Moon Princess

Moon Princess

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Moon Princess online

Moon Princess to slot wideo online stworzony przez stosunkowo nowo powstałe, bo działające od 2018 roku studio Play’n GO. Studio to pierwsze kroki stawiało w branży gier mobilnych, dziś po niedługim działaniu dostarcza jedne z najlepszych slotów na świecie. Ich mottem jest uwolnienie pełnego potencjału automatów do gier. Robią to, gdyż zatrudniają ludzi z największą wyobraźnią oraz najlepszych specjalistów w branży.

Moon Princess automat jest zaprojektowany w japońskim stylu Manga. Przeważa w nim dziewczęcy styl, a dominującym kolorem jest różowy. Swoim stylem, jak i postaciami, może on przywodzić na myśl popularny w polsce w latach dziewięćdziesiątych serial Czarodziejka z księżyca, którym był inspirowany.

Bohaterkami Moon Princess jest urocza, a zarazem potężna trójka księżniczek z srebrnego globu. Love, Star oraz Storm, bo tak się nazywają. Pomagają nam w grze przy użyciu swoich magicznych mocy. Opowiemy o tym więcej w dalszej części artykułu. Do dyspozycji mamy również specjalne symbole, bonusy i darmowe spiny. Moon Princess demo już dostępny na naszej stronie. Możesz dzięki temu ćwiczyć Moon Princess za darmo, a następnie cieszyć się wygranymi w Moon Princess na prawdziwe pieniądze.

Specyfikacja techniczna Moon Princess

Moon Princess gra stworzona w technologii HTML5, dzięki czemu do jej uruchomienia wystarczy nam zwykła przeglądarka taka jak Chrome, Firefox czy Internet explorer. Wystarczy, że będzie ona w aktualnej wersji. Możemy w nią grać w zasadzie na każdym urządzeniu. Potrafi dostosować się do ekranu laptopa, smartfona, tabletu czy nawet telewizora.

Sam automat do gry online składa się z pięciu bębnów oraz pięciu linii układających się w siatkę 5×5. Mamy do dyspozycji szeroki wachlarz stawek, bo od skromnych 0,20 do aż 100. Moon Princess może poszczycić się jednym z najwyższych RTP (średni zwrot dla gracza) w swojej kategorii, jest to bowiem aż 96%. Dzięki temu oraz mnogości bonusów duża wygrana nie stanowi wielkiej trudności.

W grze mamy oczywiście do dyspozycji tryb “Auto gra”, w którym w zasadzie dowolnie możemy zaplanować kiedy ma się on zatrzymać. Mamy do wyboru od 10 do 100 gier. Auto gra może się zatrzymać przy dowolnej wygranej, jeżeli zostaną wygrane darmowe spiny lub jeśli wygrana przekroczy określoną przez nas wysokość. Możemy również określić, że ma się zatrzymać, jeśli saldo wzrośnie lub spadnie o określoną przez nas kwotę.

W tym slocie nie znajdziemy symbolu Scatter, znajdziemy za to symbol Wild, czyli symbol uniwersalny w postaci księżyca. Potrafi on zastąpić każdy inny symbol i dać nam wygraną kiedy się tego nie spodziewaliśmy.

Gra dysponuje również mnożnikiem. Po każdej wygranej z rzędu wartość mnożnika zwiększa się, a nasza wygrana rośnie coraz szybciej.

Rozgrywka Moon Princess

Moon Princess automat do gry bezdepozytu zbudowany jest bardzo intuicyjnie, grę rozpoczynamy tak jak mogliśmy się spodziewać, czyli klikając w prawym dolnym rogu ekranu. Na dole ekranu widzimy przejrzyście wykonany pasek do ustawiania interesującej nas stawki. Można to zrobić po prostu klikając na stawkę, która nas interesuje lub skorzystać z przycisków “+” i “-”.

W lewym dolnym rogu ekranu znajdziemy  przyciski ”i” do uruchomienia informacji o grze. Znajdują się tam zasady gry oraz inne niezbędne informacje, z którymi należy się zapoznać przed rozpoczęciem zabawy.

Tabela wypłat i bonusy w Moon Princess

Aby wygrać, należy wylosować przynajmniej trzy takie same symbole na dowolnej z pięciu linii. Zwycięskie symbole znikają z planszy, a pozostałe spadają na dół, co daje nowe możliwości wygranej oraz zwiększa się wartość mnożnika. Symbole mogą być ułożone poziomo lub też pionowo. Ilość symboli oraz ich rodzaj dadzą nam wygraną zgodnie z tabelą poniżej. Przedstawia ona wygrane dla skromnej stawki 1.

Symbol x3 x4 x5
Księżyc 2,00 6,00 100,00
Love, Star, Storm 0,60 2,00 20,00
Dowolne księżniczki 0,40 1,00 10,00
Dzwonek, Serduszko 0,30 0,60 6,00
Gwiazdka, Kula 0,20 0,40 4,00

W Moon Princess jednak nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie. W każdej rundzie towarzyszy nam jedna z księżniczek, po jej zakończeniu pomaga nam kolejna. Tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu, nasze bohaterki z księżyca dysponują specjalnymi mocami. Jeśli w danej rundzie nie udało nam się wylosować wygranej, księżniczka, która jest z nami stara się użyć swojej mocy. W losowym momencie jej się to udaje i możemy skorzystać z pomocy. Każda z nich dysponuje innym czarem. Tak więc kolejno:

  • Love – potrafi jeden zestaw symboli zamienić w zupełnie inny zestaw, co daje nam nową szansę na wygraną;
  • Star – może dać nam do dwóch symboli uniwersalnych;
  • Storm – niszczy dwa zestawy symboli, przez co pozostałe spadają i mogą ułożyć się w wygraną.

W trakcie gry napełniamy również licznik w lewej dolnej części ekranu, po jego napełnieniu otrzymujemy darmową rundę. Licznik napełniają symbole księżniczek, które udaje nam się wylosować, trzy takie symbole napełniają go do ⅓, cztery do ⅔, a pięć do pełna.

W Moon Princess bez rejestracji istnieje też inny sposób na zdobycie darmowych spinów. Aby to zrobić należy wyczyścić plansze. Kiedy to się stanie mamy do wyboru trzy opcje, należy jednak pamiętać, że mniejsza liczba darmowych spinów to większe ryzyko, ale też większa wygrana. W trakcie rundy bonusowej supermoc wybranej bohaterki uaktywnia się w każdej rundzie, a mnożnik nie jest resetowany i może osiągnąć nawet 20x!!! Jeśli w trakcie tej rundy uda Ci się zapełnić licznik, otrzymujesz kolejne darmowe spiny do maksymalnej liczby 20!

Moon Princess – konkluzja

Slot ten to bez wątpienia jedna z ciekawszych pozycji na rynku. Jak do tej pory znalazł fanów na całym świecie, o czym może świadczyć fakt, że został przetłumaczony na 37 języków, w tym polski. Swoich fanów ma nie tylko wśród zwolenników japońskich kreskówek, ale wśród graczy o najrozmaitszych zainteresowaniach. Docenić należy pomysł na grę, rozmaite bonusy i premie, jak i oczywiście to, jak sama gra została wykonana. Wszystkie grafiki zostały pięknie narysowane, wszystko wygląda spójnie, a rozgrywka dzięki swojej różnorodności wciąga. Dlatego chcielibyśmy polecić wam tę pozycję.