Stars Ablaze

Stars Ablaze

Star Star Star Star Star
(
3
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Stars Ablaze za darmo

Stars Ablaze automat do gry przenosi gracza do czasów prostych gier automatowych znanych z kasyn końca XX wieku. Jest odwzorowaniem maszyn tamtych lat z ubogaceniem o odświeżoną szatę graficzną i bardziej rozbudowany system bonusowy. Stars Ablaze gra powstała w pracowni brytyjskiego dewelopera BGO. BGO to niewielkie studio założone w 2012 roku przez dwóch wspólników Richarda Skelhorna i Alexandra Holta. Ich produkcje tworzone są głównie dla swojego kasyna oczywiście nazwanego BGO Casino.

Wracając do Stars Ablaze można powiedzieć, że to darmowa gra hazardowa owocówka. Symbole, które występują w tej grze to dobrze znane i lubiane: wiśnie, cytryny, pomarańcze, wiśnie, arbuzy, siódemka i gwiazda. Symbole specjalne do Wild i Bonus, który rozpoczyna ciekawą mini grę nazwaną blazing bonus. Przeczytamy o niej w dalszej części tekstu.

Na naszej stronie dostępny jest Stars Ablaze bez rejestracji. Jest on dostępny całkowicie za darmo, bez konieczności wpłaty jakiegokolwiek depozytu. Granie w darmowe gry hazardowe takie jak Stars Ablaze demo jest najlepszym sposobem na poznanie cech charakterystycznych maszyny, oraz opracowanie swojej unikatowej strategii. Jest to szczególnie potrzebne gdy mamy zamiar grać w Stars Ablaze na prawdziwe pieniądze. Gry na prawdziwe pieniądze są możliwe w jednym z wielu kasyn. Należy pamiętać, aby korzystać z usług tylko tych, które posiadają wymagane licencje gwarantujące uczciwość i wypłatę środków.

Cechy szczególne Stars Ablaze

Stars Ablaze automat to dzieło brytyjskiego studia BGO. Jest to klasyczny slot o niewielkiej liczbie linii wygrywających. Jest ich tylko 5, nie ma możliwości zmiany ilość linii. Rozgrywka odbywa się na 5 obracanych bębnach. Zakład można zmieniać w dość szerokim zakresie. Minimalnie jest to 0,01 kredytu na linię, czyli zakład całkowity wynosi 0,05 kredytu. Na drugim końcu skali jest wartość 20 kredytów na linię, czyli 100 kredytów całkowicie. Współczynnik RTP zwany jako stopa zwrotu dla gracza wynosi 95,50%. Wartość współczynnika jest zbliżona do średniej wartości dla podobnych gier tego typu.

Grę urozmaicają symbole Wild i Bonus. Nie ma tutaj klasycznego Scattera po której występują darmowe spiny bez depozytu za rejestrację. Bonus rozpoczyna dedykowaną mini grę blazing bonus bez depozytu za rejestrację. Gra oferuje automatyczne odtwarzanie. Można wskazać kilka podstawowych warunków zatrzymania czyli:

  • Limit strat,
  • Limit pojedynczej wygranej,
  • Ilość obrotów.

Sama gra automatyczna odgrywana jest dość powoli i nie ma możliwości jej przyspieszenia.

Stars Ablaze online nie jest wyposażony w tryb gry wieloosobowej. Automat ten został stworzony w technologii HTML5, dzięki czemu gra na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych jest bardzo przyjemna. Gra płynnie się odtwarza na urządzeniach pracujących pod kontrolą Androida czy iOS. Do gry wystarczy ulubiona przeglądarka, nie ma konieczności nic pobierać.

Zasady gry w Stars Ablaze

Celem gry jest uzyskanie wygrywających kombinacji symboli przez obracanie bębnami. Symbole muszą być ułożone zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Aby dowiedzieć się jakie jest układ linii wygrywających należy wybrać literę “i” oraz przejść do karty linie wygrywające.

Stawka na linię to wartość postawiona na jedną linię. Stawka całkowita to wartość na cały spin. Jedna gra kosztuje wartość stawki całkowitej. Przyciskami + i – można zmieniać wysokość stawki. Obracanie bębnami jest możliwe przez naciśnięcie dużego, zielonego przycisku z napisem “SPIN”. Obracać bębnami można także przez naciśnięcie klawisza spacji. W przypadku trafienia premiowanego układu pole “wygrana” wyświetla całkowitą wygraną. Wybranie litery “i” znajdującej się na dolnym interfejsie prezentuje także tabelę wygranych. Po wybraniu kolejnych kart opisany jest jeszcze blazin bonus.

Szczegółowe zasady gry są dostępne pod znakiem zapytania znajdującym się w prawym dolnym rogu ekranu, tuż obok sterowania głośnością. Opisane w nich zostały bardzo szczegółowo wszystkie istotne aspekty dotyczące tej maszyny. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać. Zasady są bardzo dobrze przetłumaczone na język polski.

Wygląd automatu przypomina rozwiązania znane z klasycznym automatów do gier. U góry znajdują się obraną bębny a pod nimi przyciski sterujące. Ilość przycisków została ograniczona do minimum. Są bardzo dobrze opisane. Symbole w grze są duże i czytelne. Nie ma problemu z czytelnością. Jedyne czego brakuje w grze to sposobu na zatrzymanie rozkręconych bębnów. Po wprawieniu ich w ruch trzeba czekać do końca animacji. Nie można ich wcześniej zatrzymać. Jest to trochę uciążliwe dla graczy, którzy chcą szybko wykonywać kolejne obroty. Na szczęście animacje nie są przesadnie długie.

Premie w Stars Ablaze

W Start Ablaze występują symbole posiadające dodatkowe premie. Pierwszy z nich to klasyczny wild. Pojawić się on może na 2, 3 i 4 bębnie. Zastępuje wszystkie symbole za wyjątkiem bonusa. Pojawia się, aby utworzyć najkorzystniejsze kombinacje z symboli obok których się znajduje.

Kolejny jest symbol bonus. Gdy pojawi się jednocześnie na 1, 3 i 5 bębnie to rozpoczyna Blazin Bonus. Gra się zmienia i od teraz do jej końca bonusa nie ma bębnów. Pojawiają się 4 rzędy symboli owoców i jeden symboli gwiazd. Z najbliższego rzędu gracz wybiera jeden symbol. Na początku jest ich 6. Pod 5 są nagrody pieniężne, pod jednym napis “zbierz”, który kończy blazin bonus. Gdy gracz trafi w wygraną przechodzi do kolejnego rzędu. Jest o jeden mniej symbol, przez co niestety łatwiej jest zakończyć trafieniem napisu “zbierz”. Z każdym poziomem wygrane są coraz większe. W ostatnim rzędzie, gdzie są już tylko 2 symbole jeden wygrywa, drugi kończy grę. Wygrana całego bonusa jest sumą poszczególnych wygranych z każdego rzędu. Poniższa tabela prezentuje wygrane przy zakładzie 1 kredytu na linię. Ogólny zakład wynosi 5 kredytów.

Symbol x2 x3 x4 x5
wiśnie 5 15 40
cytryna 10 25 100
pomarańcza 15 50 200
śliwka 25 100 400
arbuz 30 150 800
siódemka 5 60 300 2,000
gwiazda 15 100 500 7,500

Stars Ablaze – opinia

Stars Ablaze to miła odskocznia od nowych, często przesyconych zbędnymi animacjami, kolorowych slotów. Gra jest prosta i przyjemna. Gracz nie jest niepotrzebne rozpraszany zbędnymi bodźcami. Zasady gry są jasne i od początku wiadomo o co chodzi. Ciekawym urozmaiceniem jest blazin bonus, w którym gracz ma możliwość wygrania ekstra gotówki.

Stars Ablaze to gra dla ludzi, którzy preferują nieskomplikowaną rozgrywkę. Polecana może być szczególnie dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z automatami do gier. Jeśli jesteś wytrawnym graczem i na automatach zjadłeś już zęby to też warto na chwilę przysiąść nad tym tytułem by się zrelaksować.