Riot

Riot

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Riot darmowy slot online

Automat hazardowy online Riot od Mascot Gaming to zabawa dla tych z silnym charakterem. Po samym tytule można wywnioskować, że głównym motywem Riot online są zamieszki w postapokaliptycznym świecie. Po występujących symbolach i dodatkowych funkcjach gry, można zaobserwować konflikt toczący się między uczestnikami zamieszek a prawem, co nadaje grze niesamowitego klimatu.

Już teraz, zagraj w Riot bez rejestracji na naszej stronie internetowej. W naszym bogatym katalogu gier znajdziesz Riot za darmo, dzięki któremu bez ryzyka, zapoznasz się z zasadami i funkcjami gry, aby potem zagrać w Riot na prawdziwe pieniądze w kasynie online z licencją.

Specyfikacje automatu Riot

Producent Riot – Mascot Gaming, stworzył slot do gry o charakterystycznym jak i ciekawym motywie. Video slot posiada 15 stałych linii wygrywających, a gra toczy się standardowo na pięciu bębnach, z 3 miejscami na każdym. Grając napotkasz się na różnego rodzaju symbole Wild i Scatter. Spiny bez depozytu możesz uruchamiać automatycznie, lub samemu w dwóch różnych trybach prędkości. Najniższy zakład jaki postawisz w Riot, to 0.15 monety, a najwyższy to aż 30.00 monet. RTP (Return To Player) Riot, to przeciętne 96,7%.

Dodatkowo, jeśli chcesz zagrać w Riot na telefon, masz taką możliwość, dzięki technologii HTML5, która pozwala grze na automatyczne dostosowanie się do urządzenia, z którego aktualnie korzystasz. Co za tym idzie, nie ma najmniejszej potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek czy oprogramowań.

Zasady slotu Riot

Riot automat do gry nie posiada zbyt wielu opcji do personalizacji rozgrywki, a to przekłada się na niezwykle prosty w użyciu interfejs. Aby zacząć grę wystarczy kliknąć w przycisk ze strzałkami, który znajduje się w centrum, u dołu ekranu. Spiny możesz również uruchomić za pomocą spacji lub klawisza enter. Po prawej znajduje się ikonka z królikiem – jest to tryb turbo, dzięki któremu możesz zaoszczędzić sporo czasu.

Po lewej od Play zauważysz, już bardziej rozbudowaną funkcję auto gry. W ustawieniach, zaczynając od samej gory, masz do wyboru od 10 przez 300, aż do nieskończoności automatycznych gier. Następnie możesz ustawić, kiedy auto spiny mają się zatrzymać. Do wyboru masz 4 opcje:

  • przy wygranej: jakiejkolwiek, dużej, ogromnej,
  • w przypadku wygrania darmowych spinów,
  • kiedy twoje środki wzrosną o 10-100%,
  • kiedy twoje środki spadną o 10-100%.

W lewym dolnym rogu ekranu widnieją ustawienia zakładu (Bet) w formie przycisku  z monetami. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do ustawień, z których możesz wybrać wymarzoną kwotę zakładu, który jest już kosztem całkowitym za wszystkie 15 linii wygrywających. Twoje aktualne środki na koncie, znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu pod Balance.

Wszystkie ustawienia, jak i zasady gry oraz tabelę wypłat, znajdziesz pod przyciskiem menu (3 poziome kreski) w lewym dolnym rogu ekranu. Z tymi informacjami powinien zapoznać się każdy nowy gracz przed rozpoczęciem gry. Na samym dole instrukcji znajduje się przebieg wszystkich 15 linii wygrywających.

Grafika Riot automat z bonusem bez depozytu jest bardzo szczegółowa i dopracowana. Kolory oddają postapokaliptyczny klimat, co pozwala na pełne wczucie się w grę. Na animacjach również nie oszczędzano, ponieważ symbole w postaci ludzi, bez przerwy się poruszają – co sprawia, że są oni jak żywi. Dźwięki występujące w Riot, też są charakterystyczne dla tej gry. Nie jest to więc standardowa ścieżka dźwiękowa każdego innego automatu, a coś, co również oddaje klimat motywu Riot.

Dodatkowe funkcje na automacie Riot

Riot gra oferuje graczom sporo ciekawych bonusów, których funkcje znacząco się nie różnią. Różnice te mają większe znaczenie, dla samego motywu rozgrywki. Podstawowa wersja symbolu Wild, to pięść uniesiona do góry. Symbol ten pomoże Ci w tworzeniu kombinacji wygrywających, zastępując każdy inny symbol w grze. Jedynym symbolem, którego Wild nie zastąpi, jest Scatter. Na automacie Riot, będziesz miał do czynienia z dwoma wersjami Scatter. Pierwsza z nich to “The Law”, czyli fioletowa karta z orłem, a druga to “Raze”, którą rozpoznasz po czaszce. W obu przypadkach, co najmniej 3 wylosowane symbole, aktywują 10 darmowych gier.

Base Game Feature – to wersja darmowych spinów, które otrzymasz dzięki Scatter prawa, czyli karcie z orłem. Podczas tych spinów, symbol żołnierza w czarnym mundurze pełni rolę symbolu Wild, który po wylosowaniu rozciąga się na cały bęben (Wild Reel), oraz aktywuje dodatkowy darmowy spin.

Raze! Rave! Feature – to 10 darmowych spinów, które uzyskasz dzięki Scatter w formie czaszki. Tutaj, znajdziesz 3 charakterystyczne symbole Wild, które rozpoznasz po samym napisie Wild, jak i uczestnikach zamieszek. Symbole te, po wylosowaniu, zostają przymocowane łańcuchem do miejsca na bębnie, i zastępują wszystkie inne symbole podczas darmowych gier.

Dodatkowo, istnieje trzecia wersja darmowych spinów, aktywowana przez ocalałych (Survivors) – symboli ze zwykłymi ludźmi. Cztery takie same wylosowane symbole to 5 darmowych gier, a pięć symboli to 10 dodatkowych gier. Wszystkie  wygrane podczas tych spinów liczą się razy 3.

Po każdym spinie gra oferuje Ci pakiet spinów za ustaloną wcześniej kwotę. Nie jest to zawsze opłacalna stawka, lecz warto co jakiś czas na nią spojrzeć i rozważyć zakup, który oczywiście nie jest obowiązkowy. Ofertę tę znajdziesz po prawej stronie ekranu. Tabela wypłat Riot przy zakładzie 1.50 monet:

Symbol  x3 x4 x5
Żołnierz 5.00 25.00 75.00
Człowiek w zielonej masce 3.50 15.00 50.00
Kobieta w różowej bluzie, Człowiek w szaro-czerwonej masce 2.50 10.00 25.00
Człowiek w białej chuście 2.00 7.500 20.00
Kobieta w czerwonej chuście, Mężczyzna bez chusty 1.50 5.00 10.00
A 1.00 3.50 7.50
K 0.70 2.00 5.00
Q 0.70 2.00 4.00
J, 10 0.50 1.50 4.00

Riot – nasza opinia

Video Slot od Mascot Gaming o charakterze zamieszek w postapokaliptycznym świecie, to ciekawa alternatywa dla standardowych owocówek. Riot gra wciąga nie tylko rozbudowaną rozgrywką, ale też historią, stojącą za całym motywem, której gracz może się tylko domyślać. Polecamy poświęcić trochę czasu na Riot demo, i dać się ponieść temu, co gra ma do zaoferowania. Zapraszamy więc na naszą stronę, gdzie zagrasz za darmo i życzymy częstych wygranych!