Rise of Horus

Rise of Horus

Star Star Star Star Star
(
7
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Rise of Horus gra online

Rise of Horus online to wideo slot od Evoplay nawiązujący swoją tematyką do starożytnego Egiptu. Jest to dosyć znana tematyka pojawiająca się często w popularnych grach slotowych.

Mimo dość oklepanego tematu Rise of Horus gra potrafi zaskoczyć. Ilość rzędów, na których toczymy rozgrywkę, może zwiększyć się aż do 7. To oznacza, że również ilość zwycięskich linii zostaje zwiększona, wynosi ona wówczas dokładnie 16807. Jest to naprawdę spora ilość  możliwości otrzymania upragnionej wygranej.

Jak zagrać więc w slot za darmo? Trafiłeś w doskonałe miejsce, ponieważ to właśnie u nas masz możliwość zagrania w tajemniczą grę Rise of Horus bez rejestracji!

Na naszej stronie gra odbywa się bez jakichkolwiek zobowiązań i niepotrzebnych formalności. Rejestracja konta prawie zawsze wiąże się z niepotrzebnymi mailami, które zalewają naszą skrzynkę elektroniczną. Grając w Rise of Horus bez logowania, nie będziesz miał z tym problemu, ponieważ brak rejestracji oznacza brak konieczności podawania swoich danych!

Najważniejsze cechy Rise of Horus

Rise of Horus automat daje nam do dyspozycji 5 bębnów i 3 rzędy symboli. W tym wideo slocie od producenta Evoplay ilość rzędów zmienia się po wylosowaniu darmowych spinów. Podczas darmowej gry ilość rzędów może wynieść nawet 9. Minimalny zakład w tej grze to 0,1 kredytu, maksymalny natomiast to 500 kredytów.

RTP wynosi według producenta 96%.

W Rise of Horus automat do gry spotkamy się zarówno z symbolem Scatter, jak i symbolem Wild.

Po przytrzymaniu przycisku rozpoczęcia gry możemy aktywować opcję automatycznej rozgrywki. Nie jest możliwa gra wieloosobowa. W Rise of Horus możemy zagrać na urządzeniach mobilnych!

Interfejs i funkcje w automacie Rise of Horus

Grafika i interfejs to na pewno mocne strony Rise of Horus. Od razu po włączeniu gry widzimy 2 egipskie posągi i symbole z hieroglifami pomiędzy nimi. To właśnie pomiędzy tymi posągami toczymy główną część rozgrywki. Poza posągami widzimy również palmy ruszające na skutek oddziaływania wiatru.

Zwycięska linia jest wyraźnie podświetlana, dzięki czemu doskonale widzimy, które z wylosowanych przez nas symboli przynoszą nam wygraną.

Od strony wizualnej gra reprezentuje po prostu naprawdę wysoki poziom. Tekstury w wysokiej rozdzielczości, animowane tło, wyraźne symbole, to wszystko składa się na świetny efekt graficzny.

Nawigacja po tym świetnym slocie jest równie przyjemna, jak patrzenie na dopracowaną grafikę.

Na samym dole ekranu gry znajduje się panel sterowania rozgrywką. Na samym środku tego panelu mamy oczywiście przycisk rozpoczęcia gry, który po przytrzymaniu pozwala na uruchomienie opcji automatycznej rozgrywki. Zaraz obok przycisku rozpoczęcia gry widzimy również napis „bet”, z pomocą plusa i minusa obok tego przycisku możemy regulować wysokość naszego zakładu.

W prawym dolnym rogu gry widzimy 4 opcje:

 • Pierwsza z nich znajdująca się po lewej stronie odpowiada za prędkość gry.
 • Zaraz obok przycisku określającego prędkość rozgrywki mamy możliwość regulowania głośności w grze w online kasynach.
 • Kolejny przycisk przekierowuje nas do ustawień rozgrywki.
 • Ostatnim przyciskiem jest opcja gry na pełnym ekranie.

Po lewej stronie widoczne jest saldo nad napisem „Balance” oraz to, co powinno zainteresować każdego gracza przed rozpoczęciem rozgrywki, czyli przycisk „i” prowadzący do tabeli wypłat i zasad gry w automaty.

Oczywiście poza wygodnym interfejsem dla gracza najważniejsze są potencjalne nagrody. Przyjrzyjmy się więc, jakie mnożniki naszego zakładu czekają na nas w Rise of Horus demo:

 • 5 symboli żółtego bożka = mnożnik x20
 • 5 symboli niebieskiego bożka = mnożnik x15
 • 5 symboli zielonego bożka = mnożnik x8
 • 5 symboli fioletowego bożka = mnożnik x6

Symbole z mniejszymi mnożnikami:

 • 5 hieroglifów węża = mnożnik x3
 • 5 hieroglifów lwa = mnożnik x2,5
 • 5 hieroglifów egipskiego psa = mnożnik x2
 • 5 hieroglifów czerwonego ptaka = mnożnik x1,5
 • 5 hieroglifów małego różowego ptaka = mnożnik x1,2

Pamiętaj, że nie musisz grać w Rise of Horus na prawdziwe pieniądze. Na naszej stronie bez problemu możesz rozegrać setki, a nawet tysiące gier bez dokonywania depozytu, całkowicie za darmo!

Bonusy w Rise of Horus

Rise of Horus zapewnia wiele ciekawych bonusów, przyjrzyjmy się im bliżej.

Symbol Wild w Rise of Horus występuje tylko i wyłącznie na 2, 3 lub 4 bębnie. Zastępuje on wszystkie symbole poza Scatter.

Skoro już mowa o symbolu Scatter, jego pojawienie się na 3 bębnie zapewnia respin. Podczas respina mamy szansę na wylosowanie darmowych spinów, podczas których ilość rzędów wynosi aż 9.

Posągi w Rise of Horus stanowią nie tylko świetną ozdobę, są również częścią bonusu „Horus Gift”, podczas którego z kuli znajdujących się nad głowami posągów wydobywają się promienie, zamieniające 3 najmniej opłacalne symbole na bębnach 2, 3 i 4 na symbole Wild.

Pamiętajcie, że na naszej stronie zagracie w Rise of Horus bez depozytu!