Super Duper Cherry

Super Duper Cherry

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Super Duper Cherry – darmowy automat do gry

Super Duper Cherry online to klasyczny automat do gier produkcji firmy Gamomat. Gdyby ktoś chciał zrobić zestawienie firm, które mają na swoim koncie największą liczbę slotów klasycznych – owocówek i hot spotów, to z pewnością na podium, o ile nie na pierwszym miejscu znalazłby się Gamomat. Firma od lat przedstawia oryginalne pomysły tworzenia gier tego rodzaju, a ich produkcje cieszą się niesłabnącą popularnością.

Jeśli ktoś chce przekonać się na własnej skórze, jak działa gra i czym wyróżnia się na tle konkurencji, to powinien spróbować wersji Super Duper Cherry gra hazardowa za darmo. Maszyna jest dostępna na naszej stronie internetowej i pozwala na całkowite, dogłębne zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami slotu. Wszystko dzięki sporej puli fikcyjnych pieniędzy, które imitują prawdziwą rozgrywkę. W przypadku przegranej niczego się nie traci, a wygranej nie można wypłacić. Kiedy gracz już wszystko sprawdził i chce spróbować szczęścia przy rozgrywce na prawdziwe pieniądze, powinien wybrać jedno z proponowanych kasyn, gdzie będzie mógł zabawić się w Super Duper Cherry automat na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka rozgrywki Super Duper Cherry

Gamomat słynie z tego, że tworzy proste gry hazardowe owoce, które skupiają się przede wszystkim na przedstawieniu satysfakcjonującej rozgrywki, najczęściej z pominięciem walorów estetycznych. Dlatego przy pierwszym uruchomieniu można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z bardzo prostym automatem wyprodukowanym ponad dekadę temu.

Pod względem mechanicznym Super Duper Cherry automat jednak prezentuje standardowy poziom. Ma pięć bębnów, na których losują się po trzy symbole. Linii wygrywających jest tutaj 20, a gracz może przełączać się pomiędzy trzema wariantami: 5, 10 lub 20 aktywnych opcji formowania wygranych. Zakład ustawia się jako kwotę na każdą z aktywnych linii. Jego wartość wynosi od 0,01 do 5, co przy 20 aktywnych liniach daje maksymalny zakład wynoszący 100. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu znajdzie optymalny zakład dla siebie, który pozwoli mu na długą rozgrywkę, oferującą satysfakcjonujące możliwości zdobywania nagród.

Zwrot pieniędzy do gracza to aż 96,1%, co jest zapewnieniem częstego wygrywania. Twórcy zdecydowali się dodać do gry kilka opcji ułatwiających zabawę. Najważniejszy jest przycisk AUTO, który pozwala zaprogramować losowanie. W przypadku trafienia wygranej tuż obok niego pojawia się ikona odpowiadająca za Gamble. Jeśli chodzi o funkcje specjalne, to jak przystało na grę klasyczną, zrezygnowano z praktycznie wszystkiego, opierając się na jednym prostym bonusie za rejestrację bez depozytu.

Przedstawienie rozgrywki w Super Duper Cherry

Automat 777 za darmo nie należy do szczególnie urodziwych. Wyraźnie widać, że Super Duper Cherry gra nie miała prezentować się szczególnie dobrze. Twórcy zamiast tego skupili się na stworzeniu interesującej rozgrywki. Tło jest statyczne i prezentuje prostą teksturę. Ekrany gry został wyraźnie stworzony wyłącznie w taki sposób, żeby odpowiednio wyświetlać symbole. Warto jednak zwrócić uwagę, że ikony prezentują bardzo wysoki poziom jakości i śmiało mogłyby zająć miejsce na automatach, gdzie ogólna oprawa stoi na o wiele wyższym poziomie.

Jeśli chodzi o obsługę gry, to nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą już od pierwszych chwil z nią spędzonych. Dolny, klasyczny pasek interfejsu, który jest stosowany przy wszystkich grach Novomatic, jest intuicyjny i wygodny w użytkowaniu. W jego centralnej części znajdują się informacje o danych związanych z rozgrywką (saldo, zakład, wygrana). Po lewej stronie znajduje się ikona „$”, gdzie uruchamia się tabelę wypłat, a także dwa przyciski odpowiadające ustawieniu zakładu (liczba linii, wartość). Po prawej stronie można ustawić „Max Bet”, automatyczną grę i pojedyncze rozlosowanie symboli.

W przypadku, kiedy gracz pierwszy raz uruchamia Super Duper Cherry demo lub na prawdziwe pieniądze, zawsze powinien najpierw zajrzeć w tabelę wypłat. Tylko w ten sposób można poznać wszystkie możliwości gry i przystosować się do nich, żeby osiągać optymalne rezultaty.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w Super Duper Cherry

Najważniejszą rolę, jeśli chodzi o owocówki i hot spoty, zawsze odgrywają klasyczne kombinacje wygrywające. W tym przypadku na bębnach pojawia się zaledwie 7 różnych symboli. W ten sposób na ekranie zawsze wyświetla się po kilka takich samych ikon i utworzenie wygranej ma całkiem wysokie prawdopodobieństwo. Przy zakładzie wynoszącym 1 na aktywną linię wygrywającą, Super Duper Cherry automat do gry wypłaca następujące wygrane.

Symbol x3 x4 x5
Wiśnie 20 50
Cytryna 20 100 200
Pomarańcze 20 100 200
Winogrono 40 200 500
Arbuz 40 200 500
Dzwonek 50 250 1000
Siódemka 100 500 5000

W tym miejscu należy wspomnieć o specjalnych właściwościach symbolu wiśni. Wypłacają nagrodę już za utworzenie kombinacji z dwóch ikon i w przypadku powyższego zestawienia nagroda pocieszenia wynosi 5. Jeśli jednak uda się trafić pięć wiśni, można liczyć na coś specjalnego. Automat w takim wypadku losuje jeden z pozostałych symboli i zamienia wszystkie wiśnie na ekranie w ten obrazek. Jeśli ktoś będzie miał szczęście i trafi na siódemki, to z pewnością zgarnie niemałą nagrodę jak darmowe spiny bez depozytu.

Super Duper Cherry – ogólne podsumowanie o grze

Uruchamiając automat Super Duper Cherry, gracz nie przygotowuje się na nic specjalnego. To prosty klasyczny slot, który ma dostarczyć mu dokładnie to, czego oczekuje od tego typu rozgrywki. Może się to wydawać minimalistycznym podejściem, ale właśnie w tym tkwi sekret rozgrywki na tym automacie. Gracz po prostu uruchamia go i świetnie się bawi – bez względu na wyraźny brak funkcji bonusowych. Twórcy rekompensują wszelkie braki dynamiczną zabawą, która co rusz nagradza standardowymi, ale naprawdę wysoko płatnymi trafieniami.

Jeśli ktoś chce sprawdzić, czy takie podejście do rozgrywki mu odpowiada, to powinien włączyć Super Duper Cherry bez rejestracji. To nic nie kosztuje, a z pewnością zapewni chwilę doskonałej zabawy.

FAQ

Czy Super Duper Cherry daje opcję gry w wersji demo?

Wszystkie gry Gamomat, a zatem także Super Duper Cherry są dostępne w wersji demo. Można grać z poziomu naszej witryny, strony producenta lub wybranego kasyna internetowego.

Czy twórcy dodali do Super Duper Cherry opcję darmowych spinów?

To klasyczny automat do gier, który nie umożliwia uruchomienia rundy bezpłatnych obrotów.

Czy jest możliwa gra z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy przy Super Duper Cherry?

Automat ma stosowne certyfikaty i można go wykorzystać do gry na prawdziwe pieniądze. Jednak zabawa taka jest możliwa wyłącznie w licencjonowanym kasynie internetowym.

Czy uruchomienie Super Duper Cherry wiąże się z pobieraniem specjalnej aplikacji?

Do gry nie wymaga się pobierania żadnych dodatkowych programów ani sterowników. Wszystko włącza się automatycznie z poziomu przeglądarki internetowej.