Reactoonz

Reactoonz

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Reactoonz gra online

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam jeden z naszych ulubionych automatów do gry od Play’n Go, czyli Reactoonz online. Tym, którzy grają w automaty hazardowe online nie od dziś, chyba nie trzeba przedstawiać Play’n Go, który już od wielu lat należy do czołowych producentów gier hazardowych na świecie. Gry od Play’n Go zawsze czymś zaskakują, czy to nietypową tematyką, czy ciekawymi bonusami. Tym razem jednak twórcy naprawdę zaszaleli, o czym zaraz się przekonacie.

Reactoonz gra online łamie wszystkie utarte schematy i kompletnie redefiniuje nasze wyobrażenie o maszynach hazardowych. Wygląda na to, że producenci czerpali z trendów, które panują na rynku gier mobilnych i przenieśli mechanikę, którą znamy z tytułów takich jak Candy Crush na realia gier hazardowych. Rezultat? Powstał automat jedyny w swoim rodzaju, który śmiało może konkurować z bestsellerami od gigantów gier mobilnych.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej można zagrać w Reactoonz za darmo i bez rejestracji. Granie za darmo pomaga zrozumieć zasady gry, które na początku mogą wydawać się dość skomplikowane. Jeśli później zdecydujemy się zagrać na prawdziwe pieniądze, to na pewno będziemy spokojniejsi i bardziej pewni siebie.

Reactoonz – ogólna charakterystyka

Reactoonz gra zabiera nas w świat rodem z filmów science-fiction. Symbolami w grze są różnokolorowe wesołe ufoludki, a obok planszy z grą spoczywa trójoki Gargatoon odpowiedzialny za bonusy za rejestracje bez depozytu w grze. Grafika została świetnie przemyślana. Plansza gry jest pełna życia, nawet kiedy aktualnie nie gramy, a to dlatego, że ufoludki co chwila zerkają w różne strony, co wygląda naprawdę uroczo. Efekty towarzyszące grze przerastają oczekiwania – strzelające promienie plazmy i wybuchające symbole wyglądają naprawdę imponująco.

Podobnie ma się sytuacja ze ścieżką dźwiękową. Twórcy odeszli od tradycyjnych dźwięków znanych nam z maszyn hazardowych i postawili na nowoczesną paletę odgłosów prosto ze statku kosmicznego, która genialnie wkomponowuje się w klimat gry.  Trochę lepiej można było jednak dobrać muzykę w tle, która w porównaniu z resztą efektów wypada dość blado i zbytnio przypomina nam kawałki z innych gier od Play’n Go.

Przechodząc do samej gry – trudno rozpatrywać ją w kategoriach znanych nam z innych slotów. Twórcy ostatecznie zerwali z systemem bębnów i linii płatniczych i zastąpili go planszą przypominającą te w popularnych grach na telefon typu Candy Crush. W Reactoonz symbole spadają na planszę o wymiarach 7×7. Jeśli co najmniej pięć jednakowych symboli będzie się stykać w pionie i/lub w poziomie, to otrzymamy za nie nagrodę. Następnie zostaną one usunięte, a na ich miejsce spadną nowe symbole (w ramach tej samej rundy).

Jeśli chodzi o specyfikacje czysto techniczne – Reactoonz automat ma współczynnik RTP o wysokości aż 96%, a maksymalna wygrana to 91406 razy wartość stawki zakładu. Gracz może obstawiać zakłady o wartości od 0,20 do 100. Dostępny jest tryb autoplay, który możemy skonfigurować według różnych kryteriów. Według informacji producenta gra powinna działać we wszystkich głównych przeglądarkach i jest dostępna w aż 37 wersjach językowych.

Jak grać w Reactoonz?

Aby zagrać ustalamy wysokość stawki zakładu, a następnie wybieramy przycisk startu (zielony przycisk z dwoma strzałkami). Panel sterowania został zaprojektowany w sposób typowy dla automatów od Play’n Go i jest bardzo łatwy w zrozumieniu. Możemy z niego odczytać wszystkie najważniejsze informacje, czyli saldo, wartość zakładu i wartość wygranej.

Tym razem dodatkową informację otrzymujemy również w panelu po lewej stronie. Tutaj wyświetla się dokładna liczba symboli, które wypłaciły nam wygraną oraz wysokość tej wygranej. Dzięki temu łatwiej jest się zorientować w przebiegu dynamicznej rozgrywki. Wszystkie zasady gry oraz tabela wypłat znajdują się w sekcji pod przyciskiem z literą “i”. Zarówno gra, jak i instrukcja do niej są dostępne w języku polskim z darmowymi spinami.

Premie w Reactoonz

Jeśli chodzi o bonusy, to mamy ich naprawdę sporo. Próżno jednak doszukiwać się typowych symboli Wild czy Scatter, bowiem Reactoonz automat do gry ma nam do zaoferowania o wiele więcej. Po pierwsze, za każdym razem, gdy wypadnie nam kwadrat zbudowany z jednakowych symboli, to nasza nagroda się podwaja.

Oprócz tego, wszystkie nasze wygrane z jednej rundy ładują pasek o nazwie Quantum Leap po prawej stronie ekranu gry. Za każdym razem, gdy pasek zostanie załadowany do pełna, otrzymujemy jeden z czterech bonusów o nazwach Implozja, Demolka, Nacięcie i Zmiana. Jeśli kolejka Quantum Leap załaduje się pięć razy, to uwolnimy największy bonus gry, czyli Gargatoona. Zapewni nam on gigantyczną wygraną, która ucieszy w szczególności tych, którzy będą grać w Reactoonz na prawdziwe pieniądze. W tabeli poniżej możecie znaleźć wszystkie symbole oraz ich wartość.

Symbol x5 x6 x7 x8 x9 x10+ x12+ x15+
dwuoki różowy 1.60 3.20 4.80 8.00 12.80 32.00 80.00 1200.00
dwuoki zielony 1.28 1.60 3.20 4.80 6.40 16.00 40.00 480.00
dwuoki pomarańczowy 0.96 1.28 1.60 3.20 4.80 8.00 16.00 240.00
dwuoki niebieski 0.80 1.12 1.60 2.40 3.20 4.80 8.00 120.00
jednooki fioletowy 0.24 0.32 0.64 0.96 1.28 1.60 4.80 16.00
jednooki czerwony 0.24 0.32 0.64 0.96 1.28 1.60 4.80 16.00
jednooki zielony / żółty 0.16 0.24 0.32 0.48 0.96 1.28 1.60 4.80

Reactoonz – nasza opinia

Reactoonz to ekscytująca gra na miarę naszych czasów. Twórcy postarali się, aby tytuł był świeży i zaskakujący, wprowadzając wiele nowych rozwiązań w stylu nietypowej planszy gry oraz animacji i niekonwencjonalnych bonusów. Automat na pewno przypadnie do gustu tym, którzy są już znudzeni klasycznymi owocówkami  i szukają czegoś nowego i oryginalnego. Naszym zdaniem sloty takie jak ten to początek nowej, ciekawej drogi rozwoju dla automatów hazardowych.

Cieszy nas, że producenci, tacy jak Play’n Go zawieszają poprzeczkę wysoko oraz czerpią inspirację z innych gatunków gier. Oczywiście automat może z początku wydawać się trudny w zrozumieniu, jednak z pomocą przychodzi Reactoonz demo, w którą można zagrać za darmo i bez rejestracji, aby bez presji przyzwyczaić się do dynamiki gry. Aby zagrać w Reactoonz bez rejestracji wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej. Życzymy powodzenia!