More Gold Diggin

More Gold Diggin

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

More Gold Diggin slot online

Automaty do gier zawsze lubiły się z tematyką wszelkiego rodzaju bogactwa, wygranych i tym podobnych. More Gold Diggin online to kolejny dowód potwierdzający, że równoległe zdobywanie bogactwa w grze, jak i wygranych w kasynie, to wyjątkowo przyjemna zabawa. Slot został opracowany przez jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm w branży – Betsoft. Twórcy mają na swoim koncie ogromną liczbę hitów i każdy kolejny automat, który pojawia się na rynku, wiąże się z bardzo pozytywnym odzewem odbiorców. Patrząc na to, jak prezentuje się ta gra, trudno się z tym nie zgodzić. Szczególnie że miała swoją premierę w 2014 roku, a wygląda tak, jakby była jednym z najnowszych hitów kasyn internetowych.

Gra przenosi użytkownika do kopalni złota, a przynajmniej tak można sądzić po nazwie slotu. W praktyce jednak jest to o wiele bardziej wyjątkowy szyb, bo na bębnach pojawiają się kamienie szlachetne, diamenty, złoto i inne precjoza. Całość została utrzymana w specyficznym, przyjemnym stylu Betsoft, który może podobać się nawet niemal dekadę po premierze.

Automat jest dostępny do wypróbowania całkowicie za darmo i to bez wymogu rejestracji. Wystarczy włączyć grę na naszej stronie internetowej i będzie można się bawić w More Gold Diggin demo. Warto tu jednak zwrócić uwagę, że słowo „demo” odnosi się jedynie do fikcyjnych pieniędzy – cała reszta pozostaje bez zmian w stosunku do wersji na prawdziwe pieniądze. Dzięki temu można wszystko dokładnie sprawdzić, przetestować i jeśli już będzie się pewnym wszystkiego, przejść do rozgrywki na poważnie w kasynie online.

Szczegółowy opis możliwości More Gold Diggin

Betsoft zdążył już przyzwyczaić swoich fanów, że ich gry zawsze prezentują coś oryginalnego i tak też jest w tym przypadku. Slot już od pierwszych chwil pokazuje, że zaimplementowano do niego kilka interesujących funkcji, co sprawia, że aż chce się odkryć, jak będzie prezentować się rozgrywka.

Darmowy automat do gry pod względem mechanicznym wydaje się standardowy. Ma pięć bębnów oraz trzy rzędy z symbolami. Linii wygrywających jest 25 i są one zawsze aktywne. Zakład ustawia się jako wartość i liczba monet na każdą z linii. Dzięki temu rozbieżność pomiędzy najmniejszym (0,25), a największym (125) jest tak duża, że każdy znajdzie tutaj poziom, który go usatysfakcjonuje. More Gold Diggin automat ma także kilka ciekawych opcji sterowania. Można ustawić automatyczną grę, maksymalny zakład z zaledwie jednym kliknięciem oraz skorzystać z popularnej opcji Gamble, która tutaj funkcjonuje jako „DOUBLE UP”.

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, to gra nie zawodzi. U góry ekranu widać potencjalne mnożniki wygranych, a na bębnach można trafić Wild, Scatter oraz rundę darmowych spinów bez depozytu. Dodatkowo przy trafieniu wygranej More Gold Diggin gra uruchamia funkcję  wysadzenia „szczęśliwych symboli”, na których miejsce spadną nowe.

Przedstawienie rozgrywki w More Gold Diggin

Oprawa audiowizualna to coś, co sprawia, że gracz już od pierwszych chwil wie, że ma do czynienia z absolutną czołówką, jeśli chodzi o automaty do gier. Wszystko zostało zrealizowane z niebywałą szczegółowością i dodatkowo zostało dostosowane do tematyki gry, co sprawia, że nie ma tutaj żadnych elementów, które nie pasowałyby do całego dzieła, jakim bez wątpienia jest More Gold Diggin automat do gry. Pomimo tego, że gra ma niemal dekadę „na karku”, nadal wygląda doskonale i to powinno wystarczyć za dowód na to, że Betsoft zawsze tworzy najwyższej klasy produkcje.

Interfejs użytkownika jest oryginalny i dostosowany indywidualnie pod możliwości tej konkretnej maszyny. Mimo wszystko zachowano standardowy układ przycisków, który jest znany, chociażby z innych maszyn Betsoft. Dlatego wszystko pozostaje intuicyjne i praktycznie nie trzeba się uczyć niczego na nowo. Na dolnym pasku można wykonywać następujące czynności:

 • Włączenie/wyłączenie dźwięku.
 • Ustawienia gry.
 • Wybranie wartości monety.
 • Wybranie liczby monet w przeliczeniu na jedną linię.
 • Ustawienie maksymalnego zakładu jednym kliknięciem.
 • Uruchomienie losowania symboli na ekranie.
 • Podwojenie wygranej (tylko w przypadku trafienia kombinacji).
 • Automatyczna gra.
 • Tabela wypłat.

Szczególnie istotne przy pierwszym uruchomieniu jest, żeby zapoznać się z tabelą wypłat, która jest dostępna pod przyciskiem „?”. Tylko w ten sposób można poznać potencjał wygranych, bonusów oraz dowiedzieć się o innych istotnych informacjach. Wszystko to można sprawdzić już na naszej stronie, korzystając z More Gold Diggin za darmo.

Funkcje specjalne i tabela wypłat More Gold Diggin

Twórcy zdecydowali się na nieco standardowe funkcje specjalne. Na największe wyróżnienie zasługuje opcja wybuchu, która pojawia się w momencie trafienia wygranej. W takim wypadku symbole znikają, a na ich miejsce spadają kolejne, które mogą dawać dalsze wygrane. Pozostałe bonusy to:

 • Beczka TNT – Scatter uruchamiający bonus darmowych spinów.
 • Mnożnik wygranych zwiększający się przy kilku następujących po sobie wygranych.
 • Dynamit – Wild zamieniający się ze wszystkimi standardowymi symbolami.

Pozostałe 7 symboli wypłacają standardowe wygrane za kombinacje z od 3 do 5 symboli na linii wypłacającej. Przy zakładzie na pojedynczą linię o wartości 1, potencjalne nagrody mają następującą wartość.

Symbol X3 X4 X5
Zielone kamienie 3 10 50
Czerwony kamień 4 15 75
Brązowy kamień 3 20 100
Czarny kamień 10 25 200
Biały kamień 15 50 500
Złoty kamień 20 100 1 000
Diament 50 250 2 500

More Gold Diggin – opinia eksperta

Ten stary wyłącznie pod względem daty automat do gier od Betsoft, to jedna z tych pozycji, na których nikt się nie zawiedzie. Gra wygląda obłędnie, została bardzo ciekawie zaprojektowana pod względem mechanicznym oraz technicznym i ma wysoki RTP (94,5%). Co więcej, wszystko jest bardzo intuicyjne, więc już od pierwszych chwil spędzonych z tą grą wiadomo, co robić. Mimo wszystko gorąco zachęcamy do wypróbowania More Gold Diggin bez rejestracji, żeby się odpowiednio przygotować przed rozpoczęciem zabawy na poważnie. Zdecydowanie warto poznać się z tym slotem – tak samo, jak ze wszystkimi innymi pozycjami wywodzącymi się z firmy Betsoft.

FAQ

Czy slot More Gold Diggin jest dostępny w wersji darmowej bez wymogu logowania?

Maszynę można uruchomić w dowolnej chwili na naszej stronie internetowej. Zabawa nie wymaga logowania ani wpłacania pieniędzy.

Czy podczas losowania wyników na bębnach More Gold Diggin można trafić bezpłatne obroty?

Trafienie na bębnach przynajmniej trzech ikon z beczką TNT odpowiada za uruchomienie bonusu darmowych spinów.

Czy jest możliwość wygrania prawdziwych pieniędzy w More Gold Diggin?

Twórcy zadbali o to, żeby maszyna More Gold Diggin na prawdziwe pieniądze była dostępna w każdym kasynie z grami Betsoft. Wystarczy się zarejestrować i mieć dodatnie saldo konta.

Czy żeby móc się zabawić, wymagane jest pobieranie More Gold Diggin?

Gra działa zgodnie z HTML5 i nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych aplikacji. Wystarczy ją włączyć, a wszystko automatycznie zostanie dostosowane.