Sevens

Sevens

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Sevens gra online

Sevens gra od Belatra Games to klasyczny slot kasynowy, którego z całą pewnością możemy przypisać do kategorii owocówek.

Niech was jednak nie zrazi ta z pozoru nudna tematyka. W Sevens online na pewno nie będziecie się nudzić. Zwycięskie linie w Sevens sumują się, co oznacza, że można w tym slocie wygrać naprawdę sporo kredytów.

Nie obawiajcie się również mało znanego producenta, który wypuścił na rynek tę grę. Co prawda Belatra Games nie stworzyło setek gier slotowych, nie oznacza to jednak, że ten producent jest absolutnym amatorem. To właśnie dzięki niemu możemy zagrać w Piggy Bank lub Africa Riches.

Skoro ta gra jest tak ciekawa, to gdzie można zagrać w Sevens za darmo? Tak się składa, że trafiliście w doskonałe miejsce, ponieważ to właśnie u nas zagracie w Sevens bez rejestracji. Na naszej stronie możecie spróbować swoich sił w Sevens bez logowania i wpłacania pieniędzy w polskich kasynach. Warto zagrać za darmo kilka losowań, żeby zdobyć cenne doświadczenie, które może przydać się podczas gry na serio.

Najważniejsze cechy automatu Sevens

Sevens automat jest klasycznym slotem, w którym gra toczy się na 3 bębnach, 3 rzędach oraz 5 zwycięskich liniach. W grze minimalny zakład to 2 kredyty, maksymalny natomiast to 1000 kredytów. RTP w Sevens automat do gry wynosi 93,82%.

Sevens automat do gry daje nam do dyspozycji opcje prowadzenia automatycznej rozgrywki. Niestety, jest to jedyne udogodnienie od Belatra Games. Brakuje w Sevens trybu wieloosobowej rozgrywki oraz symboli Scatter lub Wild. Możemy zagrać w Sevens na naszych urządzeniach mobilnych.

Zasady gry w Sevens

Grafika i interfejs nie są w Sevens bez depozytu najwyższych lotów. Jest to co prawda klasyczny slot, ale producent mógł zadbać, chociażby o lepsze podkreślenie zwycięskich linii. Brakuje efektów graficznych i gra sprawia wrażenie niskobudżetowej.

Jeżeli mowa o interfejsie, to momentami jest on zawiły. Żeby dotrzeć do tabeli wypłat, musimy kliknąć przycisk z 3 równoległymi kreskami w lewym dolnym rogu, a następnie znaleźć ikonkę „i”. Skoro już mowa o tabeli wypłat, musicie pamiętać, że przed rozpoczęciem losowania w nowej grze slotowej zawsze powinniście zapoznać się z zasadami gry!

Wracając do interfejsu, na dole ekranu widzimy wszystko, co powinno nas interesować. Przycisk rozpoczęcia gry znajduje się po prawej stronie panelu, natomiast wysokość zakładu i ilość zwycięskich linii regulujemy po lewej stronie.

Najwyższy czas, żebyśmy sprawdzili, ile możemy wygrać, obstawiając minimalny zakład:

  • 3 potrójne szczęśliwe siódemki = 600 kredytów.
  • 3 pojedyncze szczęśliwe siódemki = 400 kredytów.
  • 3 symbole pomarańczy = 200 kredytów.
  • 3 symbole śliwek lub dzwonków = 160 kredytów.
  • 3 symbole wiśni, malin, podwójnych lub pojedynczych napisów „bar” = 80 kredytów.

Pamiętajcie, że u nas nie musicie grać w Sevens na prawdziwe pieniądze. Na naszej stronie ta gra dostępna jest całkowicie za darmo!

Bonusy w slocie Sevens

Niestety, jak już dobrze wiecie, w Sevens demo nie uświadczymy bonusów takich jak Scatter lub Wild. Mamy za to 2 możliwości zwiększenia naszej nagrody ze zwycięskiej linii:

  • Lepsza karta – opcja ta możliwa jest do wybrania po udanym ułożeniu zwycięskiej linii. Żeby wygrać z krupierem i podwoić naszą nagrodę, musimy wybrać kartę o wyższej wartości. Jeżeli więc krupier wylosował kartę 6 kier, musimy wylosować co najmniej kartę o wartości 7 lub wyższej.
  • Czerwone lub czarne – ten sposób pomnożenia naszej wygranej również aktywowany jest po zgarnięciu zwycięskiej linii. Jest to bardzo prosta gra, która polega na wybraniu koloru karty. Jeżeli uda nam się wybrać właściwy kolor spośród 2 dostępnych, wówczas możemy liczyć na podwojenie naszej wygranej.