Supreme Hot

Supreme Hot

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Supreme Hot za darmo

Supreme Hot automat do gry to tytuł dla prawdziwych fanów retro automatów bezdepozytu. Swoim stylem i rozgrywką nawiązuje do klasycznego jednorękiego bandyty. Producent Euro Games Technology postarał się połączyć w nim wszystkie najbardziej znane symbole z automatów. Mamy do czynienia z motywem znanym z “owocówek” czyli m.in. wisienki i winogrona. Gwiazdki i dzwonki to jedne z najstarszych symboli stosowane w tego typu grach. Złote sztabki BAR, dolary i czerwone siódemki przynoszą szczęście w automatach już od XIX wieku. Jednym słowem – klasyka.

Zanim rozpoczniesz przygodę z automatem Supreme Hot na prawdziwe pieniądze, możesz zapoznać się z Supreme Hot bez rejestracji, który jest dostępny na naszej stronie. Aby zagrać w wersję Supreme Hot demo nie jest wymagany depozyt. Gra toczy się o wirtualne żetony zwane EGT coins.

Cechy automatu Supreme Hot

Euro Games Technology w tym slocie 777 nawiązał do lat 70 i 80 ubiegłego stulecia. To właśnie wtedy tego typu automaty były najpopularniejsze. Pomimo upływu kilku dekad, rozwiązania ówcześnie stosowane, dzisiaj nadal są świeże a wzbogacone o nowe bonusy, skutecznie zachęcają młodsze pokolenia do grania.

Supreme Hot to klasyczny slot o 3 bębnach i aż 27 liniach wygrywających. Jeżeli ten sam symbol powtórzy się na wszystkich bębnach możemy liczyć na wygraną. Dzięki aż tak wielu liniom wygrywającym nie jest istotne na którym miejscu bębna symbol będzie się znajdował, zawsze trafi na którąś z linii wygrywających.

Najprostszym sposobem obliczania ile linii wygrywających przyniesie nam wygraną, jest przemnożenie przez siebie ilości wystąpień symbolu na każdym bębnie. Przykładowo jeśli sztabka BAR pojawi się na pierwszym bębnie 2 razy, na drugim 1 raz a na trzecim bębnie 3 razy to 2 x 1 x 3 daje 6 linii wygrywających. Stąd trafienie tego samego symbolu na wszystkich bębnach daje 27 linii wygrywających (czyli 3 x 3 x 3).

Minimalny zakład to 5, maksymalny to 100 kredytów. Współczynnik zwrotu RTP wynoszący 96,24 % plasuje Supreme Hot automat w grupie tych bardziej opłacalnych. Supreme Hot gra nie oferuje symboli Scatter, Wild ani darmowych spinów.

Tryb automatyczny jest bardzo skromny. W zasadzie możemy go tylko włączyć i wyłączyć. Jako stawka stosowany jest ostatni zakład z trybu manualnego. Podczas trwania trybu automatycznego nie można zmieniać stawki. Trzeba go najpierw zatrzymać, wybrać nową stawkę i ponownie uruchomić. Nie można też wskazać warunków zatrzymania. Nawet największa wygrana tego nie uczyni. Z tego powodu w trybie automatycznym nie możemy skorzystać z gry ryzyka tzw. trybu “gambe”. Uruchomienie i zatrzymanie trybu automatycznego może być także stosowane przy pomocy klawisza “Z”.

Jak grać w Supreme Hot?

Supreme Hot online to slot online, który przyciągnie zarówno ostrożnych graczy, jak i bardziej szalonych, skłonnych do ryzyka adeptów jednorękich bandytów. Ci pierwsi odnajdą się w prostym interfejsie, klasycznych zasadach, bliskie im będą znajomo wyglądające symbole. Bardziej ryzykowni gracze będą częściej korzystać np. z trybu “gamble”.

Automat nie próbuje rozproszyć gracza w żaden sposób. Wygląd całej gry jest bardzo prosty, grafiki są wręcz skąpe, animacje ograniczone do minimum. W tle nie ma żadnej melodii. Dźwięki towarzyszą tylko obracaniu bębnów oraz wygranej. Podczas trafienia premiowanego układu symbole, które utworzyły linię wygrywającą, w nawiązaniu do tytułu, zaczynają płonąć. Wygrana jest powoli naliczana, w tle uruchamia się wesoła melodyjka. Chciałoby się jej słuchać dłużej, najlepiej bez końca.

Interfejs jest podzielony na 3 sekcje. Na górnej belce wyświetlane są aktualne stawki Jackpot. Odświeżane są na bieżąco w bardzo szybkim tempie. W zasadzie to można zobaczyć tylko  mniej więcej ile wynoszą, ponieważ zmieniają się z tak dużą prędkością. Na środku ekranu są 3 duże bębny z grającymi symbolami oraz 2 znaki po lewej i po prawej, informujące o 27 liniach wygrywających.

Na dole ekranu widzimy aktualne saldo. Pod nim przycisk włączania/wyłączania dźwięków, tryb gry pełnoekranowej, podstawowe informacje o grze oraz trochę większy symbol uruchamiania gry automatycznej. Kolejne 5 przycisków uruchamia grę ze stawką oznaczoną na danym przycisku. Grę można uruchomić za 5, 10, 25, 50 lub 100 kredytów. Innym sposobem jest stosowanie klawiszy C, V, B, N, M gdzie C rozpoczyna grę za 5 kredytów a M za 100 kredytów.

Następny znak – domek, uruchamia wybór innej gry producenta. Co ciekawe, przejście do innej gry hot spot odbywa się razem z aktualnym saldem. Natomiast pole znajdujące się w prawym dolnym rogu pokazuje ostatnią wygraną.

Szczegółowe zasady, z którymi każdy gracz powinien się zapoznać przed przystąpieniem do rozgrywki, znajdują się pod przyciskiem “help”. Jest on bardzo mały i dość mocno ukryty. Umieszczony został tuż nad aktualnym saldem.

Supreme Hot – premie i bonusy

Automat do gry Supreme Hot daje możliwość zwiększenia swojej wygranej w trybie “gamble”. Aby z niego skorzystać, po zdobyciu premiowanego układu, należy wybrać przycisk “gamble”, wyświetlany pod ostatnią wygraną. Na chwilę zostaniemy oderwani od bębnów i przeniesiemy się do innej mini gry.

Polega ona na obstawieniu kolejnej wylosowanej karty. W zasadzie liczy się tylko jej kolor (czerwony lub czarny). Jeżeli odgadniemy – podwajamy wygraną. Jeżeli nie – odchodzimy z niczym. Po wygraniu jednej rundy możemy podejść do kolejnej z podwojoną już stawką wejściową.

Ilość  kolejnych prób jest ograniczona i zależy ona od aktualnej wygranej. Grać można dotąd aż przekroczymy 35-krotność podstawowego zakładu. Dla 10 kredytów przekroczenie wygranej 350 nie pozwala grać dalej. Co więcej, nawet jeśli przed rozpoczęciem trybu “gamble” nasza wygrana przekracza 35-krotność zakładu – ten tryb będzie niedostępny.

Innym bonusem, który oferuje Supreme Hot to tryb Jackpot Cards. Gracz może zostać losowo przeniesiony do Jackpot Cards po wygraniu rundy. Nie da się przewidzieć kiedy to nastąpi. Może się tak zdarzyć, że nie będzie nam dane tego doświadczyć. Polega on na odkrywaniu 12 kart. Trafienie trzech takich samych kolorów oznacza wygranie Jackpota. Najniżej punktowany jest Jackpot trefl, wyższe wygrane oferuje karo, następnie kier a najwyższe pik. Aktualne stawki wyświetlane są na górnym interfejsie.

Podczas klasycznej rozgrywki trafienie 3 takich samych symboli na linii wygrywającej daje wygraną. Poniższa tabela prezentuje wygrane przy zakładzie 10 kredytów.

Symbol Wygrana
Jabłka, wiśnie, winogrona i brzoskwinie 20
Gwiazdy i dzwony 160
Tabliczki BAR 200
Dolary 400
Czerwone siódemki 600

Trafienie tzw. Ściany czyli tego samego symbolu na wszystkich pozycjach w przypadku owoców dodatkowo mnoży wygraną x2.

Supreme Hot – nasza opinia

Automat Supreme Hot to rozrywka dla wszystkich wielbicieli jednorękiego bandyty owoce. Każdy gracz znajdzie w nim coś dla siebie. Połączenie stylu retro oraz nowoczesnego trybu Jackpot Cards świetnie komponuje się ze sobą. Producent Euro games technology znalazł złoty środek na to jak przypodobać się dużej ilości graczy.