The Golden Owl of Athena

The Golden Owl of Athena

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

The Golden Owl Of Athena online

Maszyna kasynowa ukazała się w roku 2018 i do dzisiaj nie przestaje czarować swym pięknem. Producent gry BetSoft nie zaoszczędził nawet grosza przy jej produkcji. Motyw gry to bogowie, mity i tajemnice starożytnej Grecji. Sowa bogini Ateny pomoże Ci w zdobywaniu najwyższych nagród. The Golden Owl Of Athena automat do gry to video slot o 5 bębnach i 10 liniach wygrywających. Posiada on wiele wysoko wypłacalnych bonusów, jak i specjalnych symboli.

Już teraz, możesz zagrać w The Golden Owl Of Athena automat za darmo, na naszej stronie internetowej. Zatroszczyliśmy się o to, aby każdy mógł spróbować swojego szczęścia i grać w The Golden Owl Of Athena bez rejestracji. Na naszej stronie masz możliwość dokładnego zapoznania się z grą bez żadnego ryzyka, aby potem móc zagrać w The Golden Owl Of Athena na prawdziwe pieniądze w kasynie online z licencją.

Podstawowe cechy slotu The Golden Owl Of Athena

Dostawcą oprogramowania jest wyżej już wspomniany BetSoft. Video slot The Golden Owl Of Athena posiada dwa symbole specjalne – Wild i Scatter, jednakże obie te funkcje pełni jeden symbol. Gra toczy się na pięciu bębnach z trzema miejscami na każdym z nich. The Golden Owl Of Athena automat ma 10 linii wygrywających, których ilości gracz nie może zmienić. Najniższy całkowity zakład, jaki możesz postawić w The Golden Owl Of Athena to 0.10 monety (0.01 monety na każdą z 10 linii wygrywających), a najwyższy to 10 monet (1 moneta na linię).

Procent zwrotu RTP The Golden Owl Of Athena to 95,05%, co jest wynikiem bardzo przeciętnym, natomiast ilość bonusów występujących w grze, z pewnością to rekompensuje. Gra nie wspiera wersji wieloosobowej. Jeśli chcesz zagrać w The Golden Owl Of Athena na telefonie, czy też innym urządzeniu mobilnym, możesz zrobić to dzięki technologii HTML5, która sprawia, że gra automatycznie dostosowuje się do urządzenia na jakim jest odtwarzana – niezależnie od producenta. Dodatkowo funkcja auto darmowych obrotów, również ułatwi Ci rozgrywkę, a mini gra Gamble podwoi twoje wygrane.

Jak grać w The Golden Owl Of Athena

Aby zacząć grę z bonusem za rejestrację, należy przede wszystkim ustawić stawkę. Zrobisz to w lewym dolnym rogu ekranu za pomocą przycisków plusa i minusa (Line Bet). Będzie to stawka za jedną linię wygrywającą. Całkowity zakład za spin wyświetli Ci się w złotej ramie w centrum u dołu ekranu (Bet). Kiedy już ustawisz stawkę, po prawej od całkowitego zakładu znajdziesz przycisk uruchamiający bębny (Spin).

Po lewej od Bet, znajduje się Autoplay. Klikając w ten zielony przycisk wyświetlą Ci się ustawienia. Pierwsza opcja po lewej (Line Bet) to stawka za linię, po prawej masz do wyboru ilość automatycznych spinów. Niżej zauważysz wielki napis Stop Autoplay – jest to dodatkowa opcja, która pozwoli grze na zatrzymanie automatycznych obrotów – jeśli automat osiągnie maksymalną ilość utraty monet, którą sam ustawisz (Max Loss In Cash) lub automat osiągnie maksymalną wygraną monet, którą również sam ustawisz (Stop On Win In Cash). Poniżej znajdziesz cenę za pojedynczy spin (Spin Cost) oraz całkowity koszt całej gry Autoplay (Total Cost).

Na dolnym pasku widnieje też pomarańczowy przycisk ze znakiem zapytania – czyli instrukcje i zasady gry. Znajdziesz tam takie informacje jak tabela wypłat, przebieg linii wygrywających, czy też funkcje symboli specjalnych. Każdy gracz przed rozpoczęciem gry powinien zapoznać się ze wszystkimi tymi informacjami. Wygrana kombinacja liczy się w momencie wylosowania tego samego rodzaju symboli na jednej z 10 linii wygrywających (co najmniej 2, lub 3, patrz. tabela wypłat), zaczynając kolejno od pierwszego bębna po lewej stronie.

The Golden Owl Of Athena gra posiada bajeczną szatę graficzną. Paleta barw całego slotu, oraz złoto, którym jest pokryty, niesamowicie oddają ten boski klimat, jaki panuje w grze. Każdy symbol jest niezwykle dopracowany i nic nie jest pozostawione przypadkowi. Animacje sprawiają, że symbole wydają się wręcz żywe, a muzyka i dźwięki które towarzyszyć Ci będą podczas rozgrywki – przenoszą ją na dużo wyższy poziom.

Dodatki i Bonusy The Golden Owl Of Athena

Tytułowa sowa pełni rolę symbolu Scatter jak i Wild. Funkcja specjalna symbolu Wild, to moc zastępowania każdego innego symbolu w grze. Jeśli sprzyja Ci szczęście i wylosujesz co najmniej 3 sowy, zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami – będzie to funkcja Scatter. W trakcie tych dodatkowych spinów, zostanie losowo wybrany symbol “specjalny”, który będzie wypłacany niezależnie od miejsc na bębnach, na których się znalazł. Ilość darmowych spinów zależy od ilości symboli Scatter na planszy:

  • 3 sowy – 8 darmowych spinów,
  • 4 sowy – 12 darmowych spinów,
  • 5 sów – 20 darmowych spinów.

Istnieje też możliwość wykupienia trybu “darmowych gier”, którą znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu (Buy Feature). Wyświetlać się będzie tam kwota, za którą w danym momencie możesz przenieść się do trybu Free Spins.

Dodatkową opcją na zwiększenie swoich wygranych w The Golden Owl Of Athena online jest funkcja gamble. Uruchomisz ją klikając w przycisk Double Up, znajdujący się w lewym dolnym rogu. Opcja ta jest możliwa po każdej wygranej. Jest to mini gra, znana jako “orzeł czy reszka”. Do wyboru jest Heads – głowa żołnierza, lub Tails – tytuł gry The Golden Owl Of Athena. Mini grę możesz zakończyć w każdym momencie, a jeśli nie chcesz ryzykować całej swojej wygranej, możesz wybrać opcje Gamble 50%, która postawi tylko połowę kwoty. Tabela wypłat w The Golden Owl Of Athena przy całkowitym zakładzie o wysokości 1 monety:

Symbol x2 x3 x4 x5
Sowa (Wild, Scatter) 2 20 200
Atena 1 10 100 500
Drzewo, Świątynia 0.5 4 40 200
Hełm, Waza, Sztylet 0.5 3 10 75
A, K 0.5 4 15
Q, J 0.5 2.5 10

The Golden Owl Of Athena – opinia

Automat do gry od BetSoft jest grą wartą poświęcenia chwili czasu. Slot owoce będzie świetnym wyborem dla fanów mitologii oraz interesujących motywów – ale nie tylko. Świetne bonusy i ciekawe dodatki sprawiają, że gra nigdy się nie nudzi, co pozwala na długie godziny przyjemnej rozgrywki. The Golden Owl Of Athena demo dostępna jest na naszej stronie internetowej – serdecznie zapraszamy i życzymy wielu ogromnych wygranych!