Royal Dynasty

Royal Dynasty

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

W Królewskiej Dynastii jest miejsce tylko dla szlachetnie urodzonych. Czy w Twoich żyłach płynie błękitna krew? Świta króla dokładnie sprawdza kto stoi przed bramą zamku i kto dostanie klucz do skarbca ze złotem. Księżniczka i książe nie pozwolą dołączyć losowym osobom, ale gdy tylko uznają, że należy Ci się skarb zrobią wszystko, aby był on jak największy. Uśmiechnięty król także obsypie Cię złotem. Tak w skrócie można opisać to co dzieje się na królewskim dworze. Tę grę stworzyło studio Novomatic, ale na szczęście fabuła tego królewskiego slotu online nie jest tak pokrętna jak w Grze o Tron.

Zagraj w Royal Dynasty demo, które znajduje się na naszej stronie internetowej. Jest to darmowa wersja gry, gdzie złote denary nie mają większej wartości. Trenowanie się w darmowych wersjach gier jest najlepszym sposobem na poznanie jej mechaniki. Po takim przygotowaniu będziesz mógł stoczyć prawdziwy bój o złoto w Royal Dynasty grze na prawdziwe pieniądze. Grać na pieniądze można w kasynie internetowym. Pamiętaj, żeby wybierać tylko te licencjonowane, ponieważ tylko one gwarantują uczciwość.

Techniczne aspekty slotu Royal Dynasty

Royal Dynasty to klasyczny slot o 5 bębnach i zmiennej ilości linii wygrywających. Do wyrobu jest od 1 do 20 linii. Producentem tej gry jest firma Novomatic, dobrze znana na rynku gier hazardowych.

Zakład całkowity jest iloczynem ilości linii oraz zakładu na jedną linię. Minimalnie jest to jeden kredyt na jednej linii, maksymalnie 100 kredytów na 20 liniach czyli 2,000 na jeden spin. Dodatkowo możemy modyfikować wartość jednego kredytu. Modyfikacja tego parametru w dół skutkuje tym, że saldo rośnie, spada wartość kredytu i gramy tak jakby o niższą stawkę. Zwiększenie wartości kredytu maksymalnie do 10 powoduje to, że stawki są jeszcze wyższe przez zmniejszenie salda całkowitego. Po kilku obrotach wszystko staje się proste, tylko na pierwszy rzut oka te modyfikacje wydają się być trochę zawiłe.

Stopa zwrotu RTP wynosi tylko 94%. Niestety ta wartość jest niższa niż średnia dla podobnych gier, w związku z czym ta gra jest mniej korzystna dla gracza niż inne tytuły. Slot posiada symbol Wild oraz aż 2 scattery. Ciekawie się uzupełniają, o czym mowa w dalszej części recenzji.

Tryb automatyczny jest. Tylko tyle można o nim powiedzieć, ponieważ nie pozwala wskazać żadnych warunków zatrzymania. Nie da się wybrać nawet pożądanej ilości obrotów. W trakcie autogry nie możemy wejść do trybu gambling.

Slot ten nie posiada trybu gry wieloosobowej. Dzięki zastosowanej technologii HTML5 ta wersja gry pracuje tak samo dobrze na komputerach jak i urządzeniach przenośnych. Nie trzeba się martwić o grę na swoim smartfonie. Royal Dynasty automatycznie dostosuje się do rozdzielczości ekranu Twojego urządzenia.

Zasady slotu Royal Dynasty

Slot posiada tylko kilka pól i przycisków sterujących:

  • Credit – aktualne saldo gracza,
  • Lines – zmienia ilość aktywnych linii wygrywających,
  • Bet / Line – zmienia wysokość stawki na jedną linię,
  • Bet – zakład całkowity,
  • 1 CREDIT = zmiana wartości kredytu w przedziale od 0,5 do 10,
  • Paytable –  wejście do tabeli wypłat. Po jej uruchomieniu pokazuje się dodatkowych przycisk “more info” którym wyświetlamy zasady gry. Warto się z nimi zapoznać.
  • Gamble – uruchomienie gry ryzyka. Aktywuje się po trafieniu układu,
  • Autoplay – uruchomienie trybu gry automatycznej,
  • Start – rozkręcenie bębnów.

Przebieg linii wygrywających najprościej jest podejrzeć zmieniając ich ilość. Wtedy dodają się one lub usuwają z ekranu. Dostępne są także w zasadach gry.

Bonusy w Royal Dynasty

W grze funkcję symbolu Wild pełni król. Sam też potrafi punktować i to już od 2 symboli. Jeśli będzie uczestniczył w układzie to spowoduje podwojenie wygranej. Royal Dynasty automat posiada 2 scattery. Są nimi księżniczka i książe. Aby aktywowały darmowe spiny bez depozytu za rejestrację jedno z nich musi pojawić się przynajmniej 3 razy.

Ilość darmowych spinów jest losowana w zakresie od 25 do 45 obrotów. Nie przypadkowym jest, który ze scatterów aktywował darmowe spiny. Podczas ich rozgrywania drugi ze scatterów zamienia się w króla i to on będzie dodatkowo działał jako Wild. Gdy książe aktywuje darmowe spiny to księżniczka jest dodatkowym królem i odwrotnie. W czasie rozgrywania spinów ten sam scatter, który je aktywował może dołożyć respinów. Ich ilość także będzie losowana. Scattery same w sobie też punktują zgodnie z tabelą wypłat.

Dostępna jest także gra ryzyka, na wzór popularnej drabinki. Wejść do niej możemy po każdej wygranej, jeśli nie gramy przez autogrę. Światło zapala się i gaśnie. Musimy nacisnąć klawisz “gamble” jeśli będzie zaświecone. Gdy trafimy, to awansujemy poziom wyżej a wygrana jest podwajana. Jeśli naciśniemy gdy nie będzie się paliło to odpadamy z gry. Odmianą dla klasycznej drabinki jest to, że tutaj pomyłka od razu kończy grę ryzyka, nie schodzimy poziom niżej. Światło zapala się tak szybko i na tak krótko, że ciężko jest mieć wpływ na wynik. Ciekawa forma gry ryzyka. Tabela poniżej prezentuje wygrane dla zakładu 20 kredytów przy wartości pojedynczego kredytu równego 1.

Symbol x3 x4 x5
9, 10, J, Q 5 25 100
A, K 10 50 150
Złote monety, tarcza 15 60 200
Orzeł, lew 20 80 300
poeta 25 100 500
Król 200 1,200 5,000
Scatter 100 500 10,000

Royal Dynasty – podsumowanie i opinia

Royal Dynasty to bardzo ciekawa gra. Posiada jasny motyw przewodni, którym jest dwór królewski. Symbolami są członkowie królewskiej rodziny a nagrodą oczywiście królewskie złoto. Bardzo dobrze zostało rozwiązane wejście do darmowych spinów przez dwa symbole Scatter, których role się zmieniają.

To do czego można się przyczepić to niezbyt wysoki współczynnik RTP. Gracze przyzwyczajeni są już do wartości 96% i wyższej. W grze na żetony, nie jest to aż tak wielkim problemem. Zagraj w Royal Dynasty bez rejestracji i bez depozytu całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej.

FAQ

Czy automat Royal Dynasty jest oferowany za darmo?

Royal Dynasty za darmo jest oferowany na naszej stronie internetowej.

Czy Royal Dynasty automat do gry ma darmowe spiny?

Slot ten posiada funkcję darmowych spinów. Ich ilość jest losowana, a same spiny mogą zostać uruchomione przez dwa różne scattery.

Czy są do wygrania pieniądze grając w Royal Dynasty slot?

Prawdziwe pieniądze można wygrać tylko w licencjonowanym kasynie online.

Czy jest wymagane pobranie Royal Dynasty online, żeby zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Dzięki technologii HTM5 działa dobrze na każdej współczesnej przeglądarce internetowej.