Ramses Book

Ramses Book

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Ramses Book za darmo

Ramses Book automat do gry to wypuszczony 6 maja 2015 roku slot przez renomowanego producenta – Gamomat. Gamomat to deweloper gier hazardowych założony w 2008 roku o niemieckiej proweniencji. Od roku założenia do dzisiaj wypuścił setki świetnych i topowych gier, które szybko stały się powszechne na całym świecie.

Ramses Book automat to jedna z wielu gier o tematyce związanej ze starożytnym Egiptem. Ramzes to jeden z faraonów, czyli władców starożytnego Egiptu. Faraonowie w starożytnym Egipcie utożsamiani byli z bogami i stanowi swoisty łącznik pomiędzy ludźmi a bóstwami.

Ramses Book to pięciobębnowy kasyno automat typu jednoręki bandyta z aż 10 liniami wygrywającymi, dzięki czemu dużo łatwiej trafić wygrywający układ, zaś sama rozgrywka jest jeszcze bardziej porywająca i emocjonująca.

Spróbuj Ramses Book bez rejestracji na naszej stronie internetowej. To świetny pomysł, żeby sprawdzić grę Ramses Book za darmo, jeśli przypadnie graczom do gustu możesz zagrać w Ramses Book na prawdziwe pieniądze.

Ramses Book – opis gry

Ramses Book online to wideo slot z pięcioma bębnami, 10 stałymi liniami wygrywającymi oraz 10 symbolami, za pomocą których gracze będą układać zwycięskie układy. Minimalny zakład w Ramses Book wynosi 0,10$, natomiast maksymalna 6$.

Istotnym symbolem jest symbol tytułowej księgi (Księgi Ramzesa), która pełni funkcję wild oraz scatter. Funkcja wild polega na tym, że symbolem tym można zastąpić każdy inny symbol, dzięki czemu z łatwością można ułożyć zwycięską kombinację. Z kolei trafienie 3, 4 lub 5 symboli księgi uruchamia 10 darmowych obrotów.

W trakcie darmowych spinów, istnieje możliwość wygrania dalszych darmowych obrotów. Przed uruchomieniem bonusowych rund, gra automatycznie wylosuje jeden losowy symbol, który będzie zastępowany w trakcie bonusowych rund przez księgę. Ponadto slot dysponuje dość standardowymi funkcjami, takimi jak:

  • automatyczne odtwarzanie,
  • regulacje głośności dźwięków.

Zgodnie z informacją dostarczoną przez producenta wskaźnik RTP wynosi 96,15%, co należy uznać za przeciętny współczynnik.

Jak grać w Ramses Book?

Obsługa slotu Ramses Book nie sprawia większych problemów. Bębny maszyny wprawimy za pomocą przycisku Spin. Tuż obok niego możemy uruchomić automatyczne odtwarzanie oraz ustawić maksymalny zakład. W lewym, górnym rogu możemy wejść w ustawienia oraz wyregulować głośność dźwięków.

Co istotne automat oferuje graczom aż dwie gry bonusowe:

  • Pierwsza to tradycyjna gra w ryzyko, czyli podwojenie wygranej poprzez trafienie ukrytej karty (czerwona i czarna). Pomyłka niestety skutkuje utratą środków.
  • Druga gra bonusowa polega na poruszaniu się po wygranych w ramach tabelki. Trafienie wyższej nagrody przesuwa nas wyżej i więcej potencjalnie dostaniemy. Brak trafienia powoduje obniżenie w wygranych w tabeli.

Tabelę wypłat oraz zasady gry znajdują się w lewym, dolnym rogu. Każdorazowo gracz powinien przeczytać zasady gry, dzięki czemu będzie wiedział jak odnosić zwycięstwo.

Bonusy w Ramses Book

W Ramses Book gra warto zapoznać się szczegółowo z tabelą wygranych. Na bębnach maszyny zobaczymy znane z gier karcianych symbole, takie jak kier, trefl, karo czy pik.

Dodatkowo gracz może skompletować układ złożony z symbolami związanymi ze starożytnym Egiptem takimi jak księga Ramzesa, podobizna Ramzesa, Sarkofagi, Mumie czy Ptaki. Największe wygrane zapewnia podobizna Ramzesa. Mnożniki dla poszczególnych układów wyglądają następująco.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Karo 0,05 0,25 1,00
Trefl 0,05 0,25 1,00
Kier 0,05 0,25 1,00
Pik 0,05 0,25 1,00
Kwiat 0,10 0,50 2,5
Ptak 0,05 0,30 1,00 7,50
Mumie 0,05 0,30 1,00 7,50
Sarkofag 0,05 0,40 4,00 20,00
Ramzes 0,10 1,00 10,00 50,00
Księga Ramzesa 0,20 2,00 20,00

Tytułem przykładu jeżeli szczęśliwy gracz przy zakładzie 6$ trafi 4 symbole z podobizną faraona – Ramzesa to wygra 60$ (6$ x 10).

Ramses Book demo to kolejny świetny produkt od Gamomat godny polecenia. Na uwagę zasługują w szczególności aż dwie gry bonusowe oraz świetna grafika, pełna żywych i barwnych animacji, co z kolei zachęci do gry zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy.