna opinia o grze

Money Train 2 to oryginalna produkcja, która jest jedyna w swoim rodzaju i trudno byłoby znaleźć coś innego, co prezentowałoby aż taką świeżość. Jeśli ktoś chciałby szukać czegoś, o podobnych cechach, to powinien sprawdzić pierwotną wersję Money Train. Twórcy pokazali, na co ich stać i trzeba przyznać, że wszystko poszło dokładnie tak, jak sobie to zaplanowali. Automat wygląda świetnie i co najważniejsze – prezentuje oryginalną rozgrywkę, która nie będzie się nudzić przez długie godziny. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą grą, żeby w końcu przejść do Money Train 2 na prawdziwe pieniądze i przekonać się o prawdziwym potencjale tej produkcji.

FAQ

Czy mogę zagrać w Money Train 2 za darmo?

Na naszej stronie, jak i w każdym kasynie, gdzie można zabawić się przy tej produkcji, jest udostępniona wersja demonstracyjna, w którą zawsze można grać do woli.

Czy Money Train 2 slot oferuje darmowe spiny?

Gra ma bardzo rozbudowany system bonusowy, a najważniejszym z nich jest runda darmowych spinów, którą można uruchomić w standardowy sposób oraz wykupić za 100-krotność zakładu.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w Money Train 2 slot?

Żeby grać o prawdziwe pieniądze, należy zarejestrować się na jednym z proponowanych kasyn i po prostu uruchomić Money Train 2.

Czy muszę pobrać Money Train 2 slot, żeby zagrać?

Gra została opracowana w technologii umożliwiającej zabawę prosto z przeglądarki. Dzięki temu nikt nie musi przejmować się pobieraniem żadnych plików.