Super Jackpot Party

Super Jackpot Party

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Super Jackpot Party za darmo

Super Jackpot Party automat do gry został wyprodukowany przez WMS Industries. Ten deweloper gier hazardowych poprzednio występował pod tytułem Williams Manufacturing Company, której założenie odbyło się w 1943. Ten amerykański producent dostarczał gry typu pinball, a następnie zajął się branżą hazardową i jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów oprogramowania.

Co istotne gry ze stajni WMS zapewniają idealną zabawę przy zachowaniu najlepszej jakości. Na naszej witrynie możesz już teraz zagrać w Super Jackpot Party za darmo. W naszej ocenie to świetny sposób na wypróbowanie gry zanim zdecydujesz się zagrać w Super Jackpot Party na prawdziwe pieniądze. W szczególności, że nasza strona internetowa obsługuje Super Jackpot Party bez rejestracji.

Główne funkcje Super Jackpot Party automat

Super Jackpot Party gra to slot na 5 bębnach, którego motyw przewodni związany jest z imprezowaniem. Dlatego na bębnach automatu gracze zobaczą takie imprezowe symbole:

  • tort,
  • kulę dyskotekową,
  • imprezową lampę,
  • rozwijane gwizdki (trąbki),
  • konsolety,
  • prezent urodzinowy,
  • inne symbole z powiązano szeroko z pojęciem impreza.

Zwycięskie układy należy ułożyć od lewej do prawej na 20, stałych liniach wygrywających. Minimalny zakład w Super Jackpot Party wynosi 0,01, maksymalny z kolei 5,00. Zgodnie z informacją wskazaną przez producenta współczynnik zwrotu (RTP – return to player) wynosi 96,01%. Wskaźnik na takim poziomie należy zakwalifikować jako przeciętny w porównaniu do innych gier.

Super Jackpot Party – zasady gry

Obsługa Super Jackpot Party nie sprawi większych problemów. Pierwszym wyzwaniem będzie ustawienie wartości stawki, a następnie zakręcenie bębnami. Dla graczy Super Jackpot Party online, którzy nie znoszą ustawicznego klikania w przycisk spin, producent przygotował funkcję automatycznego odtwarzania. Jak wskazuje nam sama nazwa tej rozgrywki, Super Jackpot Party automat stawia na imprezę, stąd symbole gry wprawiają nas w bardzo imprezowy nastrój.

Gra oferuje także wiele symboli specjalnych. Na przykład, kula dyskotekowa to w tej grze wild, co oznacza, że może zmienić wszystkie inne symbole (za wyjątkiem innych symboli specjalnych) w celu ułożenia zwycięskiego układu. Dodatkowymi funkcjami tutaj są:

  • party saver,
  • super jackpot party
  • jackpot dance party (to jest bonusowa funkcja typu Gamble).

Zapewniają graczom świetnie emocje, gdyż gwarantują dodatkowe, bonusowe rundy czy możliwość zablokowania bębnów slotu. Z kolei funkcję Super Jackpot Party można uruchomić na kilka sposobów. Mianowicie bonus zostanie aktywowany losowo albo kiedy gracz trafi trzy symbole gwizdka na pierwszej, trzeciej lub piątej płatnej linii.

Oferta bonusów w Super Jackpot Party

Współczynnik wygranej w Super Jackpot Party, zależy od trafionego symbolu i linii wygrywającej przy danej wartości zakładu. Gdy gracz trafi jeden ze zwycięskich układów, może spróbować podwoić wygraną poprzez użycie funkcji Gamble (w tym automacie nosi ona nazwę Jackpot Dance Party). Przenosi się na ekran, na którym trzeba odgadnąć kolor karty jaka jest ukryta. Jeżeli zrobisz to prawidłowo – podwoisz swoją wygraną. Niestety nieprawidłowe wskazanie koloru karty powoduje utratę środków.

Niewątpliwie Super Jackpot Party demo zabierze graczy w wir szalonej imprezy. Gra nie tylko rozrusza znajomych symbolami związanymi z imprezą, ale niewątpliwe przysporzy dreszczyku emocji związanego z wygranymi.

Szata graficzna jest świetnie wykonana, zaś animacje efektowne i widowiskowe. Efekty dźwiękowe są tutaj również typowo imprezowe, dlatego nie ma wątpliwości, że nie będą wybierać tego slotu gracze, którzy cenią sobie spokój i ciszę. Podsumowując, gra jest warto polecenia, aczkolwiek należy zawsze zapoznać się z zasadami gry danego slotu, zanim rozpoczniemy grę w niego.