Red Hot Fruits

Red Hot Fruits

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Red Hot Fruits – darmowy automat do gry

Gry kasynowe online często dowodzą tego, że geniusz tkwi w prostocie. Świetnym przykładem jest tu Red Hot Fruits gra, która wygląda tak, jak tytuły znane z barowych jednorękich bandytów, a do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród graczy z całego świata.

Red Hot Fruits bez rejestracji został wyprodukowany przez studio BluePrint Gaming w zgodzie z założeniami klasycznej gry owocowej typu slot. Prosta, czy wręcz prymitywna grafika, minimalistyczna  oprawa dźwiękowa i praktycznie brak bonusów wcale nie przeszkadzają tu jednak w czerpaniu radości z gry. Co oczywiście najważniejsze na tym automacie można też zgarnąć wygrane.

Chcąc samemu i bez zbędnego ryzyka sprawdzić, na czym polega fenomen tej gry, warto zagrać w Red Hot Fruits demo. Taka możliwość jest dostępna na naszym portalu. Rozgrywkę możesz zacząć bez żadnej rejestracji i bez żadnych opłat. Kiedy zaś przesterujesz ten tytuł w praktyce, to będziesz mógł wykorzystać nabyte doświadczenie Red Hot Fruits na prawdziwe pieniądze, w którymś z kasyn online.

Cechy automatu do gry Red Hot Fruits

Podstawowe cechy gry Red Hot Fruits bez logowania prezentują się w taki sposób:

  • Dostawca oprogramowania: BluePrint Gaming
  • Typ slotu: Klasyczny
  • Liczba linii wygrywających: 20
  • Liczba rzędów: 3
  • Liczba bębnów: 5
  • Minimalny zakład: 1
  • Maksymalny zakład: 2000
  • Procent zwrotu RTP: 95,66%
  • Wild symbol: Nie
  • Scatter symbol: Tak

W Red Hot Fruits za darmo nie ma żadnych rozbudowanych funkcji, przez co gra jest prosta, płynna i intuicyjna.

Funkcja: Dostępność:
Automatyczne odtwarzanie Tak
Rundy bonusowe Nie
Darmowe spiny Nie
Tryb gry wieloosobowej Nie
Jackpot Brak
Wersja mobilna Tak

Zasady gry na automacie Red Hot Fruits

Otoczka gry jest stylizowana na stare automaty hazardowe. Grafika jest więc prosta, a oprawa dźwiękowa imituje tą znaną z tradycyjnych automatów wrzutowych. Red Hot Fruits Automat do gry zapewnia przy tym prosty interfejs.

Wszystkie przyciski znajdują się pod bębnami. Przyciskiem „Line” określa się liczbę linii wygrywających, od 1 do 20. Obok, przez przycisk „Bet/Line” ustala się wartość zakładu na jedną linię. Wartość całkowita pojedynczego zakładu jest zaś wyświetlana w okienku „Bet”. Jedn spin uruchamia się przyciskiem „Start”, a całą ich serię przez kliknięcie „Autoplay”. W grze wbudowany jest też samouczek, ze szczegółowym opisem zasad gry. By uzyskać do niego dostęp, należy wybrać „Paytable”, a następnie „More Info”.

Red Hot Fruits bez depozytu nagradza za wylosowania na jednej linii płatniczej co najmniej trzech identycznych symboli (wyjątkiem są wiśnie, w ich przypadku wystarczą dwa symbole). Znaki posegregowane rosnąco względem wartości to: wiśnie, cytryny, pomarańcze, śliwki, winogrona, melony, gwiazdy i siódemki.

Symbolem scatter w Red Hot Fruits online jest gwiazda. W jej przypadku wygrana naliczana jest niezależnie od umiejscowienia na bębnach. W przypadku innych symboli zwycięskie kombinacje są naliczane wyłącznie z lewej do prawej strony.

Bonusy za grę w Red Hot Fruits

Red Hot Fruits Automat ma inne zalety niż rozbudowana oferta bonusowa. Można tu jednak znaleźć klasyczną mini-grę, która pozwala podwoić (albo stracić) wygraną uzyskaną z kombinacji symboli. Polega to na wyborze koloru karty, jaka po chwili pokaże się na ekranie w polskim kasynie internetowym.