Seventy Seven

Seventy Seven

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
Szczegóły gry

Seventy Seven za darmo

Seventy Seven automat do gry to klasyczna owocówka o prostych zasadach i przejrzystym interfejsie. Powstała w pracowni młodej firmy Swinnt, która tworzy gry dopiero od 2019 roku. Tworzy gry pod swoją nazwą, bo właściciel wcześniej zajmował wysokie stanowiska w Microgaming – jednym z największych graczy na rynku. Wcześniej też był właścicielem NYX Interactive więc dobrze wie jak tworzyć gry hazardowe. Na bazie tych doświadczeń powstał ten automat. Deweloper nie próżnuje, ponieważ od początku swojej działalności wydał już ponad 50 gier.

Motyw przewodni jest znany i lubiany w środowisku graczy gier kasynowych. Są to gry owoce, automaty siódemki i złoto w różnej postaci. Można powiedzieć – klasyka gatunku. Dobry sposób, aby przypodobać się graczom lubiącym klasyczne rozwiązania. Wśród graczy wciąż jest wielu takich, którzy cenią sobie prostotę i sprawdzone mechanizmy. Seventy Seven gra jest ukłonem w ich stronę.

Na stronie internetowej udostępniamy Seventy Seven bez rejestracji i bez wymogu wpłaty depozytu. Granie w darmowe gry, takie jak Seventy Seven demo, jest najlepszym rozwiązaniem do szlifowania swoich umiejętności, opanowania zasad gry i przygotowania taktyki na prawdziwy bój, jakim jest Seventy Seven na prawdziwe pieniądze. Gra na realną gotówkę jest możliwa tylko w kasynie online. Pamiętaj, aby korzystać z usług tylko licencjonowanego kasyna, które gwarantuje wypłatę zgromadzonych środków. Oferta polskich kasyn jest bogata i bez problemu odnajdziesz swoje ulubione.

Cechy charakterystyczne Seventy Seven

Jak zostało wspomniane dostawcą tego klasycznego darmowego slotu jest producent Swinnt. Cała rozgrywka odbywa się na 5 bębnach przy stałych 10 liniach wygrywających. Jest tylko 10 linii, ale symbole nie muszą znajdować się od pierwszego bębna. Symbole tworzące układy premiowany mogą zaczynać się od lewej strony albo od prawej strony. Środkowy układ czyli bęben 2, 3 i 4 również może utworzyć premiowany układ. Zasada ta nie dotyczy Scattera, który punktuje na dowolnych pozycjach.

Zakład wybierany jest w dość szerokim zakresie. Minimalnie jest to 5 kredytów, maksymalnie nawet 10,000. Współczynnik RTP, czyli stopa zwrotu dla graca wynosi aż 96,71% co jest bardzo dobrym wynikiem, wyższym niż średnia stopa zwrotu dla podobnych automatów. W grze nie ma symbolu wild, jest tylko Scatter. Możliwe jest uruchomienie autogry, ale da się wskazać tylko ilość obrotów. Nie ma możliwości wybrania innych warunków zatrzymania.

Producent nie przewidział trybu gry wieloosobowej. Seventy Seven automat powstał w technologii HTML5, która jest standardem dla współczesnym slotów. Dzięki temu gra działa na wszystkich współczesnych systemach operacyjnych i uruchamia się z Twojej ulubionej przeglądarki bez konieczności pobierania jakiegokolwiek oprogramowania.

Zasady gry Seventy Seven

Gra rozpoczyna się zachęcającą melodią oraz powitaniem lektora wymawiającego nazwę slotu. Automat jest naprawdę prosta w obsłudze. Większość ekranu zajmują bębny a na nich kolorowe symbole. Kolorowe to może określenie na wyrost, ponieważ większość jest w odcieniach złota i przez to trochę się zlewają ze sobą. Po prawej stronie jest zielona strzałka rozkręcająca bębny oraz przycisk uruchamiający grę automatyczną.

Poniżej od lewej strony kolejne przyciski służą do:

  • Domek – przejście do Lobby i wybór innej gry producenta,
  • Coins – saldo gracza,
  • Bet – wybór zakładu. Minus i plus służą do wyboru jego wysokości, 
  • Głośnik – wyłączenie i włączenie dźwięku,
  • Trzy kreski – wejście do ustawień.

W ustawieniach jest kilk zakładek, które kolejno przedstawiają:

  • Game rules (Game, General) – bardzo szczegółowo rozpisane zasady gry i ogólne informacje o grze. Każdy gracz powinien się z nimi bardzo dobrze zapoznać, aby gra nie kryła przez nim żadnych tajemnic.
  • Paytableprzedstawienie tabeli wypłat. Zmienia się w zależności od wybranego zakładu, więc jest zawsze aktualna.
  • Paylinesprzedstawienie linii wygrywających. Oraz informacja o tym, że wypłacany jest jeden najwyższy układ na każdej linii wygrywającej. 
  • Optionsopcje gry. Można w nich wyłączyć i włączyć dźwięk, wybrać od jakiej wysokości wygranej będzie można grać w grze ryzyka, ustawić wysokość zakładu oraz zdecydować ile rund ma trwać gra automatyczna. 

Zieloną strzałką wychodzimy z ustawień. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ wszystkie mniej istotne ustawienia zostały pochowane, przez co nie rozpraszają gracza na głównym ekranie. Na głównym ekranie są tylko niezbędne przyciski. Sama gra nie jest najlepiej zoptymalizowana. Na słabszych komputerach mogą być zauważalne spadki wydajności i przycięcia przeszkadzające w grze.

Premie w grze Seventy Seven

Trzeba to jasno powiedzieć, że producent poskąpił ciekawych premii w tej grze bez depozytu. Dostępny jest symbol Scatter, który nie wymaga, by układał się na konkretnej, jednej linii wygrywającej. Jego obecność w co najmniej 3 dowolnych miejscach przyniesie wygraną. Nie rozpoczyna też darmowych spinów. Nie ma ich w Seventy Seven.

Inną możliwością zwiększenia swojej wygranej jest dostępny tryb gamble czyli tzw. gra ryzyka. Polega ona na odgadywaniu szybko zmieniających się kart. Dostępne są dwie wersje. Prostsza to odgadywanie tylko koloru w rozumieniu czarne lub czerwone. Szanse wynoszą równo 50/50, więc po trafieniu wygrana zostanie podwojona. Pomyłka traci całą wygraną.

Jest też szansa odgadywaniu koloru karty w rozumieniu: kier, karo, trefl i pik. Szanse wynoszą tylko 25%, ale wygrana jest już mnożona razy 4. Trzeba się poważnie zastanowić czy jest sens aż tak bardzo ryzykować, dlatego warto grać w darmowe wersje gier. Maksymalna ilość gier jest ograniczona do 10 rund albo całkowitej wygranej 100,000. Gramy także do wycofania się lub pierwszej pomyłki. Gra ryzyka jest w ogóle możliwa do rozpoczęcia dla kwot niższych niż 50,000 kredytów. Dla wyższych wygranych przycisk wejścia do gry nie będzie dostępny. Poniższa tabela prezentuje wygrane dla zakładu 100 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Wiśnia i śliwka 100 250 1,500
Pomarańcza i cytryna 150 500 2,000
Sztabki złota i pierścionki 300 1,500 5,000
Podwójna złota siódemka 500 5,000 50,000
scatter 200 1,000 5,000

Seventy Seven – opinia

Seventy Seven online to kawał solidnej gry. W jej przypadku postawiono na sprawdzone od lat rozwiązania, które spodobają się graczom. Nieskomplikowane zasady, proste sterowanie, sprawdzone symbole i wysoka wartość RTP to główne cechy tego slotu. Minęło kilkadziesiąt lat od wydania pierwszych owocówek, tych, które stały w kasynach i barach, ale nic nie wskazuje na to, że kiedyś one się znudzą. Gracze to lubią, deweloperzy to widzą i tak powstają kolejne odmiany takie jak Seventy Seven od Swinnt.