Secrets of Alchemy

Secrets of Alchemy

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Secrets of Alchemy – darmowy slot online

Automat do gier Secrets of Alchemy online to dość specyficzna gra, która już od pierwszych chwil wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony to uznana maszyna hazardowa, która zdobyła dość duże uznanie w świecie gier, a z drugiej bardzo prosta, można nawet stwierdzić, archaiczna produkcja, działająca na schematycznych mechanizmach, nieoferujących niczego odkrywczego. Ta maszyna z 2016 roku może dziwić swoją prostotą albo zachwycać czymś, co odkrywa się dopiero po kilku chwilach zabawy. W niniejszej recenzji przetestujemy wszystkie możliwości tej darmowej gry hazardowej i sprawdzimy, czy produkcja EGT rzeczywiście zasługuje na takie uznanie.

Tematyka automatu obraca się wokół fantastycznego świata, przypominającego te wykreowane w popularnych legendach. Twórcy wprowadzili do gry zamek, tajemniczego alchemika, oraz proste symbole tematyczne. Mimo wszystko otoczka fabularna pełni tutaj drugorzędną funkcję i nie ma najmniejszego wpływu na przebieg rozgrywki oraz funkcje specjalne.

Postaraliśmy się, żeby udostępnić Secrets of Alchemy demo na naszej stronie internetowej. Obecnie już trudno wyszukać tę wersję gry, ale jeśli ktoś ma ochotę przetestować ją, zanim wypróbuje gry hazardowe na prawdziwe pieniądze, to nic nie stoi mu na przeszkodzie. Wystarczy, że włączy ten slot bez wymogu logowania i może testować wszystko do woli. Wersja demo nie ma żadnych ograniczeń oprócz samych pieniędzy, które są tutaj fikcyjne i nie można spieniężać żadnych wygranych. Mimo wszystko warto wykorzystać tę szansę, żeby poćwiczyć i poznać automat przed podjęciem decyzji o rozgrywce na poważnie.

Charakterystyka zabawy w Secrets of Alchemy

Pod względem mechaniki automat prezentuje do bólu standardowe rozwiązania. Można nawet przyznać, że Secrets of Alchemy automat wygląda jak starsza produkcja, niż sugerowałaby to data premiery. Zdecydowano się na format z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Linii wypłacających jest 25, a użytkownik może sobie wybrać jeden z pięciu wariantów liczby aktywnych kombinacji wygrywających – 1, 10, 15, 20, 25. Zakład również ustawia się na jednym z pięciu poziomów – 1, 2, 5, 10, 20 jednostek na każdą z linii. Zdecydowanie na plus należy zaliczyć zwrot pieniędzy do gracza, który wynosi aż 96,1%, co przy tak prostej produkcji jest zapewnieniem bardzo dynamicznej, satysfakcjonującej rozgrywki.

W grze zaimplementowano kilka nowocześniejszych rozwiązań jak Gamble, automatyczna gra czy przyspieszenie rozgrywki. Z pewnością największą atrakcją jest czterostopniowy progresywny Jackpot, który daje niską, ale zawsze szansę na wygranie prawdziwej fortuny. Oprócz tego bonusu można także liczyć na klasyczny Wild, Scatter oraz premię darmowych spinów. Secrets of Alchemy gra została zaktualizowana do korzystania z urządzeń mobilnych i każdy, kto dzisiaj chce się zabawić w ten sposób, może to robić w ten sam sposób jak na komputerze. Slot po prostu automatycznie wszystko ustawi i uruchomi w takiej formie, żeby zabawa była możliwie najprzyjemniejsza.

Interfejs i grafika Secrets of Alchemy

Oprawę wizualną można rozważać dwojako. Same symbole i grafiki nawiązujące do fantastycznej tematyki świata alchemii, są bardzo ładne i bez dwóch zdań mogą się podobać. Zostały zrealizowane w takiej stylistyce, że zawsze będą prezentować się przyjemnie. Inaczej jednak wygląda sprawa z całą otoczką, która na dzisiejsze standardy wygląda bardzo prosto  i znacząco wyróżnia się na tle innych produkcji. Jeśli jednak przymknie się oko na te kwestie, to gra zdecydowanie może się podobać.

To właśnie interfejs odpowiada w głównej mierze za to, jak prezentuje się ta gra, bo całkowicie wyróżnia się, jeśli chodzi o tematykę zabawy i łączy nieco staroszkolne metody z tymi nowymi, co jest wyraźnym efektem tego, że twórcy chcieli, żeby Secrets of Alchemy automat do gry był dostosowany do dzisiejszych urządzeń mobilnych. Gracz może wykonywać następujące czynności:

  • Włączenie, wyłączenie dźwięku.
  • Ustawienie zakładu.
  • Włączenie trybu pełnoekranowego.
  • Wyregulowanie prędkości losowania wyników (trzy tryby).
  • Automatyczna rozgrywka.
  • Skorzystanie z systemu Turbo Spin.
  • Menu – przejście do ustawień oraz informacji o grze.

Kluczowe będzie zajrzenie właśnie do menu i zakładki „i”, gdzie znajduje się tabela wypłat ze wszystkimi informacjami na temat rozgrywki. Nawet jeśli ktoś bawi się w Secrets of Alchemy bez rejestracji, to powinien bezwzględnie zajrzeć w to miejsce i przygotować się do zabawy.

Tabela wypłat i możliwe bonusy w Secrets of Alchemy

W grze pojawia się 11 różnych symboli, z czego 10 odpowiada za wypłacanie nagród w przypadku trafienia konkretnej kombinacji na linii. W większości przypadków wygrane są wypłacane za 3, 4 i 5 ikon. Wygrane przy zakładzie 1 na każdą z linii, prezentują się następująco.

Symbol X3 X4 X5
J, Q 5 20 80
K, A 25 100
Złota róża 15 30 150
Przybory alchemiczne 20 40 200
Księga 25 50 250
Kobieta 100 500
Mężczyzna 30 200 1 000
Latający zamek 125

Funkcje specjalne to doskonale znane wszystkim fanom automatów do gier opcje:

  • Wild – symbol alchemika nie zapewnia żadnych bezpośrednich wygranych, ale zamienia się ze wszystkimi innymi obrazkami i pozwala na formowanie wygranych ze wszystkimi standardowymi ikonami.
  • Scatter – latający zamek pojawia się na 1, 2 i 3 bębnie i wypłaca wygrane oraz uruchamia bonus darmowych spinów, bez względu na linie wypłacające.
  • Darmowe spiny – pojawienie się trzech symboli Scattera uruchamia bonus z 7 bezpłatnymi obrotami.

Dodatkowo w grze występuje system Jackpot, który jest całkowicie losowy i polega na odkrywaniu kart. Jeśli graczowi uda się odkryć trzy takie same symbole, to otrzymuje on adekwatną nagrodę.

Secrets of Alchemy – opinia o grze

Czy Secrets of Alchemy zachwyca? Raczej nie. Czy gra zawodzi? Również nie. To specyficzny rodzaj zabawy, który należy poznać, a z czasem z pewnością się go doceni. Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ma standardową mechanikę, typowe funkcje specjalne i ładną grafikę w otoczce całkowicie niepasującego do tematyki interfejsu. Jeśli ktoś przykłada uwagę do kwestii estetycznych, to może mieć tu mały problem – wszyscy inni powinni się bardzo dobrze bawić, bo ta gra potrafi wynagrodzić, a w zanadrzu zawsze znajduje się jeszcze Jackpot.

Z pewnością wszystko ułatwi fakt, ze Secrets of Alchemy za darmo jest dostępny już na naszej stronie czy w kasynach online w Polsce. Każdy może go przetestować i upewnić się, czy rozgrywka mu odpowiada.

FAQ

Chcę najpierw zagrać w Secrets of Alchemy za darmo. Czy jest taka możliwość?

Oczywiście. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy całkowicie bezpłatną wersję, do której nie wymaga się nawet logowania.

Czy gra Secrets of Alchemy ma w sobie bonus oferujący darmowe spiny?

Premia z 7 darmowymi spinami uruchamia się po trafieniu na ekranie trzech ikon z latającym zamkiem.

Czy podczas zabawy w Secrets of Alchemy mogę wygrać prawdziwe środki pieniężne?

Gra spełnia wszelkie kryteria takiej zabawy, ale Secrets of Alchemy na prawdziwe pieniądze można uruchamiać wyłącznie w kasynach online.

Chcę zagrać w Secrets of Alchemy. Czy muszę coś pobierać?

Gra jest dostosowana do dzisiejszych standardów i uruchamia się prosto ze strony internetowej – bez wymogu pobierania czegokolwiek.