Tetri Mania

Tetri Mania

Star Star Star Star Star
(
212
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Tetri Mania Automat do gry

Tym razem Wazdan postawił na klasykę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Tetri Mania online to slot, który starszych graczy porwie w wir nostalgii. Wiele osób urodzonych w latach 80 lub 90 pamięta stare konsole i podręczne gry, w których Tetris był praktycznie obowiązkową pozycją.
Teraz również młodzi gracze mogą cofnąć się w czasie ze swoimi starszymi kolegami i zobaczyć na własne oczy, jak wyglądały symbole występujące w popularnym Tetrisie. Co prawda w Tetri Mania automat nie ma figur, które możemy spotkać w klasycznym Tetrisie, ale za to wszystkie symbole stworzone są na wzór tej klasycznej gry automaty. Każdy symbol złożony jest bowiem z małych kwadracików.
Na pewno zastanawiacie się, gdzie możecie spróbować Tetri Mania za darmo. Nie musicie długo szukać, ponieważ to właśnie u nas znajdziecie tę grę oraz wiele innych popularnych gier slotowych. Grając w wersję demo, możecie zyskać doświadczenie, które na pewno przyda wam się przed rozpoczęciem rozgrywki w prawdziwym kasynie. Musicie jednak pamiętać, że hazard zawsze wiąże się z ryzykiem i należy zachować zdrowy rozsądek podczas gry.
Tetri Mania bez rejestracji na naszej stronie nie wymaga od was żadnych depozytów i nie spotkacie się na naszej stronie z ukrytymi płatnościami. U nas możecie grać za darmo tak długo, jak tylko chcecie.

Najważniejsze cechy Tetri Mania

Tetri Mania Automat do gry od Wazdan to klasyczny slot, w którym losujemy głównie cyfry oraz litery. Losowanie odbywa się na 4 bębnach i 3 rzędach. Ponadto gracz może zbierać symbole na 9 zwycięskich liniach. Minimalny zakład wynosi 10 kredytów, maksymalna stawka to 9000 kredytów.

RTP w Tetri Mania gra to dokładnie 96,43%.

Na naszych bębnach mogą pojawić się symbole Wild i Scatter. Automatyczna rozgrywka możliwa jest po przytrzymaniu przycisku rozpoczęcia gry.

Niestety nie jest możliwa rozgrywka wieloosobowa. Możliwa jest za to gra na urządzeniach mobilnych.

Jak grać w automat Tetri Mania?

Grafika jest dosyć prosta, w końcu to klasyczny slot więc nie możemy oczekiwać, nie wiadomo czego. Symbole są wyraźne i widać, że producent chciał trzymać się Tetrisowej konwencji. Na pewno zwolennicy prostych slotów będą zadowoleni z oprawy wizualnej.

Jeżeli chodzi o nawigację, to jest ona naprawdę prosta. Na samym dole mamy panel sterowania, który jest niesamowicie intuicyjny.

Po prawej stronie znajduje się symbol określający prędkość rozgrywki. Może to być żółw, zając lub galopujący koń. Zaraz obok tego symbolu możemy zobaczyć ostatnią naszą wygraną w polu „Win” oraz nasze saldo w polu „Balance”.

Na samym środku znajduje się przycisk rozpoczęcia rozgrywki, obok którego mamy opcje „Max Bet”, która pozwala nam na dokonanie maksymalnego zakładu. Po lewej stronie możemy regulować wysokość naszego zakładu oraz zobaczyć ile zwycięskich linii obowiązuje w tej grze.

W lewym dolnym rogu znajdują się podstawowe opcje:

 • Pod „i” w kółku znajdziemy tabelę wypłat. Pamiętajcie, żeby zawsze zapoznać się z zasadami gry. Dzięki temu nic was nie zaskoczy w trakcie rozgrywki.
 • Znak zapytania prowadzi nas do szczegółowych informacji o grze.
 • Głośnik to oczywiście opcja regulacji głośności efektów dźwiękowych.
 • Koło zębate prowadzi nas do ustawień, w których możemy zmieniać na przykład wielkość ekranu gry.

Odkrywamy karty, a raczej symbole. Czas dowiedzieć się, ile możemy wygrać po obstawieniu minimalnego zakładu w Tetri Mania demo:

 • 4 symbole błazna = 5000 kredytów.
 • 4 symbole znaku zapytania = 500 – 2000 kredytów.
 • 4 symbole „A” = 400, w przypadku wylosowania symbolu Wild 800 kredytów.
 • 4 symbole „K” = 200 kredytów, w przypadku wylosowania symbolu Wild 400 kredytów.
 • 4 symbole „Q” = 60 kredytów, w przypadku wylosowania symbolu Wild 120 kredytów.
 • 4 symbole „10” lub „9” = 40 kredytów, w przypadku wylosowania symbolu Wild 80 kredytów.

Bonusy występujące w grze Tetri Mania

Bonusy w Tetri Mania bez depozytu są naprawdę ciekawe i oryginalne. Jakie bonusy przygotował dla nas Wazdan w kasynach internetowych?

 • Symbol Wild – błazen stojący za tym symbolem nie tylko zastępuje brakujący symbol na zwycięskiej linii. Symbol Wild w Tetri Mania podwaja wygraną z linii, na której udało mu się zastąpić symbol.
 • Symbol Scatter – znak dolara w Tetrisowej oprawie zwiastuje od 15 do 30 darmowych spinów! 15 darmowych spinów przysługuje nam po wylosowaniu 3 symboli Scatter, 30 spinów otrzymujemy po wylosowaniu 4 symboli złotego dolara.
 • Mystery – tajemniczy symbol znaku zapytania nagradza nas pomnożeniem naszego zakładu 10-50x lub 50-200x. Pomnożenie naszej stawki od 10 do 50x otrzymamy po wylosowaniu 3 znaków zapytania. W przypadku wylosowania 4 symboli Mystery możemy liczyć na pomnożenie stawki od 50 do 200x.
 • Ponadto po wylosowaniu zwycięskiej linii i przyznaniu nam nagrody, symbole z tej linii wybuchają, tworząc efekt lawiny. Symbole znajdujące się w rzędach powyżej spadają na niższe pozycje i mogą ułożyć kolejne zwycięskie linie.

Pamiętajcie, że na naszej stronie możecie zagrać w Tetri Mania bez logowania. Dzięki temu możecie cieszyć się grą bez rejestracji i ukrytych kosztów. Nie musicie grać w Tetri Mania na prawdziwe pieniądze Czekamy na Ciebie graczu!