Mystery Joker 6000

Mystery Joker 6000

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Mystery Joker 6000 choć brzmi dość zaskakująco nie jest to reklama nowego blendera do kuchni. To nazwa gry wydanej przez Play’n GO zawierającej ciekawe rozwiązanie pozwalające grać na dwóch licznikach. Oczywiście będzie to miało swoje wady i zalety. To od nas zależy czy będziemy chcieli bardziej zaryzykować walcząc o wyższą wygraną czy powoli, małymi kroczkami gromadzić swój majątek. Mystery Joker to oprócz automatu online po części gra strategiczna, która umiejętnie wykorzystana pozwala na wygrywanie wyższych kwot.

Darmowa wersja gry jest dostępna na naszej stronie internetowej. Mystery Joker 6000 bez rejestracji działa bardzo dobrze pozwalając na przygotowanie się do gry na pieniądze. Warto przećwiczyć swoją strategię na tej wersji gry, gdzie pomyłka nie ponosi za sobą negatywnych konsekwencji. Po takiej rozgrzewce będziesz gotów zagrać w Mystery Joker 6000 na prawdziwe pieniądzew kasynie online. Zalecamy korzystanie tylko ze sprawdzonych miejsc do grania. Wybieraj tylko te kasyna online, które posiadają licencję i zapewniają bezpieczeństwo.

Szczegóły techniczne Mystery Joker 6000

Mystery Joker 6000 gra to wideo slot owocowy stworzony przez Play’n GO. Liczba linii wygrywających jest stała, jest ich 5. Bębnów jest 3. Zakład jest wybierany z przedziału od 0,1 do 100 kredytów. W zasadzie nie modyfikujemy zakładu samego w sobie, tylko zmieniamy wartość żetonu, który ma bezpośredni wpływ na zakład. Wartość żetonu zmieniamy w zakresie od 0,01 do 10. Zmiana tej wartości ma także wpływ na ilość samych żetonów, ale już nie na samo saldo. Warto chwilę pograć, aby zrozumieć tę mechanikę.

Grać można na dwa liczniki. W związku z tym, że wygrane dla obu są różne, współczynnik RTP też będzie się różnił. Podstawowa gra ma RTP na poziomie 94,21%. Super licznik ma swoje RTP na poziomie, aż 100,95%, ale gramy na nim tylko wygranymi z tego pierwszego. Średnie RTP dla obu liczników wynosi 96,97% co i tak jest bardzo dobrym wynikiem. Jest on wyższy niż nić średnia wartość dla slotów 77777 online o 3 bębnach.

W grze nie ma symboli wild, ale są jokery, które posiadają różne funkcje w zależności od ilości wystąpienia. Udostępniony został fantastyczny tryb gry automatycznej z wieloma warunkami zatrzymania dotyczącymi obu liczników. Nie brakuje w nim żadnej funkcji. Grę można też ustawić tak, aby wygrane zawsze lądowały na drugim liczniku.

Slot nie posiada trybu gry wieloosobowej. Jest za to bardzo dobra wersja mobilna. Gra powstała w technologii HTML5, która pozwala na grę na różnych urządzeniach mobilnych. Do gry wystarczy sama przeglądarka, nie trzeba nic pobierać.

Zasady Mystery Joker 6000

Podczas regularnej gry możemy zachować się na dwa sposoby. Gdy trafimy układ wygrywający możemy po prostu przyjąć wygraną i zakończyć temat. Warto jednak rozważyć opcję z drugim licznikiem. Zamiast wzięcia wygranej wygraną można wysłać na górny licznik i następnie nią zagrać.

Przerzucenie wygranej na drugi licznik wykonujemy strzałką która pojawia się w miejscu przycisku rozkręcającego bębny. Gdy gramy na drugim liczniku to wchodzimy podwojonym zakładem z dolnego licznika. Nie ma możliwości jego zmiany. Grając na górnym liczniku jokery zmieniają się w super jokery oraz przynoszą większe wygrane. Szczegółowo opisujemy to w kolejnym akapicie.

Linie wygrywające wyświetlają się po najechaniu na cyfry z prawej i lewej strony automatu. Minusem i plusem zmieniamy wartość żetonu która ma przełożenie na zakład w grze. Pole “żetony” nie wyświetla naszego salda, choć tak w na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Saldo jest widoczne poniżej w polu “saldo”. Tak samo jest z polem “zakład”, które znajduje się tuż obok.

Niebieskim przyciskiem z ręką odbieramy wygraną, nie przenosimy jej na super licznik. Zielone strzałki, którymi domyślnie rozkręcamy bębny zmieniają się w strzałkę do góry, która przenosi wygraną na drugi licznik. Ostatni przycisk z trójkątem otwiera opcję z grą automatyczną.

Przycisk z literą “i” znajdujący się po lewej stronie uruchamia dobrze rozpisane zasady gry. Należy się z nimi dobrze zapoznać, ponieważ zawarte tam informacje przydają się podczas gry. W lewym dolnym rogu pod trzema kreskami znajdują się proste ustawienia. Można w nich zmienić kilka przydatnych opcji. Dostępne jest np. Automatyczne przenoszenie wygranej do drugiego licznika.

Nagrody i bonusy w Mystery Joker 6000

Grając na dolnym liczniku trafienie dwóch jokerów na linii wypłat pozwala wykonać jeden respin na trzecim bębnie. Gdy trafimy 3 jokery na na linii wypłat to przysługuje nam zakręcenie tajemniczym kołem.

Tajemnicze koło stworzone zostało na wzór koła fortuny. Posiada 14 pól z różnymi wartościami wygranej. Wygrywamy tyle ile wylosowaliśmy na kole. Grając na super liczniku jest trochę prościej. Gdy trafimy 2 super jokery na dowolnych pozycjach przysługuje nam obrót tajemniczym kołem. Gdy trafimy 3 super jokery mamy możliwoć trzech zakręceń kołem. Najlepszym układem jest trafienie 3 super jokerów na jednej linii wygrywającej. Skutkuje to wygraniem głównej nagrody, czyli pomnożeniem zakładu razy 6,000. Tabela wypłat prezentuje wygrane dla wartości żetonu 1 i zakładu całkowitego 10.

Symbol x3
wiśnie 20
cytryny 40
winogrona 60
arbuzy 80
dzwonki 100
gwiazdy 120
siódemki 200

Mystery Joker 6000 – podsumowanie recenzji

Mystery Joker 6000 online to slot o kilku nietypowych rozwiązaniach. Dzięki nim gra wyróżnia się z tłumu. Posiada elementy gry strategicznej. Gra na dwóch licznikach cały czas powoduje u gracza zastanowienie, czy lepiej grać na dolnym standardowym, czy lepiej zaryzykować na super liczniku, który oferuje wyższe wygrane.

Slot jest bardzo dobrze wykonany. Posiada ładną, kolorową budowę. Cały jest dobrze przetłumaczony na język polski, przez co gra się bardzo wygodnie. Przyciski są czytelne i posiadają różne kształty. Współczynnik RTP stoi na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu gra jest po prostu opłacalna dla gracza w kasynie z bonusem bez depozytu. Polecamy Mystery Joker 6000!

FAQ

Czy można zagrać w Mystery Joker 6000 bez opłat?

Mystery Joker 6000 demo jest dostępne za darmo na naszej stronie internetowej.

Czy Mystery Joker 6000 automat posiada darmowe obroty?

Slot nie posiada darmowych obrotów bębnami. Po wylosowaniu jokerów można obracać tajemniczym kołem.

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze, podczas gry w Mystery Joker 6000 slot?

Prawdziwe pieniądze są do wygrania w kasynie online. Wybieraj tylko zaufane placówki.

Czy muszę pobrać Mystery Joker 6000 automat do gry, żeby dało się zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Działa bardzo dobrze z poziomu przeglądarki.