Route 777

Route 777

Star Star Star Star Star
(
9
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Route 777 gra online

Kochasz klimat starej dobrej Ameryki? Kochasz zapach benzyny? Kochasz jazdę na prawdziwych amerykańskich motocyklach? Jeśli Twoje odpowiedzi to 3 x TAK to Route 777 to gra stworzona dla Ciebie. Przesiąknięta amerykańskim stylem. Wbija gracza w fotel ogromem swoich możliwości i bonusów. Grając w Route 777, poczujesz wiatr we włosach i nieograniczoną wolność. Jak dobrze Ci pójdzie to ta przejażdżka skończy się dużą ilością zielonych w portfelu. Po zakończeniu tej gry będziesz chciał zadzwonić do najbliższego studia tatuażu, żeby zrobić sobie prawdziwą amerykańską dziarę. Pamiętaj, grasz na własną odpowiedzialność. Ostrzegaliśmy. Aby pierwszy kontakt z grą nie zmiótł Cię z powierzchni ziemi rozpocznij od darmowej wersji Route 777 bez rejestracji. Route 777 posiada wiele ukrytych funkcji a także predefiniowanych taktyk których rozpoznanie może okazać się kluczem do sukcesu. Route 777 demo jest do tego idealnie stworzone. W darmowej wersji przygotujesz się odpowiednio do starcia w kasynie online w grze na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu Route 777

Route 777 automat do gry to wspaniały wideo slot. Stworzyło go studio ELK i to im należy słać listy z podziękowaniami za tak fantastyczną grę. Rozgrywka odbywa się na dość nietypowej ilości linii wygrywających – jest ich 17. Bębnów jest 3. Zakład wybierany jest z zakresu od 0,2 do 100 kredytów. To co zasługuje na pochwałę to 4 strategie automatycznego ustawiania zakładu do wyboru gracza:

 • Zoptymalizowana – zakład będzie dostosowany procentowo do wielkości salda gracza. Do wyboru jest 4 poziomy:
  • 1% salda,
  • 2% salda,
  • 5% salda,
  • 10% salda.
 • Poziomy – po każdych 5 niepowodzeniach stawka zostaje podbita o 2 poziomy. Po 10 niepowodzeniach stawka wyniesie 10 cio krotność zakładu bazowego. Po każdej udanej próbie stawka jest resetowana do poziomu bazowego.
 • Podbicie – po każdym niepowodzeniu stawka wzrasta o jeden poziom. Maksymalnie może wzrosnąć o 4 poziomy do 10 cio krotności zakładu podstawowego.
 • Skoczek – Wzrasta o jeden poziom po każdym zwycięstwie. Maksymalnie wzrasta o 4 poziomy także do 10 cio krotności zakładu podstawowego. Jest to odwrotność strategii podbicie.

Oczywiście jeśli gracz nie chce z nich korzystać to może ręcznie obstawiać zakłady w standardowy sposób. Współczynnik RTP wynosi dobre 96,3%. Slot nie posiada klasycznego symbolu Wild. Jest za to scatter pod postacią czaszki, który oferuje kilka ciekawych funkcji. Automatycznie odtwarzanie można tylko włączyć i wyłączyć, ale przy odpowiednim doborze strategii obstawiania można go dobrze wykorzystać. Gra bardzo dobrze działa na różnych urządzeniach mobilnych – to zasługa technologii HTML5, w której została stworzona. Route 777 automat nie posiada trybu gry wieloosobowej.

Zasady gry na slocie Route 777

Piękne grafiki maszyny idealnie oddają klimat gry. W tle widnieje długa droga nawiązująca do kultowej drogi Route 66 łączącej Chicago z Los Angeles. Nazwa slotu także nawiązuje do drogi. Po lewej stronie kasyno online automatu znajduje się dystrybutor z paliwem. Będzie on potrzebny ponieważ gra jest tak dobra, że ciężko się od niej oderwać. Zapasy na pewno się przydadzą. Nad bębnami znajduje się wyświetlacz o niskiej rozdzielczości i kilku odcieniach żółci i czerwieni, który będzie  wyświetlał informacje o postępach w grze i ciekawe animacje. Dopełnieniem tego obrazu jest wspaniała ścieżka dźwiękowa zmieniająca się wraz z akcją na ekranie. Sterowanie grą rozstało rozstawione po kątach. W każdym kącie znajduje się inny przycisk.

 • Lewy dolny róg – wybór stawki oraz strategii podbijania zakładu,
 • Prawy dolny róg – rozkręcanie bębnów,
 • Prawy górny róg – uruchomienie gry automatycznej,
 • Lewy górny róg – wejście do ustawień gry,

W ustawieniach jest małe podmenu w którym możemy podglądnąć tabelę wypłat, linie wygrywające, zmienić podstawowe ustawienia oraz zapoznać się z zasadami gry. Warto dobrze się z nimi zapoznać, ponieważ gra 777 zawiera kilka ciekawych smaczków a zasady je wyjaśniają.

Bonusy i nagrody Route 777

Route 777 online jest mocno nasycony różnymi bonusami i nagrodami. Pierwszym z nich są tzw. Prześcigające spiny. Tryb ten jest wywoływany gdy pierwszy i drugi bęben zsynchronizują się ze sobą, czyli będą wyświetlać takie same symbole na wszystkich pozycjach. Tryb ten rozpoczyna 5 respinów. Podczas każdego pierwszy i drugi bęben przesuwają się o jedną pozycję w dół a losowany jest tylko symbol na trzecim bębnie. Tryb ten może być wywołany tylko podczas normalnej gry. W trybie bonusowym nie występuje.

Czaszka jest symbolem specjalnym. Jeśli w trakcie standardowej gry wystąpi 3 razy rozpoczyna rundę bonusową i 5 darmowych respinów. W trakcie trwania bonusu bez depozytu zmieniają się wymagania odnośnie koniecznej ilości symboli. W rundzie bonusowej wystarczą 2 czaszki aby rozpocząć losowanie kolejnych darmowych spinów. Może być ich 5, 10 albo 15. Dzieje się tak, ponieważ 3 czaszki rozpoczynają koło fortuny. Także w trakcie prześcigających się spinów mogą rozpocząć się darmowe spiny spowodowane czaszkami. Te rozgrywane są w pierwszej kolejności. Po ich zakończeniu rozgrywka wraca do prześcigających spinów.

Koło fortuny to tryb w którym można wygrać największą wygraną. Biorą w nim udział niebieskie, czerwone, srebrne i siódemki w koronie. Na tarczy koła fortuny znajdują się wspomniane siódemki i znak stop. Trafienie siódemki punktuje zgodnie z wyświetlaną tabelą wygranych. Każde kolejne trafienie takiej samej siódemki podnosi wygrane. Gra owocowa toczy się tak do wejścia na trzeci poziom dla jednej konkretnej siódemki, albo trafienia pola stop. Po zakończeniu koła fortuny do salda gracza dopisywane są wartości z tabeli dla każdego symbolu z osobna. W miarę kolejnych obrotów przybywa znaków stop, które kończą grę. Poniższa tabela zawiera wygrane dla zakładu wynoszącego jeden kredyt.

Symbol x3
Siódemki w koronie 700
Srebrne siódemki 100
Czerwone siódemki 75
Niebieskie siódemki 35
BAR 25
Zielone owoce 15
cytryny 10
wiśnie 5

Route 777 – opinia

Route 777 to gra hazardowa online, która bije na głowę wiele innych automatów. Jest spójna, dopracowana w każdym detalu i przedstawia bardzo ciekawą historię podróży. Posiada świetne bonusy, pomimo tego, że wykorzystywany jest tylko jeden symbol specjalny. Wisienką na torcie są przygotowane strategie zakładów w zależności od wyboru gracza. Nie pozostaje nic innego jak założyć skórę, kask i ruszyć w podróż po kultowej Route 777.

FAQ

Czy da się zagrać w Route 777 za darmo?

Na naszej stronie można zagrać w darmową wersję Route 777.

Czy Route 777 slot ma funkcję darmowych spinów?

Darmowe spiny to tylko jedna z wielu ciekawych funkcji w tej grze.

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze w Route 777?

Route 777 na prawdziwe pieniądze jest dostępne w dowolnym kasynie online.

Czy konieczne jest pobranie Route 777, żeby zagrać?

Nie trzeba nic pobierać. Gra jest dostępna w przeglądarce internetowej.