Super Joker

Super Joker

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Czy automaty hot spoty kiedyś wyjdą z mody? Chyba nigdy się tak nie stanie. Hotspoty mają nieograniczony potencjał do modyfikacji. Urozmaicone z różnych stron, posiadające ciekawe funkcje bonusowe i nieszablonowe rozwiązania stale dają coś nowego. Takim zmodyfikowanym hot spotem jest Super Joker automat do gry. Podstawowa gra jest dobrze znana, ale pewne kombinacje symboli potrafią przynieść duże bonusy, dzięki zastosowaniu koła fortuny. Technicznie rzecz ujmując jest nawet dwa koła fortuny.

Super Joker jest dziełem firmy Pragmatic Play. Jest to doświadczona firma z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej. Są zdobywcami nagród m.in. Malta Gaming Awards Best Game Vendor 2019 oraz SBC Awards 2020 Innovation in Mobile.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy darmową wersję gry hazardowej Super Joker. Super Joker bez rejestracji jest najlepszym sposobem na zapoznanie się z mechaniką gry i poznaniem jej cech. Zdobyte doświadczenie na pewno przyda się podczas rozgrywki na pieniądze. W Super Joker na prawdziwe pieniądze możesz zagrać w dowolnym polskim kasynie online. Warto jednak wybierać te miejsca, które są zaufane i posiadają odpowiednie licencje. Tylko tam możemy mieć gwarancję bezpieczeństwa i uczciwości.

Cechy slotu Super Joker

Super Joker to klasyczny kasyno slot stworzony przez Pragmatic Play. Posiada 3 bębny i 5 linii wygrywających. Zakład można bardzo precyzyjnie ustalić od 0,05 kredytu dla jednej linii i wartości monety 0,01. Maksymalnie jest to 25 kredytów przy ustawieniu 10 monet na linię i wartości monety 0,5.

Producent deklaruje stopę zwrotu na poziomie 96,52%. Jest to wysoka wartość RTP, wyższa niż średnia dla podobnych 3 bębnowych slotów. Super Joker gra posiada symbol wild którym jest joker. Nie ma scattera, ani trybu gry wieloosobowej.

Tryb automatyczny jest dość prymitywny. Można w nim tylko wybrać tempo gry oraz ilość automatycznych obrotów bez depozytu. Nie można wskazać żadnych warunków zatrzymania bębnów. Super Joker online świetnie działa na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych. Stworzony został w technologii HTML5, która pozwala na grę przy użyciu samej przeglądarki. Nie trzeba nic pobierać. Czasy Adobe Flash Playera odeszły w zapomnienie. Gra działa dobrze na wszystkich systemach operacyjnych.

Jak grać na automacie Super Joker?

Automat owocowy został podzielony na 3 części. Na pierwszej znajduje się ekran z nazwą gry. Wyświetlają się na nim komunikaty z gry, wygrane i kolorowe animacje. Na centralnej części znajdują się bębny. Symbole znajdujące się na nich są kolorowe, posiadają dużo szczegółów, po prostu są ładne.

Pod bębnami znajduje się całe sterowanie grą. Pierwsze od lewej są ustawienia. W nich możemy zmienić zakład i ustawienia dźwięków i grafiki. Obok znajduje się przycisk z literą “i”. Pod nim zostały zapisane zasady gry. Po ich otworzeniu strzałkami zmieniamy w prawo i lewo kolejne karty zasad gry. Warto się z nimi dobrze zapoznać, ponieważ zawierają wszystkie istotne informacje o grze.

Pole “kredyt” wyświetla saldo gracza. Obok znajduje się pole “postaw” z zakładem. Po prawej stronie znowu możemy zmienić wysokość zakładu. Po wybraniu plusa lub minusa otwiera się okienko w którym ustawiamy zakład manipulując trzema wartościami:

  • Monety na linię,
  • Wartość w monetach,
  • Całkowity zakład.

Ten sposób pozwala na bardzo dokładny wybór interesującego nas zakładu.

Grę rozpoczynamy dużym przyciskiem ze strzałkami z koroną wzorowanym na logu firmy Pragmatic Play. Ponowne naciśnięcie zatrzymuje bębny. Poniżej znajduje się autogra na podpisanym przycisku.

Premie za grę w Super Joker

Jeśli na całych dwóch bębnach znajdzie się ten sam symbol to ostatni z bębnów zostanie wprawiony w obrót. Będzie on tak się obracał, aż zostanie utworzona przynajmniej jedna linia wygrywająca. Dzięki temu taki układ daje nam gwarancję wygranej.

W grze może wystąpić także joker, który jest symbolem wild. Zamienia on wszystkie inne symbole na liniach wygrywających. Gdy pojawi się na całym bębnie zadziała tak jak powyższym przypadku.

Dodatkowy bonus bez depozytu jest przewidziany gdy na wszystkich polach pojawi się ten sam symbol. Może to się także zdarzyć, gdy tylko trzeci bęben będzie obracany i wylosuje się cały tak jak na dwóch pozostałych. Po takim układzie następuje przejście do koła fortuny. Najpierw losowane jest małe koło fortuny. Zawiera ono mnożniki wygranej kolejno x2, x3, x4, x5 oraz strzałkę do góry, które przenosi grę na drugie koło fortuny. Tam wygrane są wyższe i wynoszą x7, x8, x10, x12 i x20. Tabela poniżej prezentuje wygrane dla maksymalnego zakładu 25 kredytów.

Symbol x3
BAR 10
Podwójny BAR 15
Potrójny BAR 25
wiśnie 30
cytryny 35
gwiazda 50
dzwonek 75
diament 125
Joker Wild 375

Super Joker – opinia

Super Joker to świetny hot spot w odświeżonym wydaniu. Na pierwszy rzut oka wyłania się kolorowa szata graficzna automatu. Animacje są płynne i przyjemne. Sterowanie automatem z jackpotem zostało dobrze przemyślane. Niepotrzebne ustawienia nie są widoczne na pierwszym rzut oka. Tryb turbo, który jest dostępny w trybie automatycznym jest bardzo szybki, pozwala na wiele gier w krótkim czasie.

Bonusy są ciekawe. Przy dwóch takich samych bębnach trzeci będzie się kręcił do skutku, aż przyniesie korzyść dla gracza. Wyłaniające się koła fortuny mile zaskakują, szczególnie wysokimi mnożnikami. Slot posiada bardzo wysoki współczynnik RTP, który pozwala na wysokie wygrane. Dzięki średniemu poziomowi volatility gra jest dobrze zbalansowana pomiędzy najwyższymi wygranymi a częstotliwością ich zdobywania.

Pragmatic Play dostarczyło nam naprawdę dobrą maszynę, przy której możemy spędzić długie godziny starając się wygrać najwyższe nagrody. Dynamiczny sposób rozgrywki sprawia, że na ekranie cały czas coś się dzieje i ciągle chcemy więcej. Ścieżka dźwiękowa sprawa takie samo wrażenie. Nie pozostaje nic innego jak rozsiąść się wygodnie na fotelu, uruchomić grę i oddać się przyjemności z gry hazardowej za pieniądze.

FAQ

Czy da się grać w Super Joker za darmo?

Super Joker demo, który jest na naszej stronie internetowej jest dostępny całkowicie za darmo.

Czy Super Joker slot opcję darmowych spinów?

Slot nie posiada opcji darmowych spinów z gry. Tylko jeden bęben może się dodatkowo obracać jeśli na dwóch pozostałych występują takie same symbole.

Czy jest szansa na wygranie prawdziwych pieniędzy grając w Super Joker automat?

Prawdziwe pieniądze można wygrać tylko w kasynach online. Pamiętaj, aby korzystać z usług tylko licencjonowanych kasyn.

Czy muszę pobrać Super Joker, żeby w niego zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Dzięki technologii HTML5 działa dobrze w każdej przeglądarce.