Sun of Egypt

Sun of Egypt

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Automat Sun of Egypt powstał w drugiej połowie 2019 roku. Jego autorem jest mniejszy, choć ambitny producent Booongo, którego specjalnością są właśnie sloty. Sun of Egypt to pięciobębnowy slot, tematycznie związany ze starożytnym Egiptem. Motyw gry jest ściśle związany z dawnymi wierzeniami Egipcjan, którzy szczególnie mocno czcili słońce, światło i ogień.

Booongo to firma, którą na pewno znają gracze, którzy korzystają z usług kasyn internetowych od dłuższego czasu. Nowi klienci mogą nie kojarzyć jej ze względu na dość niską popularność, wynikającą zapewne z ogromnej konkurencji. Warto jednak zapoznać się z twórczością tego autora, gdyż w jego ofercie można znaleźć liczne nowoczesne automaty, na przykład Gold Express, Tiger Jungle czy Aztec Pyramid.

Sun of Egypt automat do gry dostępny jest również w wersji demo, która pozwoli Ci bezpłatnie zapoznać się z ogólną mechaniką rozgrywki i dodatkowymi funkcjami gry. Znajdziesz ją między innymi na naszej stronie. Tymczasem zachęcamy do przeczytania tej recenzji kasynowej.

Budowa i funkcje slotu Sun of Egypt

Sun of Egypt to wideo slot 3D zbudowany ze standardowych wymiarów planszy o trzech rzędach i pięciu bębnach. Wszystkie wygrane pochodzące z regularnego trybu rozgrywki wypłacane są na podstawie 25 ustalonych z góry kombinacji płatniczych. Dzięki dodatkowych funkcjom automatu Sun of Egypt online maksymalna dostępna do uzyskania nagroda może osiągnąć do 1,000x stawki zakładu.

Współczynnik zwrotu dla gracza równy jest 95%. Jest to automat o średniej zmienności, czyli taki, w którym wygrane mogą być wynikiem bonusowych funkcji gry i zwykłego trybu rozgrywki, i z reguły rozkładają się w równomierny sposób.

Stawka zakładu może zostać wybrana z przedziału od 0,25 do 60 żetonów. Dodatkowymi opcjami, w jakie została wyposażona Sun of Egypt gra, są funkcja Autoplay, darmowe spiny oraz symbole specjalne Wild i Scatter. Ponadto gracz ma szansę zdobyć tutaj jeden z trzech stałych jackpotów o różnej wielkości.

Sun of Egypt – nawigacja i otoczka wizualna

Sun of Egypt to automat wideo o nowoczesnej otoczce graficznej. Gra została podzielona na pierwszy i drugi plan. W tle widoczny jest złoty, pustynny piasek, ale też kilka piramid i wyrastające pomiędzy nimi palmy. Plansza gry właściwej umieszczona została pomiędzy złotymi kolumnami, które mogą kojarzyć się z egipskimi piramidami.

Symbole darmowej gry online Sun of Egypt za darmo przedstawiają litery, ale również różnego rodzaju artefakty egipskich bogów czy złote płaskorzeźby. Informacje o ikonach gry i tabela wypłat znajdują się w menu oznaczonym przyciskiem „i”, umieszczonym w prawym górnym rogu ekranu. Zaraz pod nim znajdują się przyciski odpowiedzialne za pojedynczy spin i aktywację funkcji Autoplay, ale też zmianę tempa animacji czy wyciszenie głośności efektów dźwiękowych.

Funkcja Autoplay polega na aktywacji nielimitowanych automatycznych obrotów na ustawioną aktualnie stawkę. Nie ma tu jednak żadnych bardziej zaawansowanych ustawień, w tym dokładnych limitów. Na dolnej konsoli wyświetlają się wszelkie istotne liczby, takie pozostałe saldo monet i ostatnio uzyskana wygrana bezdepozytu. W prawym dolnym rogu mieszczą się przyciski, za pomocą których można zwiększyć bądź zmniejszyć stawkę dla kolejnych zakładów.

Bonusowe funkcje automatu Sun of Egypt

Sun of Egypt automat został wyposażony w kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym maksymalna możliwa wygrana wynosi 1,000x stawki. Gra zawiera trzy symbole bonusowe, z czego pierwszy to Wild. Ikona ta pełni rolę substytutu do wszystkich zwykłych symboli i potrafi łączyć się z nimi tak, by utworzyć jedną z płatnych konfiguracji.

Aby zdobyć maksymalną wygraną w grze Sun of Egypt, musisz postarać się o zdobycie największego z trzech różnych stałej wielkości jackpotów (Grand Jackpot). Wysokości poszczególnych jackpotów wyświetlają się w górnej części ekranu. Ich wartości zależne są od stawki i mogą wynieść maksymalnie do 60,000, 9,000 lub 1,800 monet.

Drugi symbol bonusowy to Scatter. Jeżeli na planszy pojawią się trzy symbole tego typu, wypłacana jest jednorazowa, natychmiastowa wygrana w wysokości zależnej od stawki (od 0,25 do 60 monet). Jeśli 3 symbole Scatter znajdą się na trzech środkowych bębnach, zainicjowany zostanie tryb ośmiu darmowych spinów. Funkcja free spins może zostać aktywowana kilka razy z rzędu.

Sześć lub więcej symboli bonusowych słońca aktywuje grę bonusową. Każdy z symboli ma swoją wartość w wysokości od 1 do 8, a także 10, 14, 16, 18, 20 lub 25x stawki. Kiedy funkcja zostaje włączona, gracz uzyskuje 3 re-spiny, podczas których mogą pojawić się kolejne symbole. Kolejne słoneczka na planszy zwiększają resetują liczbę re-spinów do 3.

Kiedy funkcja bonusowa zakończy się, wszystkie wartości zostaną zliczone. Jeżeli na planszy będzie 15 symboli, gracz uzyska największy z jackpotów. Pozostałe dwa jackpoty: Mini (30x stawki) i Major (150x stawki), zostają aktywowane losowo w trakcie gry. Regularne wygrane w grze Sun of Egypt bez rejestracji wypłacane są w chwili, gdy na planszy, w jednej lub kilku potencjalnych układach wypłat, wyświetlą się co najmniej 3 identyczne symbole. Wysokość wygranej zależna jest od stawki. Oto wartości nagród dla wszystkich ikon gry, przy zakładzie w wysokości 30 monet:

Symbol    x3 x4 x5
Żółty symbol 18 60 300
Czerwony symbol 6 48 240
Zielony symbol 6 36 180
Niebieski symbol 6 30 120
Symbole liter 6 12 60

Wnioski

Sun of Egypt to kolejna interesująca gra ze starożytnym Egiptem w roli głównej. Tym razem do dyspozycji mamy kilka ciekawych dodatków, z których najistotniejszym jest stały jackpot w trzech formach. Dwa z nich aktywowane są całkowicie przypadkowo, natomiast największy – za pomocą bonusowych symboli. Dzięki nim gracz może zdobyć wygraną w wysokości do 60,000 monet, przy maksymalnej stawce.

Zanim zagrasz w Sun of Egypt na prawdziwe pieniądze, przetestuj funkcje gry za darmo. Na naszej stronie znajduje się automat w wersji Sun of Egypt demo. Życzymy powodzenia.

FAQ

Jak zagrać w Sun of Egypt bezpłatnie?

Automat Sun of Egypt ma wersję demo, w którą można grać za darmo w kasynach oraz na naszej stronie.

Czy gra Sun of Egypt ma opcję darmowych obrotów?

Tak, możesz wygrać maksymalnie 8 darmowych spinów jednorazowo.

Czy w grze Sun of Egypt da się wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak, jeśli zdecydujesz się na grę na realne środki i wpłacisz depozyt na konto w kasynie.

Jak zagrać w Sun of Egypt bez pobierania?

Gra dostępna jest bezpośrednio ze strony kasyna. Nie trzeba jej pobierać.