Royal Seven

Royal Seven

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Royal Seven – darmowy automat do gry

Royal Seven automat do gry to jedna z nowszych i ciekawszych propozycji, jeśli chodzi o sloty owocowe. Producentem jest mniej znana firma Gamomat, która pod względem rozpoznawalności nie może równać się z największymi markami w branży e-hazardu. Jednak pomimo tego, Royal Seven online jest slotem prezentującym wysoki poziom oraz kilka interesujących mechanik, których raczej nie spotkamy w klasycznych slotach owocowych.

Jak przystało na „owocówkę”, tematyką (o ile można tutaj użyć tego słowa) oraz symbolami występującymi w Royal Seven są właśnie owoce. W odróżnieniu jednak od wielu innych automatów z tej kategorii, zasady i przebieg rozgrywki w Royal Seven wcale nie należą do specjalnie łatwych.

Między innymi z tego powodu przed grą w kasynie online na prawdziwe pieniądze korzystnie będzie najpierw przetestować Royal Seven bez rejestracji w darmowej wersji demonstracyjnej. Użytkownik znajdzie Royal Seven demo na naszej stronie. Rozpoczęcie rozgrywki nie wymaga rejestracji: wystarczy włączyć automat w oknie przeglądarki internetowej. Darmowa gra bez wątpienia okaże się świetną opcją zarówno w zakresie poznawania mechanik automatu od Gamomat, jak i też trenowania strategii gry kasynowej.

Specyfikacja slotu Royal Seven

Royal Seven gra to automat owocowy w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie. Jest to widoczne przede wszystkim w jego szacie graficznej. Kolejny innowacyjny element w Royal Seven to konfiguracja dostępnych opcji bonusowych jak bonus za rejestracje bez depozytu.

Jak wspominano, producentem slotu Royal Seven jest firma Gamomat. Slot posiada planszę o rozkładzie 3 rzędów, 5 bębnów i 10 aktywnych linii wygrywających (w trakcie rozgrywki nie można zmieniać liczby linii nagradzających). Najniższy zakład, jaki możemy obstawić w Royal Seven, wynosi 0,01 żetonu na jedną linię wygrywającą, czyli wysokość całego zakładu na zakręcenie wynosi 0,10. Zakład maksymalny to natomiast 10 żetonów na każdą z 10 linii.

Slot Royal Seven na prawdziwe pieniądze nie posiada Scatterów ani symboli Wild. Znajdziemy tutaj natomiast funkcję gry automatycznej. Automat jest dostępny na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Wskaźnik RTP w slocie 777 od Gamomat wynosi dokładnie 96,11%.

Jak grać na slocie Royal Seven?

Rozgrywkę w Royal Seven za darmo lub na realne pieniądze dobrze będzie poprzedzić zapoznaniem się z zasadami tego slotu. Interfejs automatu niestety nie należy jednak do najbardziej czytelnych. Aby wejść w sekcję zasad, najpierw musimy więc kliknąć ikonkę przedstawiającą literę „i” w lewej części ekranu gry. W tym momencie slot wyświetli nam stół wypłat, a więc nagrody za wylosowanie poszczególnych symboli. Musimy więc ponownie kliknąć „i”. Dopiero wtedy gra przeniesie nas do ekranu z zasadami.

  • Po lewej stronie w ekranie Lines widzimy liczbę aktywnych linii nagrody (jest ich zawsze 10).
  • Obok widnieje przycisk Bet, który prezentuje wysokość zakładu na jedną linię. Ten sam przycisk służy do zmiany wysokości zakładu na zakręcenie, a właściwie nie tyle sam przycisk, o ile dwie małe, czarne strzałeczki umieszczone u jego góry i u dołu. Gracz najpewniej dopiero po dłuższej chwili zorientuje się, w jaki sposób zmieniać wysokość zakładu w Royal Seven.
  • Umiejscowiony w dolnej, centralnej partii planszy ekran Total Bet prezentuje wysokość całego zakładu na 10 linii.
  • Po jego prawej stronie widzimy ekran Balance, czyli saldo naszych środków grze.
  • Przycisk MaxBet po prawej stronie służy do ustawienia maksymalnego zakładu.
  • Auto to natomiast konfiguracja gry automatycznej.
  • Widoczny po samej prawej stronie przycisk z dwiema strzałkami to Spin, czyli zakręcenie automatem.

Jakość grafiki w Royal Seven jest bardziej niż zadowalająca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jednak tylko slot owocowy. Znacznie gorzej przedstawia się kwestia interfejsu i nawigacji.

Opcje dodatkowe i stół wypłat w Royal Seven

Slot Royal Seven od Gamomat nie oferuje zbyt szerokiego wyboru w zakresie dodatkowych mechanik i bonusów. Nie znajdziemy więc tutaj symboli Wild, Scatterów, darmowych spinów ani też gry bonusowej. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak bez wątpienia opcja Gamble, która jest w Royal Seven dostępna w dwóch, całkowicie różnych wariantach. Po każdym zwycięskim zakręceniu będziemy mieli możliwość wejścia w zakład. Zobaczymy wtedy trzy specjalne ikony.

Zielony Worek Pieniędzy po lewej stronie to przyjęcie wygranej bez wchodzenia w zakład. Ikonka przedstawiająca karty do gry to standardowa postać funkcji Gamble, gdzie naszym celem jest zgadnąć kolor zakrytej karty. W przypadku trafienia nasza wygrana zostanie pomnożona przez dwa. Brak szczęścia będzie jednak oznaczać utratę wygranych w zakręceniu środków.

Znacznie ciekawiej przedstawia się drugi z wariantów Zakładu. Aby go uruchomić, należy kliknąć żółtą ikonkę przedstawiającą rozszerzające się ku górze pionowe pasy. Ten zakład angażuje jedynie część środków z wygranego zakręcenia. Oznacza to, że wygrywając, jedynie dodajemy środki do wygranej kwoty. Jednak w przypadku przegranej, nie tracimy wartości całego zakręcenia. Dla przykładu, wygrywając w jednym spinie 20 żetonów, w tym wariancie Gamble możemy wygrać 25 albo 15.

Warto jednak zaznaczyć, że Royal Seven oferuje naprawdę wysokie wypłaty dla standardowych symboli występujących w grze. Poniżej prezentujemy stół wypłat dla slotu Royal Seven w postaci tabeli.

Symbol Wysokość wygranej

(zakład na kwotę 10 żetonów)

3x 4x 5x
Wiśnie, Pomarańcze, Śliwki, Cytryny 20 50 200
Arbuzy, Winogrona 50 200 500
Złota Siódemka 100 1,000 5,000

Widać, że nawet trafianie zwykłych symboli w Royal Seven może przynosić całkiem spore wygrane. Dla przykładu, 5 symboli Arbuza to wygrana w wysokości aż 50-krotności postawionego zakładu. Zdecydowanie najlepiej wypłacalnym symbolem jest jednak Złota Siódemka. Jeżeli nasz zakład wynosi 10 żetonów i trafimy 4 Złote Siódemki, wygrana będzie wynosić 1000 żetonów. Jednak już trafienie na liniach 5 tych symboli oferuje wygraną w wysokości 5000 monet, co jest imponującym wynikiem.

Royal Seven – czy warto zagrać w ten slot?

Royal Seven to automat, który posiada pewne mankamenty. Dotyczą one jednak przede wszystkim czytelności interfejsu oraz nawigacji. Sama rozgrywka jest natomiast ciekawa i daje szanse na trafianie pokaźnych wygranych.

Plusem Royal Seven z pewnością jest niestandardowa konfiguracja opcji Gamble, co pozwala graczowi umiejętnie zarządzać ryzykiem. Warto przy tym dodać, że slot cechuje się raczej wysoką zmiennością: w trakcie zdarzają się długie ciągi zakręceń bez trafienia zwycięskich kombinacji symboli. Jeżeli natomiast już zaczynamy wygrywać, to dzieje się to w co drugim lub co trzecim zakręceniu. Gracz powinien pamiętać o tym czynniku i umiejętnie operować wysokością zakładu w zależności od tego, jak w danym momencie „zachowuje się” automat.

Reasumując, Royal Seven za darmo jest propozycją całkiem interesującą i w ciekawy sposób odświeżającą mechaniki klasycznych slotów owocowych. Warto więc przynajmniej wypróbować ten automat.