Rocket Fellas

Rocket Fellas

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Głównym motywem automatu Rocket Fellas jest motyw górniczy. Rozpoczynając grę wyprodukowaną w 2018 roku przez dewelopera Thunderkick zjeżdżamy prosto pod powierzchnię ziemi jednym z tuneli kopalnianych. Automat posiada wiele funkcji i ciekawe rozwiązania bonusowe. Znajdziemy tutaj symbole Wild, Scatter czy też darmowe spiny. Rocket Fellas przepełnione jest różnego rodzaju animacjami i doskonałą oprawą graficzną. Wszystko to okraszone jest naprawdę dobrymi zwrotami i potężnymi mnożnikami które mogą sięgnąć nawet x7325 od naszego zakładu.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z automatu całkowicie za darmo to masz taką możliwość. Możesz wykorzystać wersję Rocket Fellas gra hazardowa demo na naszej stronie internetowej, dzięki czemu bez ryzykowania własnego kapitału masz okazję dokładnie przetestować wszystkie dostępne funkcje zanim zdecydujesz się zagrać na prawdziwe pieniądze w jednym z polecanych przez naszych ekspertów kasyn online.

Charakterystyka automatu do gry Rocket Fellas

Rocket Fellas automat tak jak większość gier ze stajni dewelopera Thunderkick posiada olbrzymią ilość funkcji i elementów bonusowych co znacząco wpływa na zaangażowanie i grywalność wśród graczy. Automat kasynowy posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 30 stałych linii wypłat z RTP na poziomie 96,1%. Minimalny zakład w tej grze to 0,1 a maksymalna stawka może wynieść nawet 100 monet. Rocket Fellas jak już wspomnieliśmy wcześniej posiada kilka unikalnych funkcji jak chociażby funkcja „Rocket” czy chociażby „Gorące bębny” które znacząco urozmaicają całą rozgrywkę.

Symbolem Wild w tym automacie jest skrzynia diamentów z napisem WILD, symbol ten jak w większości automatów ma możliwość zastąpienia wszystkich innych symboli (oprócz symboli Scatter) w celu utworzenia płatnej linii. Symbole Scatter w tej grze jest żelazna pięść z napisem BONUS dzięki której mamy możliwość przejść do gry premiowej a także otrzymać darmowe spiny.

Deweloper Thunderkick zoptymalizował automat tak aby działał na wszystkich urządzeniach mobilnych a dla tych którzy lubią nieco przyśpieszyć rozgrywkę udostępnił funkcję automatycznego odtwarzania dzięki której przez określoną ilość rund rozgrywka toczy się w sposób całkowicie automatyczny.

Reguły gry na automacie Rocket Fellas

Rocket Fellas to automat o tematyce górniczej, nie zabrakło więc tutaj również najważniejszych postaci związanych z tą profesją czyli górników. Postacie są narysowane w totalnie unikalnym i animowanym stylu tworząc dzięki temu niepowtarzalny klimat. To co charakteryzuje wszystkie gry slotowe od Thunderkick to ich niepowtarzalność, deweloper przykłada olbrzymią wagę do oprawy graficznej i muzycznej. W Rocket Fellas online jest podobnie wszystkie symbole w tym górnicy, diamenty oraz pozostałe elementy zostały potraktowanie niemal jak dzieło sztuki. Tło gry mimo, że w tym przypadku nie zawiera wystrzałowych elementów graficznych jest subtelne i dopracowane. Latarnie w tle generują delikatny obłok dzięki któremu odnosimy wrażenie jakby w tle unosił się kurz natomiast dwie lampy w górnej części gry które na pierwszy rzut oka są niezauważalne powodują uczucie bycia w jaskini.

Jeżeli chcesz rozpocząć grę na automacie Rocket Fellas pamiętaj aby dokładnie zapoznać się z instrukcją i zasadami obowiązującymi w tym slocie. Poniżej przedstawiamy przyciski dostępne w tym automacie:

  • Dwa białe półkola – jest to jednocześnie największy przycisk, znajdujący się po skrajnie prawej stronie. Oznacza spin czyli rozpoczęcie rozgrywki.
  • Symbol play – oznacza możliwość uruchomienia dowolnej liczby rund w trybie automatycznej rozgrywki
  • Symbol dolara – pozwala na dobranie stawki na nasz zakład
  • Głośnik – umożliwia sterowanie dźwiękiem w grze
  • Trzy rzędy białych kropek – przycisk umożliwiający przejście do instrukcji i zasad a także tabeli wypłat w grze.

Jak można zauważyć elementów nie ma dużo dlatego tym bardziej warto dokładnie zapoznać się z funkcjami dostępnymi w grze.

Funkcje bonusowe dostępne w grze Rocket Fellas

Jak już na pewno zdążyłeś się zorientować Rocket Fellas gra posiada ogrom funkcji i możliwości. Jedną z ciekawszych funkcji bonusowych jest funkcja „Rocket”. Symbol pojawia się na lewym bębnie w sposób całkowicie losowy w trakcie podstawowej rozgrywki. Imituje rakietę i zawsze zamienia się w symbol Wild. Co istotne w przypadku gdy na swojej drodze napotka beczkę zamieni ją w symbol Wild jak również pozostałe beczki jeżeli pojawiły się na tym samym bębnie. Ciekawym rozwiązaniem są również gorące bębny czyli funkcja w grze premiowej dzięki której beczki znajdujące się na tym samym bębnie co lepkie symbole Wild zamienią się w zwykły symbol Wild zwiększając naszą potencjalną wygraną.

To co z pewnością rozgrzewa wszystkich fanów gier slotowych to gry premiowe. W Rocket Fellas uruchamiana jest ona po wylosowaniu minimum 3 symboli Scatter. W zależności od tego ile takich symboli wylosujesz otrzymasz adekwatną ilość darmowych spinów. Działa to w ten sposób:

Połączenie darmowych spinów i utworzenie wielu lepkich symboli Wild jest tym czego szukamy. Pozwoli to na naprawdę potężne wygrane i wydostanie się z kopalni z prawdziwym workiem pieniędzy. Na poniższej tabeli przedstawiamy wartość poszczególnych symboli w grze.

Symbol X3 X4 X5
Niebieski diament 20 50 250
Zielony diament 20 50 250
Pomarańczowy diament 20 50 300
Czerwony diament 20 50 350
Górnik z kilofami 50 150 700
Górnik z łopatami 50 150 800
Górnik z dynamitami 80 200 1250
Górnik z bombami 100 250 1500
Beczka 150 500 3000
Skrzynia z diamentami (WILD) 150 500 3000

Nasza opinia o automacie Rocket Fellas

Deweloper Thunderkick tak jak zawsze nie zawiódł. Rocket Fellas automat do gry zachwyca oprawą wizualną i dźwiękową. Wszystko dopracowane jest do najmniejszych szczegółów. To co interesuje graczy to przede wszystkim grywalność a ta stoi tutaj na naprawdę wysokim poziomie. Wiele funkcji bonusowych, gry premiowe i szanse na potężne wygrane przyciągają graczy do tego automatu. To wszystko połączone z umiarkowaną zmiennością i wysokim RTP na poziomie 96,1% sprawia, że warto zainteresować się tym tytułem.

FAQ

Czy istnieje możliwość zagrania w Rocket Fellas za darmo?

Tak! Aby zagrać w Rocket Fellas bez rejestracji za darmo należy wykorzystać wersję demo automatu która można znaleźć między innymi na naszej stronie.

Czy automat Rocket Fellas posiada darmowe spiny?

Tak! Rocket Fellas jest wypełniony różnymi funkcjami i bonusami. Posiada funkcję darmowych spinów.

Czy grając na automacie Rocket Fellas istnieje szansa wygrania prawdziwych pieniędzy?

Tak! Gra w Rocket Fellas na prawdziwe pieniądze wiąże się z koniecznością otwarcia i zdeponowania środków w kasynie online które posiada w swoim portfolio ten automat.

Czy konieczne jest pobieranie automatu Rocket Fellas przed zagraniem?

Nie! Aby zagrać na automacie nie jest konieczne pobieranie żadnego zewnętrznego oprogramowania. Automat działa na każdym typie urządzeń w tym urządzeniach mobilnych.