Power Stars

Power Stars

Star Star Star Star Star
(
7
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Power Stars slot od Novomatic

Power Stars od Novomatic to klasyczna owocówka, w którą warto zagrać. Co prawda nie ma tu mowy o dziesiątkach darmowych spinów, ale czy to ma tak duże znaczenie, skoro u nas możecie zagrać za darmo?

Oprócz owoców ten slot ma do zaoferowania również gwiazdy, na które warto zapolować, ponieważ są one symbolami Wild. Ponadto w Power Stars wystarczy wylosować jedną gwiazdę, żeby zapełnić nimi cały bęben. Mamy więc trzy symbole wild w cenie jednego!

Co należy zrobić, żeby zagrać w Power Stars automat za darmo? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, wybierzesz ten slot w naszym menu i gotowe! Nie musisz się rejestrować i już na pewno nie musisz nic płacić. U nas gra jest całkowicie darmowa, na zawsze!

Funkcje oraz inne specyfikacje techniczne Power Stars

Automatyczna rozgrywka możliwa jest po przytrzymaniu przycisku rozpoczęcia gry. Żeby zatrzymać automatyczne losowanie, wystarczy ponownie kliknąć we wspomniany wcześniej przycisk.

Rundy bonusowe oraz darmowe spiny polegają na wypełnianiu bębnów symbolami wild. Kiedy wylosujemy chociaż jedną gwiazdę na 2, 3 lub 4 bębnie, wówczas mamy jeden darmowy re-spin. Niestety Power Stars nie daje nam możliwości gry multiplayer. Również nie możemy liczyć na duży jackpot do rozbicia. Gra dostępna jest dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu możemy korzystać z darmowej rozgrywki w dowolnym miejscu.

Novomatic daje nam naprawdę łatwy do opanowania klasyczny kasyno slot. Mamy dokładnie 5 bębnów oraz 10 zwycięskich linii. Ilość zwycięskich linii możemy zmieniać w menu gry. Minimalny zakład to 0,05 kredytu, a maksymalny 50 kredytów.

RTP wynosi dokładnie 95,54%. Gra pozwala nam na wylosowanie symbolu Wild, niestety nie możemy tego samego powiedzieć o symbolu Scatter.

Zasady automatu Power Stars

Power Stars, jako jedna z nielicznych owocówek, pozwala na modyfikowanie ilości zwycięskich linii. Novomatic wyszedł więc z propozycją dla tych graczy, którzy na przykład chcą dokonywać mniejszych zakładów na mniejszej ilości linii. Dzięki temu Power Stars jest doskonałą grą dla początkujących.

Jak wygląda panel sterowania całą rozgrywką? Wszystko znajduje się po prawej stronie ekranu gry i naprawdę praktycznie każdy będzie w stanie operować nawigację po tej grze do perfekcji.

Największym przyciskiem jest oczywiście przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie rozgrywki. Po jego przytrzymaniu aktywowana jest funkcja automatycznego losowania. Oczywiście można zrezygnować z automatycznej gry, żeby to zrobić, wystarczy ponownie kliknąć przycisk aktywujący tę opcję.

Drugim najważniejszym przyciskiem w całym interfejsie jest „Menu”. Po kliknięciu tego przycisku ukazują się nam wszystkie elementy kluczowe dla naszej rozgrywki. Po prawej stronie widzimy wysokość naszego zakładu oraz ilość zwycięskich linii. Za pomocą strzałek możemy odejmować lub dodawać ilość linii, lub zmieniać wysokość naszego zakładu. Po lewej stronie mamy możliwość wyciszenia dźwięku oraz muzyki.

Najważniejszym elementem całego menu jest mimo wszystko zakładka „Paytable”. Jest to tabela wypłat, która dokładnie opisuje, ile warte są poszczególne symbole. Pamiętajcie, żeby zawsze zaznajomić się nie tylko z tabelą wypłat, ale również z wszelkimi informacjami dostępnymi w grze lub na stronie producenta. Dzięki temu doskonale będziecie rozumieć, jak działają poszczególne symbole i na jakie bonusy możecie liczyć w trakcie rozgrywki.

Skoro już mowa o symbolach i bonusach, czas odkryć karty i dowiedzieć się czegoś na temat ich wartości. Przyjmijmy, że obstawiamy minimalny zakład na 10 zwycięskich liniach:

  • 5 szczęśliwych siódemek = 50 kredytów
  • 5 dzwonków = 25 kredytów
  • 5 arbuzów lub winogron = 10 kredytów
  • 5 pomarańczy lub śliwek = 7,5 kredytu
  • 5 wiśni lub cytryn = 5 kredytów
  • Symbol Wild zastępuje wszystkie dostępne w grze symbole

Power Stars, jak sama nazwa wskazuje, skupia się głównie wokół gwiazd. Co prawda dominującymi symbolami są owoce, ale to gwiazdy dają nam największy bonus. Zapełnienie całego bębna żółtymi gwiazdami pozwala nam na wylosowanie naprawdę ciekawych nagród.

Zagraj w gwieździstą grzę owocówkę od Novomatic na naszej stronie! Całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Power Stars bonusy i owocowe promocje

W Power Stars mamy jeden symbol bonusowy, który jest kluczowy dla całej rozgrywki. Tym symbolem jest oczywiście symbol Wild, który w przypadku tej gry pozwala na zgarnięcie nie tylko re-spina, ale również zapełnienie całego bębna gwiazdami Wild.

Niestety oprócz Wild nie zetkniecie się z innymi bonusami, takimi jak np. Scatter lub mnożnik. Mimo to na pewno po wylosowaniu kilku gwiazd stwierdzicie, że pozostałe bonusy nie są niezbędne do świetnej zabawy!

Power Stars Opinie

Power Stars to bez wątpienia jedna z ciekawszych gier hot spot i owocówek od Novomatic. Dzięki oryginalnemu zastosowaniu symbolu Wild, gracz na pewno nie będzie narzekał na nudę. Jest to gra przeznaczona raczej dla graczy początkujących, oczywiście nie ma w tym nic złego, ponieważ każdy amator slotów zaczynał od prostych owocówek. Tego typu gry pomagają lepiej zrozumieć mechanikę gier slotowych.

Dzięki naszej stronie możecie zagrać w Power Stars za darmo i bez rejestracji, co na pewno pomoże wam zdobyć cenne doświadczenie, które przyda wam się przed przejściem do nieco bardziej zaawansowanych gier slotowych. U nas gracie za darmo tak długo, jak tylko chcecie!